Kukurūzų substratai, Medienos substratai, Drožlių substratai

surastų prekių kiekis: 10

Kukurūzų, medžio, drožlių substratas terariumams

Kad ropliai ir varliagyviai galėtų tinkamai funkcionuoti, jiems reikalingas specifinis mikroklimatas. Aplinka turi didelę įtaką gyvūnų gerovei ir sveikatai, todėl rengiant terariumą ypatingą dėmesį reikėtų skirti tinkamo substrato parinkimui.

Ruošdami terariumą egzotiniam gyvūnui, gyvenančiam sausoje arba drėgnoje aplinkoje, būtinai parinkite drožlių paklotą ir kukurūzų substratą. Mūsų parduotuvėje siūlomi aukščiausios kokybės produktai, atitinkantys dykumų, pusiau dykumų, stepių, drėgnų ir atogrąžų varliagyvių ir roplių poreikius. Substratų galima įsigyti mažesnio ir didesnio svorio.

Kukurūzų substratas terariume - geriausias kraikas sausam mikroklimatui

Kukurūzų substratas - tai natūralus pakratas, pagamintas iš kukurūzų burbuolių, kurį dažnai naudoja egzotinių gyvūnų augintojai. Jis labai gerai sugeria drėgmę, neutralizuoja nemalonius kvapus, nelimpa prie letenų ir ilgai išlieka šviežias. Gyvūnams suėdus, jis neprilimpa prie žarnyno ir lengvai pasišalina iš organizmo. Be to, kukurūzų substratas terariume nedulka, todėl nedirgina augintinio kvėpavimo sistemos ar akių.

Medžio drožlių substratas idealiai tinka sausiems terariumams, kuriuose atkuriama stepių, dykumų ir pusdykumių aplinka. Jis puikiai tiks barzdotųjų agamų, stepinių vėžlių ir kitų gyvūnų rūšių, natūraliai gyvenančių sausose vietovėse terariumams. Jis labai higieniškas, iš jo nesunku pašalinti nešvarumus. Taip pat yra saugus gyvūnui – lengvai virškinamas. Skaldos substratas netinka drėgniems terariumams, nes sugeria vandenį ir pelyja.

Parduotuvėje taip pat rasite medžio žievės, idealiai tinkančios drėgniems terariumams. Ji pagaminta iš natūralių, biologiškai suyrančių medienos elementų. Ji gerai sulaiko drėgmę, yra saugios formos gyvūnams, o dėl terminio apdorojimo joje nėra parazitų ir bakterijų. Žievės forma skatina gyvūnus judėti - kasti ir statyti urvus.

Kukurūzų substratas - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Kukurūzų substratas tinka gyvūnams gyvenantiems sausringose vietovėse - dykumose, pusdykumėse ir stepėse. Atidžiai rinkitės pagal gyvūnų rūšį - šio tipo substratas netinka drėgniems terariumams. Tropiniams terariumams geriau rinktis žievės substratą. Taigi nepamirškite pasirinkti paklotą pagal individualius roplių ir varliagyvių poreikius.

Terariumo substratai skiriasi priklausomai nuo gyvūnų poreikių. Jie sukuria specifinį klimatą ir skirtingai sugeria drėgmę. Smėlio mulčias trumpą laiką sulaiko vandenį, todėl tinka sausose vietovėse gyvenantiems gyvūnams. Todėl dykumų tipo terariumui rinkitės kukurūzų substratą. Produkto kaina patraukli nepriklausomai nuo svorio. Kita vertus, medinis substratas idealiai tinka tropiniam terariumui. Patalynė turi įtakos gyvūnų gerovei, augimui ir sveikatai, todėl laikant egzotinius gyvūnus labai svarbu tinkamai ją pasirinkti.

    pixel