Dėl kirminų pašalinimo

surastų prekių kiekis: 8

Katės nukirminimas - apsaugokite savo katę nuo parazitų

Vidaus parazitai yra pavojinga problema, galinti paveikti bet kurią katę. Lauko katės yra ypač linkusios susirgti kirmėlėmis, tačiau jų gali pasitaikyti ne tik lauko katėms, todėl taip svarbu savo katę nukirminti. Tai reikėtų daryti reguliariai, naudojant gerą preparatą. Tai gali apsaugoti katę nuo nemalonumų, susijusių su parazitais.

Užkratos kirmėlėmis kelių yra daugybė. Katė jpmis gali užsikrėsti gerdama vandenį iš balų, valgydama žalią užkrėstą mėsą, kaptstydama žemėje. Kačiukai gali užsikrėsti gerdami užkrėstos motinos pieną ir daugelis kitų veiksnių gali įtakoti užsikrėtimą. Neįmanoma 100 proc. apsaugoti katę nuo tykančių ją pavojų, todėl labai svarbu naudoti kokybišką vaistą.

Tinkama katės priežiūra taip tnkamas rūpinimąsis katės sveikata. Tabletės, skirtos katės dehelmintizacijai, nėra vieni brangiausių vaistų ir yra būtinos jūsų katei, kaip ir vakcinos nuo ligų. Duokite jų tam tikrais intervalais ir turėsite sveiką, laisvą nuo parazitų kompanionę, kuri mėgausis visaverčiu gyvenimu. Ji bus laiminga, jos kailis blizgės.

Mūsų asortimente esantys produktai nuo kirmėlių puikiai tinka dažnai keliaujančioms katėms. Pavyzdžiui, lauke gyvenančios pūkuotosios katės yra ypač jautrios infekcijoms. Jei planuojate priimti katę, kuri anksčiau gyveno lauke, verta pagalvoti apie dehelmintizavimo produktus.

Preparatai nuo kirmėlių skirti katėms - iš ko galite rinktis?

Mūsų asortimente rasite produktų, skirtų kovai su daugeliu parazitų. Simptomai, kad kačių organizme yra kaspinuočių ir nematodų yra įvairūs. Gyvūno kailis gali tapti matinis, o kūno svoris kristi. Dažnai pakinta katės elgesys, ji gali turėti mažiau energijos žaisti. Dėl bet kokių pokyčių verta pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju. Tačiau jei simptomai akivaizdūs ir juos galima pastebėti, pavyzdžiui, kraiko dėžutėje, galite nuspręsti skirti dehelmintikus.

Šiandien dėl katės nukirminimo nebereikia kreiptis į veterinarijos gydytoją, kačių kirminų tablečių galima sėkmingai įsigyti ir suleisti ne tik veterinarijos klinikoje. Nors, žinoma, visada rekomenduojama pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju. Jei katė bus dehelmintizuojama pirmą kartą arba anksčiau buvo problemų, arba jei serga, visų pirma verta apsilankyti veterinarijos gydytojo kabinete ir patikrinti, kokių parazitų atsirado pas jūsų augintinį. Tai leis parinkti geriausiai veikiantį preparatą.

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių produktų, skirtų jūsų katės dehelmintizacijai. Siūlomi preparatai gali būti skirti ne tik suaugusioms katėms, bet ir kačiukams, vyresniems nei dviejų mėnesių ir viršijantiems tam tikrą svorį, ir net nėščioms katėms. Mūsų parduotuvėse išsirinksite jūsų reikalavimus atitinkantį ir jūsų katės poreikius tenkinantį produktą.

Į vaisto parinkimą žiūrėkite atsakingai - pasirinkite tinkamas tabletes ir naudokite jas tam tikru dažniu. Įsitikinkite, kad jūsų katė iš tikrųjų suvalgo visas tabletes. Dehelmintizavimo tabletes katėms geriausia įdėti kartu su geru maistu - tam puikiai tinka drėgnas maistas. Katė nepajus tabletės kvapo ir suvalgys ją kartu su savo mėgstamu skanėstu, net nepastebės, kada ją prarys. Taip pat tinka ir nedideli kačių skanėstai - juose paslėptos tabletės gyvūnas nepastebės.

"ZooKaralyste.lt’’ rasite įvairių formų preparatų. Tarp jų yra tablečių, kurias galite lengvai padalyti pagal savo augintinio svorį. Kai kuriuos preparatus galima lengvai susmulkinti, kad jų būtų galima dėti į jūsų augintinio mėgstamą drėgną ėdalą. Taip pat siūlome paukštienos skonio ir aromatingų tablečių. Jos yra geras pasirinkimas toms katėms, kurios pastebėjusios “agentą” maiste, jį palieka.

Katėms, kurios nemėgsta tablečių, puikiai tinka pastos pavidalo produktas. Jį lengva vartoti, nes galima sumaišyti su drėgnu maistu. Ant dozatoriaus esanti dozavimo skalė leidžia lengvai reguliuoti dehelmintiko kiekį, pagal gyvūno svorį. Preparatų taip pat galima įsigyti lašų pavidalu - juos galima lašinti ant kaklo. Tai geras sprendimas augintiniams, kurie visada jaučia tabletės ar pastos kvapą maiste ir dėl to jas palieka. Kad ir kokią formą pasirinktumėte, nepamirškite pasverti savo augintinio. Dozė visada parenkama atsižvelgiant į kūno svorį. Gerai sureguliuota dozė garantuoja veiksmingą dehelmintizaciją ir kartu užtikrina saugumą.

Siūlome produktų ir mažesnėms, ir didesnėms katėms. Kad produktas tinkamai veiktų, dozė turi atitikti kūno svorį. Mūsų asortimente rasite priemonių nuo parazitų augintiniams, sveriantiems nuo 2,5 iki 5 ir nuo 5 iki 8 kg. Taip pat yra produktų, skirtų patiems mažiausiems - jie puikiai tiks kačiukams, sveriantiems 0,5-2,5 kg.

Tabletės nuo kirminų - priimkite teisingą sprendimą

Labai svarbu parinkti savo katei tinkamą tabletę nuo kirminų. Kur ją įsigyti, kad katė būtų sveika ir neturėtų parazitų? Mūsų internetinė parduotuvė padės jums pasirūpinti savo augintinio būkle ir nusipirkti geros kokybės tablečių iš patikrintos ir patikimos vietos. Tačiau kuo turėtumėte vadovautis jas rinkdamiesi?

Svarbiausia yra jūsų katės gerovė - vadovaukitės savo katės amžiumi, sveikatos būkle ir svoriu. Taip geriausiai nustatysite, kokios tabletės reikia jūsų katei. Jei abejojate, kreipkitės patarimo į veterinarijos gydytoją. Jis išsklaidys jūsų nuogąstavimus ir padės pasirinkti geriausią vaistą.

Taip pat patikrinkite atsiliepimus apie kačių dehelmintizavimo tabletes. Kiti šių gražių gyvūnų savininkai labai noriai dalijasi savo įspūdžiais apie minėtus preparatus ir praneša, kaip jie pasiteisino jų katėms. Tai gana didelė pagalba ieškant tinkamų vaistų nuo parazitų.

Mūsų asortimente esantys preparatai yra skirti kovai su įvairiais parazitais. Tabletės, pastos ar lašinamas tirpalas veiksmingai kovoja su kačių apvaliosiomis kirmėlėmis Toxocara cati. Preparatai veikia subrendusias ir nesubrendusias formas. Produktai padeda kovoti su plokščiosiomis kirmėlėmis, pavyzdžiui, Echinococcus multilocularis. Jie taip pat padeda katei atsikratyti kitų kaspinuočių - Dipylidium caninum. Mūsų asortimente esantys produktai padeda kovoti ir su kabliukais Ancylostoma tubaeforme.

    pixel