VITAPOL triušių maistas - Baby 400g

  • Visavertis pašaras triušių jaunikliams nuo 3 iki 8 mėnesių.
  • VITAPOL triušių maistas - Baby 400g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1206
1,89 €
/ vnt.

VITAPOL Rabbit food Baby 400 g - visavertis maistas jauniems triušiukams
Jei norite pasirūpinti triušiuku, kuriam dar nesukako 8 mėnesiai, bet kuris nebesimaitina vien tik motinos pienu, VITAPOL triušių ėdalas Baby 400 g yra puikus pasirinkimas. Tai visavertis pašaras jauniems triušiukams pereinamuoju laikotarpiu, kai jie pradeda maitintis tik sausu maistu. Mišinyje yra natūralių žolelių ir džiovintų gėlių, kurios paskatins gyvūną suėsti savo porciją. Be to, šio pašaro pagrindą sudaro perdirbti grūdai, todėl jis suteikia maistinių medžiagų neapkraunant jauno gyvūno virškinimo sistemos. Mažas riebalų kiekis padeda palaikyti kūno būklę augimo metu, o didelis skaidulų kiekis padeda reguliuoti virškinimo procesus. Maistas taip pat yra pakankamai kietas, kad padėtų dildyti augančius dantis. Pašaras yra visavertis ir pilnavertis, tereikia jį reguliariai papildyti vandeniu, šienu ir retkarčiais džiovintais vaisiais bei daržovėmis.

Sudėtis: grūdų produktai, liucernų miltai, žolės miltai, linų miltai, saulėgrąžų išspaudos, džiovinti medetkų žiedai, džiovintos liucernos, pašarinės mielės, kalcio karbonatas.
Sudėties analizė: žali baltymai 11,4 %.
Neapdoroti aliejai ir riebalai 1 %.
Žalios ląstelienos 18,3 %.
Neapdoroti pelenai 7,6 %.
12 % drėgnumas.
Dozavimas: Nuolatinė galimybė gauti maisto
Kasdien šerti šviežiu vandeniu ir šienu

Techniniai parametrai
Kompozicija:
VITAPOL Triušių maistas - Baby
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel