Kamuoliukai

surastų prekių kiekis: 8

Judantis žaislas jūsų katei? Kamuolys!

Jei svarstote, kaip paįvairinti savo katės žaidimus, nieko nelaukite ir nupirkite jai kamuolį! Būdamos įgimtos medžiotojos, katės mėgsta persekioti savo būsimą grobį. Tokią medžioklės imitaciją galite suteikti jai savo namuose. Taip yra tikimybė, kad išvengsite sunaikintų baldų ir namų apyvokos daiktų, kurie taptų nuobodžiaujančio gyvūno auka.

Katė, kuri dieną bėgioja paskui kamuoliuką, naktį miega ramiau, todėl ir jūs galėsite ramiau miegoti. Pravartu savo augintiniui nupirkti kelis skirtingus kamuoliukus, kad jis lavintų savo medžioklės įgūdžius ir būtų geros formos. Jis patenkins savo poreikį medžioti, jei kelis kartus pagaus grobį, ir tikrai bus jums dėkingas.

Kamuolys jūsų katei - bendras žaidimas su augintiniu

Kiekvienas šeimininkas labai vertina laiką, kurį gali praleisti kartu su savo augintiniu. Kamuolys yra puikus žaislas, kad žaidimas būtų abipusiai naudingas. Tereikia energingai leisti kamuoliukui riedėti per grindis, o jūsų katė jį gaudys. Kai ji jį pasivys ir pagaus, pakelkite kamuoliuką ir pakartokite judesį. Kelios katės gaudynės paskui kamuoliuką užtikrins, kad jūsų augintinio energija bus tinkamai išnaudota, o jūs galėsite mėgautis stebėdami, kaip jis smagiai leidžia laiką ir vystosi.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių kačių kamuoliukų - sizalio, plastikinių su barškučiais viduje arba pliušinių, pripildytų katžolių, kurie suteiks jūsų augintiniui didelį malonumą. Peržiūrėkite asortimentą ir išsirinkite geriausius žaislus. Iš anksto pagalvokite, kuris katės kamuoliukas jūsų katei patiks labiausiai, bet taip pat pasirinkite kelis kitus modelius, kad galėtumėte juos pakeisti.

Kurį kamuolį pasirinkti?

Galite rinktis iš įvairių rūšių kamuoliukų (jie skiriasi spalva, dydžiu, medžiaga, užpildu), išbandykite kelis ir pažiūrėkite, kuris jūsų katei teikia daugiausia džiaugsmo. Jūsų katė instinktyviai persekios riedantį daiktą. Verta įsigyti kelis kamuoliukus, kad jūsų katei nebūtų nuobodu su vienu žaislu. Tačiau būkite ramūs - jei reguliariai juos keisite, paslėpdami ankstesnius ir po kurio laiko vėl duodami, bet kuris žaislas, kuris anksčiau buvo atmestas, grįš į katės susidomėjimą. Jūsų medžiotojas tikrai įvertins kartu praleistą laiką ir sėkmingas, varginančias medžiokles.

Kad augintinis geriau įsitrauktų į bendrus žaidimus, sukurkite jam kliūčių ruožą. Paruoškite dėžę, į kurią katė gali pasislėpti, kol ji tyko kamuoliukų. Katėms toks žaislas labiausiai atitinka tai, ką jos pažįsta iš prigimtinio instinkto. Tačiau jei norite labiau užmegzti ryšį su savo augintiniu, paruoškite skanėstų ir išmokykite jį... atnešti męstą kamuoliuką! Tinkamai motyvuotas katinas akimirksniu supras, ko iš jo norite.

Kamuolys katei - bet kokiai katei?

Abejojate, ar judantis kačių žaislas būtų geras pasirinkimas jūsų augintiniui? Net jei jūsų katė gana nenoriai užsiima žaislų gaudymu, verta pabandyti. Katės instinktyviai jaučia poreikį medžioti, o šio poreikio tenkinimas joms suteikia psichologinį komfortą. Labai dažnai pasitaiko, kad katės puola į savotišką letargiją ir pradeda vis mažiau judėti, todėl priauga svorio. Tai gali būti nepakankamos stimuliacijos, kurią sėkmingai suteiks paprastas kačių kamuolys, rezultatas.

Kiekvienos katės medžioklės ciklas panašus. Pirmiausia gyvūnas tyko grobio, paskui jį persekioja, pagauna ir pradeda su juo žaisti. Visus šiuos etapus galite suteikti savo katei, jei parinksite jai tinkamus kamuoliukus. Svarbu, kad jie būtų patrauklūs katei. Todėl puikiai tiks bet kokie aksesuarai, kurie skleidžia garsus arba net patys rieda ir atsitrenkia į sienas ir baldus. Kuo daugiau netikėtų krypties pokyčių kamuolys padarys, tuo smagiau bus jūsų katei.

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite reguliariai žaisti su savo kate taip dažnai, kaip norėtumėte, vis tiek galite užtikrinti, kad jūsų katė įdomiai praleis laiką jums nesant. Bute įvairiose vietose paslėpkite kačių kamuoliukus. Pavyzdžiui, pasirinkite interaktyvius modelius, kurie šviečia arba barška palietus. Taip pat patikrinkite savo augintinio pageidavimus - kai kurios katės turi aiškius lūkesčius dėl žaislų.

    pixel