TROPICAL Ovo-Vit 250ml

  • Daugiasluoksnis dribsnių maistas su kiaušinio tryniu. Rekomenduojamas kaip papildomas maistas daugumai akvariumo žuvų.
  • TROPICAL Ovo-Vit 250ml
  • TROPICAL Ovo-Vit 250ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 77034
3,89 €
/ vnt.

OVO-VIT tai maistas su kiaušinių priedu, papildantis žuvies racioną vertingais baltymais, nesočiosiomis riebalų rūgštimis ir gerai pasisavinamu kiaušinio trynio lecitinu. Dėl savo sudėties OVO-VIT dribsniai palaiko žuvų augimą, brendimą ir nerštą, todėl jie ypač rekomenduojami nerštams ir jaunoms, augančioms žuvims, kurių maistinių medžiagų poreikis yra ypač didelis. Didelę maistinę vertę turintys OVO-VIT dribsniai taip pat gali būti naudojami sveikstant, kai žuvims reikalinga ypatinga priežiūra ir daug energijos reikalaujantis, lengvai virškinamas maistas, turtingas vitaminų ir mikroelementų. Pažymėtina tai, kad gausu stabilizuoto vitamino C, kuris, be kita ko, stiprina žuvų atsparumą ligoms, pagreitina žaizdų gijimą ir įbrėžimus, taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant jaunas žuvis, užkertant kelią kaulų deformacijoms.

Sudėtis: Žuvis ir žuvies produktai, grūdai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai min. 6%, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (įskaitant sveikų krevečių miltus, ne mažiau kaip 0,5%), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinės kilmės produktai (įskaitant 5000 mg raudonųjų pipirų ekstraktą), dumbliai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašarinės žaliavos (įskaitant 1% ceolito)

Analitinės sudedamosios dalys:

  • Žali baltymai: 43%
  • Žali aliejai ir riebalai: 6,5%
  • Žalia ląsteliena: 2%
  • Drėgmė: 6%

Priedai (kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: vit. 23 000 TV, vit. D3 1 400 TV, vit. E 90 mg, vit. C 335 mg. 
Mikroelementų junginiai: E1 (Fe) 27,0 mg, E6 (Zn) 7,1 mg, E5 (Mn) 5,3 mg, E4 (Cu) 1,3 mg, E2 (I) 0,16 mg, E8 (Se) 0,15 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. 
Lecitinas. Dažai. Antioksidantai. 

Dozavimas:

Maitinti kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis. 1 porcijos suvalgymo laikas- apie 1 minutė. Nesuvalgytą dalį reikia greitai pašalinti iš akvariumo.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel