Draskyklės

surastų prekių kiekis: 65

Baldų draskymo įprotis - geras sprendimas - kačių draskyklė

Dauguma kačių savininkų yra susidūrę su problema, kai jų augintinis drasko baldus. Priešingai, nei atrodo, kačių draskymas nėra piktybiškumo išraiška, o jį lemia daugybė įvairių veiksnių. Kas lemia, kad katės drasko baldus, ir ar kačių draskyklės gali šią problemą išspresti?

Kaip jau minėta, draskymo įprotis turi įvairių priežasčių, kurias tai lemia. Draskydama baldą, katė pirmiausia bando pažymėti savo teritoriją. Taip ji palieka vizualinius ir kvapų signalus kitiems savo rūšies atstovams. Toks elgesys taip pat palengvina nagų galandimą.

Sofos draskymo priežastis gali būti poreikis parodyti emocijas. Atkreipkite dėmesį, kokiomis aplinkybėmis jūsų katė pradeda naikinti baldą nagais. Toks elgesys gali būti susijęs su džiaugsmu, pavyzdžiui, šėrimo metu. Jis taip pat gali padėti jūsų katei sumažinti stresą. Katė gali patirti stresą dėl labai daug priežasčių - per daug lankytojų, per didelis triukšmas, persikraustymas, naujas namų gyventojas, vaikai, trukdantys ilsėtis, kiti naminiai gyvūnai, atsiskyrimas nuo globėjo - kačių streso priežasčių sąrašas labai ilgas. Draskyklės leis joms atsikratyti streso natūraliu būdu, kuris nesunaikins jūsų daiktų.

Be to, tai vienintelis būdas, kai jūsų katė gali ištiesti savo lanksčią kūno dalį ir jaustis visiškai natūraliai. Ankštame bute, kuriame nėra natūraliai atsirandančių kliūčių, jūsų katė nepakankamai mankštinasi. Nenuostabu, kad jo raumenims reikia tokios "gimnastikos". Ar pažįstate tą jausmą, kurį jaučiate, kai išsitempiate iškart pabudę? Būtent taip jaučiasi jūsų augintinis.

Draskydamos įvairius paviršius katės taip pat pašalina negyvas nagų dalis ir pažymi baldus feromonais, kurių randama ant apatinės letenų pusės. Kačių draskyklė yra idealus būdas leisti katei išlieti šiuos natūralius instinktus. Kačių draskyklės yra būtini baldai namuose, kuriuose gyvena murkiai - ypač tuose, kur gyvunI neturi galimybės būti lauke.

Kačių draskyklės yra puiki idėja, leidžianti apsaugoti savo mylimus baldus ir kartu suteikti savo augintiniui galimybę žaisti taip kaip jis nori. Daugiau nebereikės per daug išlaidauti namų aksesuarų remontui! Kačių draskyklės patenkins jūsų katės poreikius taip, kad būtų saugūs jūsų baldai, ir užtikrins, kad nei jūsų katė, nei jūs nesijaustumėte nusivylę. Jūsų augintinis turės savo vietą, kurioje galės draskyti, o jūs galėsite džiaugtis savo baldais be katės nagų žymių.

Kokią draskyklę pasirinkti savo katei?

Rinkoje rasite daugybę draskyklių tipų - nuo mažų kartoninių konstrukcijų iki aukštų medinių su įmontuotu guoliu. Pasirinkimas labai priklausys nuo jūsų katės įpročių ir pageidavimų. Jūs patys geriausiai žinote, kas patiks jūsų augintiniui. Mažos katės draskyklė turėtų būti pritaikyta prie jos dydžio. Juk mažylis turi patirti laipiojimo džiaugsmą ir kartu turi turėti žaidimų erdvę. Jei jis labai judrus, galite rinktis aukštą draskytuvą, kuris taps papildoma atrakcija jūsų augintiniui. Ilgo žaidimo su draskytuvu vizija - leisti katei išlieti energijos perteklių. Katė greitai pavargs ir užmigs, pamiršusi, kad turėjo galąsti nagus prie jūsų komodos.

Didelės kačių draskyklės mažai kuo skiriasi nuo mažų kačių draskyklių. Suaugusiai katei puikiai tiks didesni draskytuvai. Taip pat puikiai tiks ir draskyklės, turinčios lovos funkciją. Draskyklė, iš kurios jos gali saugiai stebėti visą kambarį, taps prieglobsčiu, kuriame jos galės pasislėpti po intensyvaus žaidimo.

Jei jūsų katė turi kelis papildomus kilogramus, draskyklę pastatykite ant grindų. Taip jūsų katė galės lengvai prie jo prieiti, o sofa jos nebedomins. Didelės kačių draskyklės yra puikus sprendimas ne tik didelių veislių katėms, bet ir antsvorio turinčioms katėms. Jos yra stabilesnės, o katės jausis daug saugiau, kai galės jomis naudotis be jokių problemų ar papildomų sunkumų, kylančių dėl jų dydžio.

Kačių draskyklės taip pat turėtų būti tvirtos ir stabilios. Draskyklės negali judėti. Todėl prieš įsigydami draskyklę atlikite stabilumo testą. Jei kačių draskyklės bus klibančios, katė greitai nusivils ir nenorės jomis naudotis. Ir vis dėlto pirkdami draskyklę turite galvoje visai ką kita. Kačių draskyklės skirtos tam, kad jūsų murkianti katė būtų užimta ir atitrauktų jos dėmesį nuo baldų ir kitų namų apyvokos daiktų.

Vertikalios kačių draskyklės ypač turi būti stabilios. Tokio daikto apvirtimas gali blogai baigtis ne tik katei, bet nukentės ir kačių draskyklės bei aplink jas stovinti namų apyvokos įranga. Horizontalūs, atsilenkiantys draskytuvai taip pat turėtų būti stabilūs - judantys kačių draskytuvai atbaidys net ir ryžtingiausią katę.

Galima rinktis ne tik skirtingų dydžių draskykles, bet ir jų medžiagą bei spalvas. Nereikia jaudintis, ar toks žaislas derės prie jūsų interjero. Platus spalvų pasirinkimas reiškia, kad draskyklė gali būti ne tik vieta, kur jūsų augintinis kasdien užkariauja. Jis taip pat yra įdomi jusų namų puošmena.

Kačių draskyklės gali atrodyti išties įdomiai - jos gali suteikti jūsų namams šiuolaikiškumo ir jaukumo bei parodyti, kad jūsų katės poreikiai jums rūpi ne mažiau nei interjero dizainas. Taip labai gerai suderinsite malonų dalyką su naudingu - patenkinsite natūralų katės poreikį draskytis ir papuošite savo namus.

Rinkoje galite rasti įvairių rūšių kačių draskyklių. Populiariausios yra sizalio draskyklės, medinės draskyklės ir kartoninės draskyklės. Sizalio kačių draskyklės yra labai patvarios ir užims jūsų katę kelioms dienoms. Medinės kačių draskyklės leis jūsų katinui galąsti nagus ant natūralaus paviršiaus.

Draskyklės - jūsų katei kaina neturi reikšmės

Į ką būtinai turite atkreipti dėmesį rinkdamiesi tobulą draskyklę? Pirmiausia į jos dizainą ir vietą, kurioje ji turėtų stovėti. Pagalvokite, kokius daiktus jūsų katė naikina dažniausiai. Tai bus pakankamas rodiklis. Jei jūsų katė dažniausiai drasko koridoriaus duris, vadovaukitės jos instinktu ir pastatykite draskyklę šalia šių durų. Galų gale, draskyklė turi tapti kasdieniniu jūsų augintinio daiktu.

Net pigiausi kačių draskyklės turi pagrindines funkcijas. Jei jūsų augintiniui būdingi minimalistiniai bruožai, jie jam bus geriausias sprendimas. Jie yra paprastai pagaminti ir neužima daug vietos. Pigios kačių draskyklės taip pat yra gera idėja, jei norite išbandyti, ar toks žaislas patiks jūsų naminiam plėšrūnui. Ne visos katės vienodai mėgsta visų tipų draskykles. Gera idėja pirmiausia tai išbandyti.

Tačiau nepamirškite, kad daugiau funkcijų turinčiame draskytuve jūsų katė galės ne tik žaisti, bet ir ilsėtis. Tai užtikrins, kad jūsų katė turės gabalėlį sau skirtos erdvės - vietą, kuri tikrai priklauso jai pačiai, kur ji gali pabūti viena su savimi, pailsėti, atsipalaiduoti ir pasirūpinti savo visiškai natūraliais poreikiais - juk kačių draskymas yra labai natūralus refleksas, būdingas visoms katėms.

Jei jūsų katė maža, verta jau dabar išsirinkti jai tinkamą draskyklę. Kuo greičiau išmokysite ją naudotis žaislu, tuo mažiau nukentės jūsų mėgstami baldai. Juk geriausia katės draskyklė yra ta, kuria katė nori naudotis ir tai daro tikrai dažnai. Todėl kuo greičiau pristatykite mokymąsi juo naudotis. Tačiau nesijaudinkite - išmokti nėra sunkiausia, katės yra labai protingos ir greitai pradeda suprasti, kam iš tikrųjų skirtas draskymo stulpelis. Be to, joms lengviau galąsti nagus ant specialiai tam skirto daikto, o ne ant baldų.

Renkantis draskyklę savo katei, taip pat verta atkreipti dėmesį į draskyklės dydį. Atminkite - nėra tokio dalyko kaip per didelė kačių draskyklė. Draskyklė gali būti tokio dydžio, kokį tik sutalpins jūsų butas. Žinoma, tai šiek tiek perdėta, tačiau tiesa yra ta, kad kuo didesnis kačių draskytuvas, tuo laimingesnė katė.

Mažas kačių draskytuvas gali atbaidyti jūsų katę nuo jo naudojimo - o juk nenorite pirkti kačių draskyklės vien dėl to, kad jūsų katė vis dar labiau norėtų draskyti baldus. Rinkdamiesi kačių draskykles atsižvelkite ir į draskymo paviršiaus dydį, ir į visos konstrukcijos dydį. Galite rasti kačių draskyklę, kurios beveik visas draskomasis paviršius.

Turite nedidelį butą ir norite įsigyti draskyklę didelei katei? Mažoms erdvėms puikiai tiks aukšta kačių draskyklė. Vertikalus draskymo stovas gali tęstis nuo grindų iki pat lubų ir yra tikras malonumas bet kokiam judriam murkliui. Taigi, jei norite užtikrinti, kad jūsų katinas ne tik turėtų galimybę patenkinti savo natūralius poreikius, bet ir gautų gerą dozę džiaugsmo, rinkitės tvirtą kačių draskyklę - didelę ir aukštą. Jūsų katė bus laiminga, o jūs pagaliau galėsite būti ramūs dėl savo mylimų baldų. Juk kačių draskyklės yra tikras katinų globėjų išsigelbėjimas!

Kačių draskyklės taip pat turėtų turėti patogias lentynėles laipiojimui ir hamakus arba dėžes, skirtas ilsėtis. Taigi atkreipkite į tai dėmesį pirkdami draskyklę kartu su jumis gyvenančiai katei. Pirkdami per mažą draskyklę katei bus nepatogu, todėl draskyklė stovės nenaudojama.

pixel