Dubenėliai, girdyklos

surastų prekių kiekis: 13

Žiurkėno dubenėlis - graužiko patogumui

Rūpintis žiurkėnu ar kitu graužiku gali būti labai smagu. Jie yra aktyvūs ir žaismingi augintiniai. Jie dažnai pasirenkami kaip pirmasis vaikų augintinis, nes žiurkėnai nereikalauja daug priežiūros. Tačiau juos vis tiek reikia šerti gerai subalansuotu ir įvairiu maistu bei jie turi turėti galimybę gauti šviežio, švaraus vandens. Šiuo tikslu jums pravers vandens gertuvė.

Gertuvė yra patogi ir saugi jūsų žiurkėnui, nes gyvūnas neišpils iš jos vandens. O sušlapęs jų kailis gali sukelti hipotermiją. Taip pat pravers žiurkėno ar jūrų kiaulytės dubenėlis, kad augintiniui butų patogiau ėsti.

Pasirūpinkite, kad jūsų gyvūnėlis turėtų prieigą prie šviežio vandens ir gero maisto. Tai bus labai naudinga jų sveikatai, todėl turėsite sveiką ir aktyvų augintinį.

Žiurkėnų ir jūrų kiaulytės dubenėliai

Gerai parinktas žiurkėnų dubenėlis leis jūsų žiurkėnui valgyti patogiau ir higieniškiau. Be to, jei maistas bus dubenėlyje, jums bus lengviau valyti narvelį.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti ir dubenėlį, ir girdyklą savo žiurkėnui, kad galėtumėte pasirūpinti viskuo, ko reikia jūsų augintiniui. Jų yra įvairių dydžių, kad galėtumėte išsirinkti tinkamą, atitinkantį jūsų gyvūno poreikius ir patogumą.

Suteikite jam geriausias šėrimo sąlygas tiek maisto kokybės, tiek jo pateikimo būdo požiūriu. Mūsų siūlomi produktai yra visiškai saugūs gyvūnams, todėl juos be jokių rūpesčių galima dėti į jų narvelius ir terariumus.

Graužikų reikmenys - išsirinkite tobulus

Renkantis idealų dubenėlį jūrų kiaulytėms ar žiurkėnams reikia atsižvelgti į visus jų ir jūsų poreikius. Kokiais kriterijais geriausia vadovautis?

Dubenėlis jūrų kiaulytėms ar kitiems graužikams turi būti tinkamo dydžio, kad jūsų augintiniui užtektų maisto. Taip pat geriausia, jei jį lengva valyti, tai tikrai palengvins jūsų darbą ir padės išlaikyti nepriekaištingą švarą narvelyje.

Gertuvę rinkitės tokią, kad gyvūnui nebūtų sunku ją pasiekti ir atsigerti vandens. Taip pat nepamirškite jos dažnai pripildyti vandeniu.

    pixel