Vidiniai filtrai

surastų prekių kiekis: 22

Vidiniai akvariumo filtrai

Profesionali akvariumistika turėtų būti grindžiama tinkamo švaros lygio palaikymu. Vidiniai filtrai - tai prietaisai, skirti natūralioms žuvų ir kitų vandens organizmų buveinėms valyti. Naudojant tinkamus filtravimo elementus užtikrinamas optimalus vandens rūgštingumas ir kietumas. Be kita ko, filtras parenkamas pagal akvariumo dydį. Jei turite nedidelį akvariumą, pakanka vidinio filtro. Mažų akvariumų, išoriniu filtru, valyti nereikia.

Vidiniai akvariumo filtrai tai puikus sprendimas pradedantiesiems. Nepaisant to, kad jie nedideli, bet vis tik, jų dėka, vanduo išlieka švarus ir skaidrus. Filtrai gerai pašalina visus nešvarumus, veikia tyliai ir efektyviai naudoja energiją. Vidinis akvariumo filtras gali būti naudojamas tiek gėlam, tiek jūros vandeniui. Rinkantis tereikia atkreipti dėmesį į jo modelį. Taip pat nepamirškite, kad filtro našumas turi atitikti jūsų akvariumo dydį. Tai užtikrins geresnį vandens valymą ir tinkamas darbo sąlygas.

ZooKaralyste.lt parduotuvėje rasite geriausius vidinius vandens filtrus, kurie padės palaikyti švarą jūsų akvariume, sudarys žuvims ir kitiems vandens gyvūnams idealias gyvenimo sąlygas. Jų dėka jums nereikės nerimauti dėl žuvų ligų, o gal net nuspręsti veisti reiklesnes žuvų rūšis. Vidiniai akvariumo filtrai taip pat padės kovoti su įprastomis problemomis, pavyzdžiui, dumbliais.

Vidinis akvariumo filtras - kaip jis veikia?

Vidiniai akvariumo filtrai valo vandens rezervuarą daugiausia mechaninėmis kasetėmis. Šiuose įrenginiuose yra siurblys arba aeratorius, kuris atsakingas už vandens cirkuliaciją. Kempinė taip pat yra vandens valytuvo dalis, kurios paviršiuje vystosi bakterijų grupė, sudaranti biologinį filtrą. Geriausias vidinis filtras tai toks, kur yra galimybė pridėti atskirą biologinę kasetę.

Vidinio filtro pavyzdys - po žvyru esantis filtras, kuris yra sumontuotas akvariumo dugne. Vidiniame dugno filtre kaip filtravimo terpė naudojamas substrato paviršius. Siurblys yra akvariumo viduje, o įėjimo anga yra ant dugno ir kruopščiai uždengta žvyru. Tai padeda įrengti akvariumo dekorą taip, kad nereikėtų slėpti negražaus filtro už augalų.

Vidiniai akvariumo filtrai puikiai tinka mažesniame akvariume ir tada, kai nėra pakankamai vietos išoriniam filtrui. Jie yra palyginti nebrangūs, efektyviai naudoja energiją, juos lengva įrengti ir eksploatuoti. Pasižymi taip pat puikiu mechaniniu filtravimu - gerai pašalina fizinius teršalus. Norint, kad modelis būtų veiksmingas, jį reikia suderinti su akvariumo dydžiu. Tokiu būdu vidinis akvariumo filtras gali efektyviai filtruoti pakankamą vandens kiekį, be baimės, kad jo veikimas bus per prastas. Kita vertus, didesniam rezervuarui skirto filtro nereikėtų montuoti į per mažą - tai gali kelti pavojų kai kurioms žuvims ar augalams.

Jei nežinote, kur gauti patarimų, kaip išsirinkti įrangą akvariumui, nepamirškite, kad galite nusipirkti gatavą rinkinį, į kurį dažnai įeina ir akvariumui pritaikytas vidinis filtras. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie nenori patys gilintis į įrangos pasirinkimo kriterijus arba tiesiog nori pasikliauti gerai žinomu ir pripažintu prekės ženklu.

Vidinis akvariumo filtras - į ką atkreipti dėmesį?

Geras vidinis akvariumo filtras yra puikus sprendimas pradedantiesiems akvariumininkams. Kokybiškas prietaisas yra labai veiksmingas ir puikiai išvalo vandens rezervuarą nuo fizinių ir biologinių teršalų, tuo pačiu sukurdamas idealias gyvenimo sąlygas vandens organizmams. Pradedantiesiems akvariumininkams svarbu, kad vidinius akvariumo filtrus lengva naudoti. Jų nereikia sudėtingai montuoti ar valyti, todėl jie puikiai tinka tiems, kurie su jais dar nėra susidūrę.

Nepamirškite tinkamai naudoti vidinį filtrą. Žuvų šėrimo metu valytuvą reikėtų išjungti, ypač jei filtre įmontuota kempinė. Valydami filtrą patikrinkite sparnuotę ir visas dalis, jungiančias valytuvą su kempine. Taip pat patikrinkite oro išleidimo žarną, kurioje dažnai kaupiasi kalkių nuosėdos ir nešvarumai. Dėl užsikimšusios žarnos akvariume truks oro. Jei pasirūpinsite vidiniu filtru, akvariumas bus geros būklės ir nereikalaus sudėtingos priežiūros. Tai paprasčiausias būdas užlaikyti jame tinkamas žuvų auginimo sąlygas.

Nesvarbu, kokius akvariumo vidaus filtrus pasirinksite, svarbu išmokti juos valyti. Daugelis žmonių daro klaidą, nesvisą filtrą palieka po tekančiu vandeniu. Taip panaikina per kelias savaites akvariume susiformavusią tam tikra bakterijų florą. Net ir geriausią vidinį akvariumo filtrą reikia valyti telkinio vandeniu, ty.tuo, kuriame jis įdėtas. Išimkite viduje esančią kempinę, kuri yra mechaniniu filtru, ir pašalinkite iš jos nešvarumus. Nuplaukite ją akvariumo vandenyje, įpiltame į dubenį. Tokiu būdu pašalinsite žuvų išmatas, maisto ar augalų liekanas. Tačiau paliksite naudingas visai ekosistemai bakterijas.

Atsižvelkite į tai, kad geras vidinis akvariumo filtras ne tik valo vandenį filtruodamas jį per specialią sistemą, bet ir užtikrina, kad jis būtų gerai aeruojamas. Speciali žarna turi būti nukreipta taip, kad oras būtų siurbiamas virš vandens lygio ir pumpuojamas tiesiai į vandenį. Taip aprūpinsite augalus ir žuvis deguonimi, kuris būtinas tiek augalams, tiek žuvims. Tik įsitikinkite, kad oro srautas nėra per stiprus - tai gali pakenkti augmenijai arba sužaloti žuvis.

Jei turite nedidelį vandens rezervuarą, vidinis akvariumo filtras yra būtinas. Patyrusių akvariumininkų atsiliepimai patvirtina, kad dėl valymo sistemos nebuvimo bus daug sunkiau palaikyti akvariumo švarą.

    pixel