BAYER Drontal - antiparazitinė medžiaga katėms 2tabl.

  • BAYER Drontal - antiparazitinė medžiaga katėms 2tabl.
  • BAYER Drontal - antiparazitinė medžiaga katėms 2tabl.
Gamintojas: Bayer
7,59 €
/ vnt.

BAYER Drontal - antiparazitinis preparatas katėms 2tabl.
"Bayer Drontal" yra antiparazitinis preparatas katėms. Preparatas yra dengtos tabletės pavidalo. Jį galima naudoti suaugusiems gyvūnams arba kačiukams, sveriantiems ne mažiau kaip 2 kg. Dehelmintizuojančios priemonės vartojimas nesukels jokių sunkumų. Paprasčiausiai paslėpkite jį skanėste. Tabletę taip pat galite sutrupinti į drėgną maistą. Produktas skirtas kovai su kaspinuočiais ir apvaliosiomis kirmėlėmis. BAYER Drontal parazitocidas katėms 2 tabletės taip pat tinka nuo kirmėlių. Dehelmintizuojančiose tabletėse yra pirantelio embonato ir prazikvantelio. Toks medžiagų derinys užtikrina veiksmingą veikimą. Naudojant prazikvantelį, antiparazitinis preparatas katėms kovos su kirmėlėmis skirtingais vystymosi etapais. Nuo kirminų galima naudoti ir nesikreipiant į gydytoją, tačiau sergančių gyvūnų atveju verta apsilankyti pas veterinarijos gydytoją. Naudodami šią priemonę, kartu ypatingai rūpinkitės katės reikmenų, pvz., draskyklės ar lovos, švara.

BAYER Drontal yra antiparazitinis preparatas katėms.

BAYER Drontal tabletės yra profesionalus veterinarinis preparatas, skirtas katėms dehelmintizuoti. Jį galima skirti net nepasitarus su veterinarijos gydytoju. Dėl BAYER Drontal nebereikia atlikti iki šiol veterinarijos gydytojo atliekamo nukirminimo.

BAYER Drontal kontrolė:

Apvaliosios kirmėlės
Kaspinuočiai
Nematodai
BAYER Drontal tabletės skirtos:

Suaugusios katės,
Vyresni nei 2 mėnesių kačiukai, sveriantys ne mažiau kaip 2 kg.
Kai kačiukai pirmą kartą gauna BAYER Drontal, vienkartinio gydymo gali nepakakti visiems parazitams išnaikinti. Po to gydymą reikia pakartoti po 2-3 savaičių.

Sudėtis

Vienoje tabletėje yra: pirantelio embonato 230 mg, prazikvantelio 20 mg.


Nepageidaujamas poveikis
Nežinomas. Jei pavartojus šio vaisto pasireiškia nepageidaujamas poveikis arba pastebimi pakuotės lapelyje nenurodyti nerimą keliantys simptomai (įskaitant simptomus, atsiradusius žmogui dėl sąlyčio su vaistu), praneškite atitinkamam veterinarijos gydytojui, atsakingam asmeniui arba Vaistų, medicinos prietaisų ir biocidinių produktų registracijos tarnybai. Pranešimo formą reikia atsisiųsti iš interneto svetainės http://www.urpl.gov.pl (Veterinarinių vaistų skyrius).

Dozavimas
Terapinė dozė yra 5 mg/kg kūno svorio prazikvantelio ir 57,5 mg/kg kūno svorio pirantelio embonato, t. y. 1 tabletė 4 kg kūno svorio per burną.
Apvaliosiomis kirmėlėmis užsikrėtę kačiukai po pirmojo gydymo gali būti ne visiškai išnaikinti, tokiu atveju gydymas turėtų būti tęsiamas praėjus 2-3 savaitėms po nujunkymo. Tarp injekcijų turi būti 14 dienų intervalas.
Echinoccocus spp. infekcijos atveju reikėtų papildomai apsaugoti dehelmintizuotų kačių kontaktinius asmenis.
Daugiau informacijos teiraukitės savo veterinarijos gydytojo.

Dozavimo instrukcijos
Produktas vartojamas vieną kartą, pageidautina mėsos gabalėlyje, dešroje ar kitame skanėste. Jį taip pat galima padalyti, susmulkinti ir sumaišyti su maistu. Jį galima naudoti nepriklausomai nuo dietos tipo.

Specialios atsargumo priemonės
Po kiekvieno vartojimo reikia plauti rankas.
Veterinarinio vaisto saugumas naudojant kačių patelėms pirmaisiais dviem nėštumo trimestrais nenustatytas.

 


Produkto informacinis lapelis
Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Max:
5
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel