Šunų pontonai

surastų prekių kiekis: 21

Pontoninis gultas - kad jūsų šuo miegotų ir būtų laimingas

Tinkamas pontoninis gultas turėtų būti būtiniausių priedų sąraše, kurį sudarote prieš pasiimdami šunį. Tai bus ne tik jo miegojimo vieta, bet ir poilsio vieta po ilgo pasivaikščiojimo ar intensyvaus žaidimo. Neatsisakykite savo keturkojo lovos, net jei jūsų namų augintinis iš visų galimų vietų naktį visada renkasi jūsų lovą. Šuns gultas taip pat veikia kaip dienos prieglobstis ir saugi slėptuvė, kurioje jūsų augintinis slepia skanėstus ar žaislus. Patogi poilsio vieta jūsų šuniui tikrai praverčia daugybę kartų. Ar jūsų šuniukas nenori juo naudotis? Privalote jį to išmokyti. Ar žinote, kas padės jam lengviau priimti naują patalynę? Patogi vieta, atitinkanti jo dydį.

Kartais šuo tiesiog negali atsipalaiduoti. Jam sunku miegoti, jis nuolat vaikšto susierzinęs ir irzlus arba liūdnas, arba apatiškas. Jūsų augintiniui, kaip ir jums, reikia miego, kad būtų nuotaika žaisti ir noras eiti pasivaikščioti. Miego problemos gali turėti labai neigiamos įtakos jo sveikatai. Psichinė ir fizinė. Negalite leisti, kad taip nutiktų. Kiekvienas nusipelno sveiko, tvirto ir nepertraukiamo miego. Taip pat ir jūsų šuo.

Kartais šuo negali atsigulti ir miegoti, nes paprasčiausiai neturi kur. Jis nemoka rasti erdvės tik sau - vietos, kur galėtų ramiai pailsėti. Tokia erdvė yra tikrai svarbi. Poisio zoną jūsų augintiniui padeda užmigti. Jūs juk irgi geriausiai miegate savo miegamojo lovoje, ar ne? Tokios vietos nusipelno ir jūsų šuo. Užmigti ir pailsėti jam padės šunų pontoninė lova. Kodėl ji tokia ypatinga?

Pontoninis šuns gultas padės jūsų augintiniui pailsėti ir atsipalaiduoti tokioje aplinkoje, kokios jis nusipelnė. Jūs savo ruožtu galėsite mėgautis gerai pailsėjusio ir laimingo šuns, kuris bus begalinio džiaugsmo šaltinis ir ištikimas gyvenimo palydovas, draugija.

Pontoninis gultas jūsų šuniui - nes geras miegas yra būtinas

Miegas labai svarbus, todėl leiskite savo augintiniui miegoti geriausiomis sąlygomis - jis to nusipelnė! Šunų pontoninis gultas tam padės. Būtent jis leis jūsų augintiniui patogiai atsigulti ir be jokių problemų užmigti. Miegas - tai galimybė jūsų augintiniui pabūti vienam.

Šuns pontonas yra paprastos formos ir ergonomiškas, todėl jūsų augintinis gali gulėti bet kokioje padėtyje. Kontūruoti gulto šonai suteikia atramą jūsų augintinio galvai, tačiau nesudaro barjero, kuris trukdytų jūsų augintiniui. Daugelis šunų mėgsta susisukti į kamuoliuką ir gulėti prie pat lovos krašto, kaip ir šalia šeimininko. Geros kokybės šuns gultas yra užpildytas medžiaga, kuri nesideformuoja. Net ir po ilgesnio naudojimo jis išliks nuolat patogus augintiniui. O galiausiai svarbiausia, kad jo miegas būtų kuo patogesnis.

Mūsų parduotuvėje galima įsigyti įvairių dydžių pontoninių gultų. Kad kiekvienas šuo turėtų erdvės sau ir galėtų jaustis patogiai. Mažas, vidutinis, didelis - jokio skirtumo. Kiekvienas šuo nusipelno deramo poilsio. Poreikis bus patenkintas, kai išrinksite jam pontoną. Gultas tinka nesvarbu, kokio amžiaus ar dydžio yra jūsų augintinis - lovelę galima įsigyti kelių dydžių.

ZooKaralyste.lt asortimente kiekvienas šuns šeimininkas ras tinkamą šunų gultą. Be to, pontonas yra toks universalus gultas, kad jūsų augintinis, nepriklausomai nuo veislės ar charakterio, turėtų mielai ant jo ilsėtis. Mūsų asortimente esančios šunų lovos yra ne tik patogios, bet ir praktiškos. Jos sukurtos iš vandeniui ir įbrėžimams atsparių medžiagų. Žaisdamas augintinis per greitai nesunaikins savo lovos, todėl ji tarnaus ilgai.

Pontoninį gultą šunims taip pat lengva valyti. Norint išskalbti gultą, galima lengvai nuimti užvalkalą. Jei reikia, galite tiesiog iškratyti gultą iš purvo (jis nepraras savo formos). Tai leis jūsų šuniui ilsėtis patogioje ir labai higieniškoje aplinkoje, nereikės nuolat pirkti naujų gultų.

Jūs, kaip šeimininkas, taip pat įvertinsite šiuos išskirtinius gultus. Pontonai yra paprastos, bet įdomios formos. Norint sukurti prieglobstį šuniui, reikia nedaug vietos. Tinkamos vietos pontonui suradimas jums nebus problema. Nors gultai yra paprastos formos, juos galima įsigyti įvairių spalvų. Tai leidžia jums be menkiausio vargo priderinti gultą prie jūsų namų interjero. Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite ir vientisų pliušinių paklotų, ir raštuotų kilimėlių, aptrauktų maloniu liesti audiniu. Įdomi pontonų rūšis - gultai, kurie atrodo kaip sofa.

Išsirinkite savo šuniui tinkamą gultą - jūsų augintinis jums padėkos

Ar norėtumėte įsigyti lovą savo šuniui? Tačiau nežinote, kaip apsispręsti ir gerai išsirinkti? Pirmiausia atsižvelkite į savo šuns dydį. Tai svarbiausias kriterijus. Pritaikę lovą prie savo augintinio dydžio, galėsite jam suteikti visapusiškai patogų poilsį. Jei jūsų keturkojis yra didelis, rinkitės didžiausią pontoną.

Nėra jokios priežasties, dėl kurios pasirinkdami neturėtumėte vadovautis lovytės estetika. Jūsų šuniui nerūpės, kokios spalvos yra lova, tačiau jūs galėsite priderinti savo augintinio gultą prie savo namų interjero. Tačiau atkreipkite dėmesį į medžiagą ir užpildo minkštumą. Jei mėgstate priedus, ieškokite modelio, pasirašyto šuns vardu.

Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi gultą? Šuns gultas turi būti tvirtas. Šunys yra skirtingi. Jie taip pat skirtingai leis laiką ant savo lovos. Labai svarbu, kad įprastai naudodami jie nesunaikintų gulto. Lovytėje taip pat turi būti lengva palaikyti švarią. Juk svarbiausia - jūsų šuns patogumas. Taip pat svarbu vieta, kurioje įrengsite šuns gultą. Jūsų šuns guolis turėtų stovėti nuošaliame jūsų namų kampelyje.

    pixel