Pašaras katems be grūdų

surastų prekių kiekis: 169

Kačių maistas be grūdų - kad jūsų katė būtų soti ir laiminga

Katės yra neabejotinai mėsėdžiai gyvūnai. Šunys per daugelį evoliucijos metų kartu su žmonėmis prisitaikė prie visaėdžio gyvenimo būdo, o katės - ne. Šie gyvūnai visada buvo charakteringi, išrankūs ir labai didingi. Galiausiai jiems buvo suteiktas dieviškas garbinimas. Kačių ėdalas be grūdų leis maitinti katę pagal jos mėsėdišką prigimtį. Ji tikrai bus jums už tai labai dėkinga.

Grūdai katės racione gali užimti svarbią vietą. Dėja kenčiančioms nuo alergijos, arba katėms, kurios netoleruoja tam tikrų rūšių maisto, gali būti sunku ėsti tam tikrą maistą. Tokioje situacijoje turėtų puikiai pasiteisinti kačių maistas be grūdų.

Sausas kačių ėdalas be grūdų bus skanus, sveikas ir maistingas pagrindinis maistas jūsų augintiniui. Galėsite džiaugtis sveiku, laimingu ir sotu keturkoju. Net itin jautrios katės gali rasti malonumą valgydamos tokį maistą. Galėsite nustoti nerimauti dėl savo keturkojo draugo apetito ir pilvuko. Taip pat siūlome drėgną maistą be grūdų, kuris puikiai tinka kaip kasdienės mitybos pagrindas. Su juo savo augintiniui suteiksite reikiamą kiekį vandens. Kartais katė nenori gerti iš dubenėlio, o drėgname maiste be grūdų jį lengva paslėpti ir taip pasirūpinti savo augintinio inkstais.

Šiame skyriuje rasite daugiau nei vieną neskaldytą maistą be grūdų katėms. Ką tai reiškia? Tai toks maistas, kuriuo be baimės galite šerti kasdien. Taip yra todėl, kad jame yra visų būtinų maistinių medžiagų ir jis turi reikiamą kalorijų kiekį. Taigi jums nereikės mitybos raciono papildyti niekuo kitu ir kasdieniai mitybos poreikiai bus patenkinti. Tačiau nepamirškite, kad skanėstai tikrai bus laukiami.

Kačių maistas be grūdų - šventė mėsėdžiams

Kačių maistas be grūdų yra rimtas ir svarbus rinkos segmentas. Vien šis faktas rodo, kaip stipriai pasikeitė žmonių mentalitetas ir žinios apie tinkamą kačių mitybą. Laimei, nebe taip įprasta manyti, kad katė maitinasi pienu, vakarienės likučiais ir tuo, ką pati sumedžioja. Dabar galima lengvai įsigyti įvairių skonių kačių ėdalo be grūdų.

Rasite ėdalą, kuris idealiai tinka jaunesnėms, suaugusioms, kastruotoms ir net ilgaplaukėms katėms bei katėms, kurių skrandžiuose dažniau susidaro plaukų kamuoliukai. Nes geriausias kačių ėdalas be grūdų yra ėdalas, sukurtas atsižvelgiant į konkrečius jūsų katės poreikius.

Juk skirtingo amžiaus katės turi skirtingų poreikių. Pagrindinis kačių maistas turėtų juos visus patenkinti. Tai yra jūsų katės sveikatos garantija. Todėl savo katės maistą rinkitės itin atidžiai. Daug mėsos turintys ėdalai, pagaminti iš labai aukštos kokybės mėsos, tikrai patiks jūsų katei.

Šiuo ėdalu taip pat galite šerti jautrias kates arba kates po sterilizacijos. Begrūdis kačių maistas neturėtų dirginti jautraus pilvuko. Tačiau jei kyla abejonių, būtinai kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

Ėdalas be grūdų būna įvairių skonių, todėl lengvai rasite tinkamiausią savo murkliui. Kalakutiena, vištiena, ėriena - tai tik keletas variantų. Taip pat yra maisto žuvų mėgėjams, pavyzdžiui, upėtakių.

Šiame skyriuje rasite drėgno maisto paketėliuose ir skardinėse. Siūlome ir želė, ir padažo pavidalo maisto, todėl lengvai rasite produktą, kuris akimirksniu išnyks iš jūsų pūkuotuko dubenėlio.

Geriausias kačių ėdalas be grūdų - kuris iš jų? Kaip išsirinkti?

Kačių maistas be grūdų gali labai patikti jūsų katei. Net jei jis yra itin jautrus ar išrankus. Viskas priklauso nuo to, kokį maistą pasirinksite.

Kaina neturėtų būti vienintelis ir pagrindinis kriterijus. Tačiau visada į ją atkreipkite dėmesį. Tikrai išsirinksite kažką pagal numatytą biudžetą. Tai visai nesudėtinga.

Taip pat sužinokite kitų žmonių nuomonę apie įvairių rūšių maistą. Tai padės jums susidaryti vaizdą apie situaciją ir galbūt šiek tiek palengvins pasirinkimą. Į ką dar turėtumėte atsižvelgti, kai jums reikia maisto katėms?

Skirtingų poreikių turinčioms katėms siūlomas maistas be grūdų ir su dideliu kiekiu mėsos. Nes nėra dviejų vienodų kačių. Suaugusios katės, mažos katės, kastruotos katės ir ilgo plauko katės - visų jų poreikiai visiškai skirtingi. Susipažinkite su jais, pasirinkite jiems skirtą ėdalą ir jūsų katė tikrai bus patenkinta.

Rinkdamiesi maistą atkreipkite dėmesį į sudėtį. Jame turėtų būti keliasdešimt procentų mėsos. Visaverčiame kačių maiste be grūdų turi būti svarbių maisto papildų. Siūlome produktų su taurinu, kuris svarbus jūsų augintinių širdies sveikatai ir regėjimui. Lašišų aliejus yra dar vienas svarbus priedas - jis prisideda prie gražios kailio išvaizdos, suteikia jam blizgesio. Taip pat atkreipkite dėmesį į vitaminų, pavyzdžiui, A ir D3, bei mikroelementų, pavyzdžiui, cinko, kiekį.

Susipažinkite su plačiu kačių ėdalo be grūdų asortimentu

Žinome, kokie skirtingi yra kačių skoniai ir poreikiai, todėl sudarėme tokį įvairų asortimentą. Čia rasite įvairių skonių sauso ir drėgno ėdalo be grūdų. Kartais katės toleruoja tik šviežiai atidarytą maistą, kuris dar nebuvo laikomas šaldytuve. Jei jūsų murklys toks išrankus, rinkitės paketėlius. Siūlome atskirus gabalėlius - taip sužinosite, ar pasirinktas skonis patinka jūsų augintiniui. Arba rinkitės rinkinį, kad spintelėje būtų atsargų.

Taip pat siūlome kačių ėdalą be grūdų, supakuotą į skardines - tai puiku, jei jūsų namuose gyvena daugiau augintinių ir jų mitybos poreikiai vienodi. Be grūdų esantis kačių maistas taip pat yra sausas. Šis maistas patogus daugeliui globėjų. Net karštą dieną galite palikti jį dubenėlyje kelioms valandoms nesijaudindami, kad jis suges. Sausas maistas be grūdų gali būti praturtintas specialiais priedais, pavyzdžiui, skaidulomis, mažinančiomis plaukų kamuoliukų susidarymo riziką. Tai ypač naudingas priedas ilgaplaukėms katėms, į kurias taip pat atsižvelgėme sudarydami asortimentą.

Peržiūrėkite šioje kategorijoje paruoštus produktus. Rinkitės maistą, kuris bustinkamai subalansuotas ir pritaikytas jūsų murklių poreikiams. Daugelis šioje kategorijoje esančių ėdalų be grūdų tikrai patiks jūsų katei ir, svarbiausia, suteiks jai visų reikalingų maistinių medžiagų bei užtikrins jos sveikatą.

pixel