Arklio tepalas

surastų prekių kiekis: 3

Tepalas arkliams - suteikite savo gyvūnui palengvėjimą

Net jei turite tik vieną arklį, kuriuo reikia rūpintis, yra sunki ir atsakinga užduotis. Nepaisant to, kas atrodo, arklių sveikata yra gana subtili. Šis gyvūnas gali daug ką ištverti ir net labai sunkiai dirbti, tačiau jį reikia tinkamai prižiūrėti ir gydyti. Priešingu atveju jo sveikata gali labai lengvai pablogėti ir jis gali prarasti jėgas, o jo savijauta taip pat gali labai pablogėti.

Arklys yra gana jautrus sužeidimams ir traumoms. Tokiais atvejais gali būti nepakeičiamas tepalas - toks, kuris šildo, padeda atsikratyti traumų ir tinkamai prižiūri arklio sąnarius, sausgysles, raumenis ir kanopas, taip pat malšina įvairių priežasčių sukeltus skausmus.

Geros kokybės tepalas arkliams, kuris bus pritaikytas pagal gyvūno negalavimų, sužeidimų ir traumų pobūdį, labai palengvins jo kančias. Be to, tepalas padės užtikrinti, kad arklys greitai ir veiksmingai pasveiktų - kad jo liga ar trauma ir vėlesnis sveikimo laikotarpis praeitų greitai ir be komplikacijų.

Kuris tepalas tinka jūsų arkliui? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti tepalų, skirtų arkliui sušildyti ir palengvinti ligos, sužeidimo ir traumos metu. Taip pasirūpinsite savo žirgo sveikata ir gera savijauta - galėsite veikti greitai ir labai efektyviai.

Mūsų siūlomi produktai gaminami iš kruopščiai atrinktų ingredientų, siekiant tik vieno tikslo - palengvinti jūsų augintinio kančias. Geras tepalas jūsų arkliui - tai tepalas, kuris padeda greitai ir ilgam, nealergizuoja ir yra pritaikytas konkretiems, labai individualiems jūsų gyvūno poreikiams.

Galite nusipirkti šildomųjų tepalų traumoms, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmui malšinti, taip pat migrenos ir išialgijos skausmams malšinti. Šie tepalai taip pat bus neįkainojami sergant gyvūnui uždegiminėmis ir reumatinėmis ligomis.

Mūsų internetinės parduotuvės asortimente rasite tepalo, tinkamo kanopoms - tokio, kuris padaro kanopas lankstesnes ir atsparesnes skilinėjimui, taip pat apsaugo jas nuo nepalankių aplinkos sąlygų.

Koks tepalas tinka jūsų arkliui?

Pirkdami tepalą arkliams paprastai susiduriate su problema, kurią norite išspręsti - tai akivaizdu, juk tai yra gydomasis preparatas, naudojamas ad hoc, arkliui susirgus, susižeidus, susižeidus ir esant kitoms sveikatos problemoms. Dėl to labai svarbus ir tepalo pasirinkimas; juk jis tarnaus savo tikslui tol, kol bus tinkamai parinktas.

Vadovaukitės savo arklio fizine būkle - kitoks tepalas naudingas, jei jis susižeidė darbe, kitoks, jei kenčia nuo migrenos skausmų, o dar kitoks, pavyzdžiui, jei gyvūnas yra vyresnio amžiaus, kenčiantis nuo reumatoidinių skausmų. Naudojamą tepalą pritaikykite prie bendros sveikatos būklės. Naudokite natūralius arkliams skirtus produktus ir būkite atsargūs, jei augintinis yra alergiškas, kad tepalas dar labiau nepakenktų, užuot padėjęs.

Jei nežinote, koks tepalas jūsų augintiniui geriausiai tinka esant tam tikrai traumai ar būklei, nerizikuokite ir nesirinkite jo patys. Kreipkitės patarimo į veterinarijos gydytoją, kuris specializuojasi arklių srityje.

    pixel