Šiukšlių dėžės, tualetai ir mentelės

surastų prekių kiekis: 51

Kačių kraiko dėžės, tualetai ir kastuvai

Katės kraiko dėžė yra būtinas namų, kuriuose gyvena murklys, inventorius. Ji turėtų būti pritaikyta pagal jūsų augintinio amžių ir dydį. Jei esate laimingas mažo kačiuko savininkas, geriausia naudoti pigią kačių kraiko dėžę. Praėjus 6 savaitėms, jį reikėtų pakeisti didesniu, todėl į pirmąjį tualetą neverta investuoti daug pinigų. Kačių kraiko dėžė greitai gali pasirodyti per maža.

Technologiniai pasiekimai padeda kačių savininkams palaikyti tvarką ir malonų kvapą jų namuose. Katės yra labai švarūs gyvūnai, tačiau pasitaiko, jog skleidžia sunkiai žmonėms pakenčiamą kvapą arba ant savo letenų išnešioja smėlį. Padėti gali kraiko dėžių priedai. Vienas iš jų - anglies filtras, kuris sulaiko nemalonius kvapus esančius kraiko dėžėje. Priklausomai nuo modelio, jie veikia iki trijų mėnesių. Naudodami šį nedidelį įtaisą netrukus katės tualeto nebesiesite su nemaloniais kvapais.

Katės kraiko dėžė turi stovėti nuošalioje ir intymioje vietoje - katėms reikia daug ramybės ir tylos, kai jos atlieka savo fiziologinius poreikius. Be to, kraiko lovytė neturėtų būti šalia katės lovos ir maisto dubenėlio. Vidinis kraiko lovelis savo darbą atlieka labai gerai. Tokio tipo kačių kraiko loveliai geriau sulaiko kvapus ir palaiko bute švarą.

Kraiko dėžės neturėtų stovėti, pavyzdžiui, koridoriuje, vietoje kur paprastai būna didžiausias judėjimas. Prieškambaris yra netinkama vieta kačių kraiko dėžėms dar ir dėl to, kad ten atsiranda daug naujų kvapų, kad ir svečių, kurie peržengia jūsų slenkstį. Tokia vieta prieštarauja mažai naudojamam ir nuošaliam kampui, kuriame turėtų būti kačių kraiko dėžė.

Taip pat nepatartina statyti katės kraiko dėžės šalia televizoriaus, radijo, skalbimo mašinos ar džiovyklės. Šie prietaisai, skleidžiantys garsų ir intensyvų triukšmą, gali veiksmingai atbaidyti pūkuotą katę nuo kraiko dėžės. Kačių kraiko dėžės taip pat nereikėtų statyti praėjime. Tai reiškia, kad kačių kraiko dėžė neturi būti, pavyzdžiui, ant tako tarp svetainės ir virtuvės, kur, be kita ko, einama kelis kartus per dieną. Kačių kraiko dėžė taip pat neturėtų būti šalia virtuvės - visų pirma dėl higienos sumetimų ir dėl nemalonių kvapų, kurie dažnai iš jos sklinda.

Kačių kraiko dėžė leis išlaikyti bute higieną ir švarą. Jūsų katė taip pat jums už tai padėkos. Katėms labai svarbu, kokiomis sąlygomis ir kur jos tenkins savo fiziologinius poreikius. Švarą mėgstantys gyvūnai, nori kuo geresnių ir higieniškų sąlygų. Jūsų atsakomybė yra jas užtikrinti. Tada turėsite švarius, kvepiančius namus ir laimingą katę, kuri nepatirs streso kiekvieną kartą, kai reikės pasinaudoti kraiko dėže.

Kokia yra geriausia katės kraiko dėžė?

Kraiko dėžės visų pirma skirstomos į atvirus ir uždarus tualetus. Atviras kraiko tualetas yra kvadrato arba stačiakampio formos. Atkreipkite dėmesį į jo dydį - jūsų katė turi sugebėti be problemų jame tilpti. Naudodami uždarą kraiko dėžę išvengsite kraiko išsiliejimo ir nuolatinio poreikio jį valyti. Taip pat svarbus kraštų aukštis - kai kurios kraiko dėžės yra žemos, kitos siekia iki 20 cm, o viena jų sienelė yra žemesnė, kad būtų lengviau įeiti į vidų. Tokio tipo kačių kraiko dėžes taip pat lengva transportuoti. Jei dažnai keliaujate su savo augintiniu, tada dengta kraiko dėžė puikiai tiks.

Kačių kraiko dėžės taip pat gali būti skirstomos pagal medžiagą, iš kurios jos pagaminti. Dauguma rinkoje esančių kačių kraiko dėžių yra pagamintos iš plastiko. Ar tokia kraiko dėžė bus geriausias jūsų katei? Iš plastiko pagaminta kraiko dėžė yra labai geras pasirinkimas. Iš sintetinės medžiagos pagamintos kačių kraiko dėžės nesugeria nemalonių kvapų, jas galima įsigyti už patrauklią kainą ir jas lengva prižiūrėti.

Šio tipo kačių kraiko dėžės spalvas galima priderinti, pavyzdžiui, prie buto interjero. Nemalonūs kvapai taip pat nesiskverbia giliai į keraminį kačių kraiko lovelį. Šio tipo kačių kraiko dėžė yra tam tikra alternatyva. Nors keraminės kačių kraiko dėžės yra higieniškos ir lengvai valomos, jos nėra tokios populiarios kaip plastikinės. Keramikinė kraiko dėžė yra daug sunkesnė ir linkusi lūžti.

Jai turite mažą erdvę, idealiai tinka kompaktiška kampinė kačių kraiko dėžė. Ji užima nedaug vietos, puikiai tinka pastatyti kampe ir yra patogi jūsų augintiniui. Tokia kraiko dėžė pagaminta iš plastiko, todėl ją lengva tvarkyti.

Geriausia kraiko dėžė katei yra uždara dėžė. Ji yra su pusiau atviru arba pilnu stogu. Į ją katė patenka pro įrengtas dureles arba įėjimą iš viršaus. Didelis jų privalumas yra tas, kad jos sulaiko nemalonius kvapus viduje arba neutralizuoja juos naudodami filtrus. Vidinė kačių kraiko dėžė yra labai praktiška ir patogi tiek šeimininkui, tiek pačiai katei. Verta nepamiršti, kad patalpoje įrengta kačių kraiko dėžė gali išgąsdinti pūkuotą katę. Tokiu atveju vidaus katėms skirtą kraiko dėžė reikėtų atidaryti iš viršaus, kad augintinis palaipsniui priprastų prie naujo tualeto.

Rinkoje yra ne tik įprastų kraiko dėžių, bet ir modelių su dvigubu dugnu. Jei svarstote, koks kačių kraiko lovelis su valymo įrenginiu tiks geriausiai, apsvarstykite galimybę įsigyti tokį, kurio konstrukcijoje yra sietelis greitam tualeto išvalymui. Tačiau moderniausias yra savaime išsivalantis tualetas. Jame yra mechanizmas, kuris dėl valymo grėblio, nešvarų kraiką perkelia į atskirą konteinerį. Dėl to, kad nešvarumai iš katės tualeto yra atskirame konteineryje, katės prižiūrėtojas gali juos lengvai pašalinti.

Tokios kačių kraiko dėžės paprastai turi didelius konteinerius. Tačiau verta nepamiršti reguliariai valyti kačių kraiko dėžutes. Pirma, kačių kraiko dėžutėje laikomi ekskrementai, žinoma, skleidžia nemalonų kvapą, tačiau taip pat yra pavojingi dėl kačių kraiko dėžutės konteineryje besikaupiančių bakterijų.

Neutralizuojančius miltelius rekomenduojama naudoti atvirose kraiko dėžėse. Jis sugeria blogus kvapus ir skleidžia žmonėms malonų aromatą. Taip pat išbandykite kraiko ir kraiko dėžės valiklį miltelių arba purškiklio pavidalu. Kai kurios valiklių rūšys palengvina kraiko sukibimą, todėl jį galima daug greičiau išvalyti.

Kačių kraiko dėžei būtinas kastuvėlis, kuris turi būti pritaikytas prie kraiko storio. Galima jų įsigyti ir su mažomis ir didelėmis skylutėmis. Geriausiai pasitvirtina gilus kastuvėlis - juo patogu naudotis.

Su kraiko valytuvu galima sumažinti kraiko išbarstymą. Jis pagamintas iš šiurkščios medžiagos arba PVC ir ypač naudingas uždengtiems kraiko loveliams

Geriausia kraiko dėžė jūsų katei yra tokia, kuris pritaikyta prie jos individualių poreikių ir pageidavimų. Įsitikinkite, kad jūsų katė gali patenkinti savo fiziologinius poreikius geriausiomis sąlygomis. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių formų ir dydžių kačių kraiko dėžių. Pasinaudokite tuo, kad priimtumėte geriausią sprendimą, visiškai atitinkantį jūsų ir jūsų katės reikalavimus - kiekviena katė gali turėti visiškai skirtingus reikalavimus savo kraiko dėžei.

Mažų ir didelių kačių kraiko dėklas

Kraiko dėžę pasirinkite atsižvelgdami į gyvūno amžių. Ji turi būti patogi. Dėl judėjimo stokos, augintinis pradės atlikinėti savo fiziologinius poreikius draudžiamose vietose. Mažos katės patogiausiai jaučiasi atvirose kraiko dėžutėse, į kurias gali įeiti be problemų. Kraštų aukštis neturėtų viršyti 7 cm.

Dengtą kraiko dėžę galima naudoti nuo 12 savaitės. Suaugusiems gyvūnams geriau tinka dengtas kačių kraiko lovelis. Jo kaina šiek tiek didesnė, tačiau švarą palaikyti daug lengviau. Vis dėlto, jei pasirinksite atvirą, nepamirškite, kad katė yra itin švarus gyvūnas. Ji nemėgsta naudotis nešvariu tualetu. Pasistenkite kuo dažniau valyti kraiką. Laimei, įvairios valymo priemonės gerokai sutrumpina valymo laiką.

Dažniau valyti reikia ir dėl nemalonių kvapų, kurie sklinda iš kačių kraiko dėžučių. Kiekvienas kačių šeimininkas žino, kad nemalonūs kvapai, sklindantys iš kačių kraiko dėklo, gali pasunkinti gyvenimą. Kad išvengtumėte nemalonių kvapų ir gyvenimas būtų malonesnis jums ir jūsų katei, svarbu reguliariai ir dažnai valyti kačių kraiko lovytę. Laimei, šiandien parduotuvėse parduodami kraiko loveliai yra labai lengvai valomi, todėl jų valymas nesukels jums nė menkiausių sunkumų.

Dažniausiai pasitaikantys kačių kraiko dėžių dydžiai yra šie: 27x37 cm - mažas, 37x47 cm - vidutinis, 54x45 cm - didelis. Šiukšliadėžės dydis taip pat priklauso nuo namuose gyvenančių kačių skaičiaus. Jei kačių kraiko dėže naudosis keli gyvūnai - verta rinktis didesnę. Jis puikiai tiks ir tada, kai nėra galimybės dažnai keisti panaudotą kraiką. Mažesnis yra ekonomiškiausias, nes į jį tilps storesnis kraiko sluoksnis.

Taip pat atidžiai rinkitės kraiko tipą. Mažoms katėms nerekomenduojama naudoti bentonito kraiko, kurį kačiukai mėgsta ėsti. Pradžiai geriausia rinktis medienos kraiką, palaipsniui maišomą su bentonito kraiku. Tik atinkamas kraiko ir smėlio derinys garantuoja visišką sėkmę, t. y. situaciją, kai katė greitai išmoksta naudotis kraiko dėže - taip mokymasis bus lengvesnis, greitesnis ir malonesnis jūsų katei

Maži kačiukai dažnai renkasi plastikinius tualetus. Žema kačių kraiko dėžė bus patogesnė augintiniui turinčiam antsvorio ar judėjimo problemų. Ji užtikrins jūsų katės komfortą - tai ypač reikšminga sprendžiant kačių fiziologinius poreikius. Labai svarbu, kad katės kraiko dėžė būtų pritaikyta pagal konkrečios katės poreikius - jei kraiko dėžė parinkta netinkamai ir nepatogu ar sunku ja naudotis, tai katė ja ir nesinaudos, greitai ieškos kitos vietos, o tai tik pakenks jūsų namų švarai.

"ZooKaralyste.lt" zoologijos prekių parduotuvėje siūlomas platus gyvūnų kraiko dėžių asortimentas, atitinkantis visus augintinių poreikius. Galima įsigyti įvairių dydžių, spalvų ir formų uždarų ir atvirų dėžių, taip pat įvairių papildomų priedų.

Netiesa, kad kačių kraiko dėžė turi būti brangi. Pigios kačių kraiko dėžės taip pat gali puikiai atlikti savo funkciją. Todėl niekada nesivadovaukite kaina kaip vieninteliu ir pagrindiniu kriterijumi. Nesijaudinkite ir dėl to, kad negalite sau leisti įsigyti geros kokybės kraiko dėklo - jų galite rasti kiekviename kainų intervale. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo katės komfortą ir patogumą - tai lemiami veiksniai, lemiantys jūsų pasirinkimą.

pixel