Animonda

surastų prekių kiekis: 191

Animonda katėms

Priklausomai nuo katės raidos etapo, jos poreikiai maistui skiriasi. Kitoks maistas duodamas jaunam kačiukui, kitoks - suaugusiai katei. Animonda kačių maistas atitinka skirtingų raidos etapų kačių mitybos poreikius ir patinka beveik kiekvienam gyvūnui.

"Animonda" kačių ėdalas suteikia svarbiausių maistinių medžiagų aukštos kokybės produkte. Jis gerai virškinamas ir įsisavinamas, todėl išvengiama virškinimo problemų ir nepageidaujamų alergijų. Jį daugiausia sudaro mėsa - jame nėra augalinių produktų, kurie katėms yra sunkiai virškinami. Sudėtyje yra daug gyvūninių baltymų, o alergizuojančio glitimo nėra. Nulis dirbtinių konservantų - tai taip pat yra "Animonda" kačių ėdalo savybė. Veterinarijos gydytojų atsiliepimai patvirtina, kad produktai konservuojami su vitaminais C ir E.

Geriausias pasirinkimas - sausas ar drėgnas "Animonda" kačių maistas?

"ZooKaralyste.lt" gyvūnų prekių parduotuvėje siūlomas drėgnas ir sausas ėdalas, pritaikytas pagal konkrečius poreikius, skirtas išrankiausioms įvairaus amžiaus katėms.

"Animonda" - sausas kačių ėdalas "Vom Feinsten DeLuxe" ir "Rafine Cross". "Vom Feinsten DeLuxe" asortimentas gaminamas iš paukštienos ir jame nėra glitimo, kuris yra viena iš alergijos maistui priežasčių. Jos sudėtyje nėra sojos, dirbtinių konservantų ir dažiklių. Jame gausu omega 3 ir 6 riebalų rūgščių, jis skirtas jaunoms, suaugusioms, vyresnio amžiaus, kastruotoms ar sterilizuotoms ir didelių veislių katėms. Rafine Cross asortimento sudėtyje yra kviečių, todėl jis netinka alergiškiems gyvūnams. Galima rinktis jaunoms, suaugusioms ir vyresnėms katėms skirtą pašarą.

"Animonda" drėgnas kačių ėdalas yra aštuonių linijų: "Vom Feinsten", "Vom Feinsten Select", "Rafine Soupe", "Rafine Petit", "Rafine Ragout", "Carny", "Carny Ocean" ir "Brocconis Cat". "Vom Feinsten" yra 33 skonių ir 10 rūšių paštetas. "Vom Feinsten Select" - tai vištienos filė drebučiuose be cukraus ir sojos. Rafine Soupe - tai 10 skonių mėsos gabalėliai padaže. Carny" - tai grynos mėsos, o "Carny Ocean" - žuvies užkandžiai. Brocconis Cat - tai mėsos gabaliukai želė. Šlapias maistas turi daug vandens ir yra geresnio skonio nei sausas maistas. Jis rekomenduojamas į nutukimą linkusiems augintiniams - greičiau užpildo katės pilvą ir suteikia sotumo jausmą.

"Animonda" kačių maistas - į ką atkreipti dėmesį?

Maistą visada rinkitės atsižvelgdami į gyvūno amžių. Animonda maistas jaunai katei yra kaloringesnis nei vyresnei katei. Jauniems gyvūnams reikia daugiau gyvūninių baltymų, kad jie tinkamai vystytųsi. Vyresni gyvūnai turėtų ėsti lengvai virškinamą ir mažai kalorijų turintį maistą, kuriame yra mažiau riebalų ir kuris naudingas kremzlėms ir sąnariams.

"Animonda" - tai gaminių, kurie unikaliai tinka kiekvienai katei, prekės ženklas. Jie patenkina visus mitybos poreikius. Jie pritaikyti visų fiziologinių būsenų, veiklos ir amžiaus katėms.

Tai visavertis maistas, suteikiantis optimalią energijos ir maistinių medžiagų dozę. Dėl skonių įvairovės jis patenkina organizmo poreikius ir gyvulio asmeninius pageidavimus. Animonda maistas yra lengvai virškinamas, jame nėra ingredientų, kurie galėtų pakenkti jūsų katei. Jei norite pasirūpinti savo augintinio sveikata, rinkitės geriausios sudėties produktą, pavyzdžiui, "Animonda" kačių maistą. Veterinarijos gydytojų atsiliepimai patvirtina, kad tai puikus pasirinkimas bet kuriam kačių augintiniui.

pixel