Žolėdėms žuvims

surastų prekių kiekis: 59

Žolėdžių žuvų maistas - jūsų žuvų sveikatai ir grožiui

Akvariumistika yra labai populiarus ir mėgstamas hobis. Nors jis reikalauja žinių ir kantrybės, tai nėra labai sudėtingas iššūkis. Juk pakanka žuvytes maitinti ir palaikyti švarų vandenį. Tarp laikomų žuvų dažnai pasirenkamos augalėdės - jos labai gražios ir garsėja tuo, kad su jomis palyginti daug problemų nekyla. Tačiau joms vis tiek reikia tinkamos mitybos, kurią gali užtikrinti žolėdžių žuvų maistas.

Nors šie gyvūnai yra maži ir gyvena vandenyje, jiems reikalingas visavertis maistas, kad tinkamai augtų. Kodėl dar toks svarbus kokybiškas žolėdžių žuvų maistas? Jis apsaugos tvenkinio ar akvariumo gyventojus nuo ligų ir suteiks jiems visą būtinų vitaminų rinkinį.

Tikėtina, kad gerai maitinamos žuvys išliks sveikos ir atrodys tikrai gerai. Žolėdžių akvariuminių žuvų maistas turi įtakos žvynų spalvos ryškumui. Maitindami žuvis jų poreikius atitinkančiu maistu, galėsite džiaugtis gražiu ir gerai prižiūrimu akvariumu su spalvingais, sveikais ir aktyviais gyventojais.

Žolėdžių žuvų maistas - susipažinkite su mūsų asortimentu

Paruoštas maistas žolėdėms žuvims gali suteikti joms viską, ko reikia jų gyvenimui. Svarbu tai, kad šių gyvūnų negalima šerti kitoms rūšims skirtais produktais. Ką tai reiškia? Žolėdžių žuvų maisto negalima keisti į mėsėdžių žuvų maistą. Jis joms bus bevertis todėl, kad pripildys žuvų pilvus, bet jų nepamaitins. Kuo tiksliau pritaikysite maistą žolėdėms žuvims, tuo geriau pamaitinsite akvariumo gyventojus.

Mūsų siūlomas žolėdžių žuvų maistas yra aukštos kokybės - jame gausu vitaminų ir kitų maistinių medžiagų, įskaitant žuvims taip reikalingą spiruliną. Spirulina labai gerai veikia žuvų imuninę ir virškinimo sistemas. Ji taip pat yra puikus baltymų šaltinis. Joje yra vitaminų ir mineralinių medžiagų, reikalingų gyvūno kasdieniam funkcionavimui. Spirulina, įtraukta į sudedamųjų dalių sąrašą, daro įtaką patraukliai žolėdžių žuvų spalvai. Kai kurių produktų poveikį pastebėsite jau po dviejų savaičių.

Maistą galima įsigyti įvairių formų, kad būtų lengviau patenkinti kiekvienos žolėdžių žuvų rūšies poreikius. Granulių, dribsnių, lengvai grimztančių arba lipnių tablečių pavidalu. Pritaikytas gėlavandenių ir jūrinių žuvų poreikiams, taip pat įvairaus dydžio žuvims - nuo mažiausių iki labai didelių. Itin smulkūs elementai (mikrogranulės) rekomenduojami ne tik pačioms mažiausioms žuvims, bet ir krevetėms.

Kodėl maisto forma tokia svarbi? Žolėdės žuvys maistą smulkina visiškai kitaip nei tai daro mėsėdės. Todėl joms turi būti tiekiamas maistas, kurį jos gali įsisavinti ir suvirškinti. Daugelis produktų dėl savo formos neteršia akvariumo. Jie sukurti taip, kad nenugrimztų į akvariumo dugną ir pagerintų vandens kokybę.

"ZooKaralyste.lt" asortimente rasite produktų, skirtų žolėdėms žuvims, kurių sudėtis atitinka bendruosius šių gyvūnų poreikius. Vienaip turite maitinti akvariumo žuvis, kitaip - tvenkinio žuvis.

Maistas žolėdėms žuvims - ką rinktis?

Geriausias maistas žolėdėms žuvims yra toks, kuris pritaikytas jų poreikiams, atsižvelgiant į jų dydį, konkrečią rūšį, taip pat į sąlygas, kuriomis jos gyvena - sūriame ar gėlame vandenyje.

Taip pat svarbu, kokia forma maistas yra šeriamas - ar tai granulės žolėdėms žuvims, ar dribsniai, ar tabletės, kurias galima priklijuoti prie akvariumo sienelės. Įvairios maisto formos sudomins skirtingas žuvų rūšis. Labai moderni forma yra drebučiai, iš kurių patys galite paruošti maistą akvariumo gyventojams.

Žuvų maistas yra sukurtas taip, kad patenkintų visus rūšies poreikius ir gali būti naudojamas kasdienėje mityboje. Nors kiekvienas produktas yra visapusiškas ir jo nereikia papildyti papildomais vitaminais, verta paįvairinti žuvų valgiaraštį ir vandens augintiniams duoti skirtingų maisto mišinių pakaitomis. "Keiskite patiekalus" kas kelias dienas. Tai padaryti lengviau, nes maistas parduodamas skirtingo dydžio pakuotėse. Dėl sandaraus uždarymo jis ilgiau išlieka šviežias. Be to, norint pamaitinti žuvis nedideliame akvariume, nebūtina iš karto pirkti didžiausios pakuotės maisto. Geresnis pasirinkimas bus kelios mažos skirtingų maisto produktų pakuotės.

Pamaitinkite žuvis su "ZooKaralyste.lt‘‘

Akvariumų ar tvenkinių gyventojai gali būti mažiau interaktyvūs nei katės ar šunys, tačiau jiems reikia skirti tiek pat dėmesio, kai reikia juos maitinti. Geru maistu šeriamos žuvys yra sveikos, stiprios, tinkamai vystosi ir yra patrauklios spalvos. Norite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas žolėdžių žuvų maistas daro teigiamą poveikį jų vystymuisi? Užsisakykite jį iš "ZooKaralyste.lt".

Iš principo parduotuvė į savo asortimentą renkasi tik aukščiausios kokybės produktus, kurie nekenkia, bet skatina kiekvienos rūšies augintinių vystymąsi. Galite būti tikri, kad jūsų pasirinktas maistas yra geros sudėties ir gerai subalansuotas.

pixel