Dr. Seidel salyklo pasta katėms, šalinanti virškinamojo trakto užsikimšimus 75ml

  • Produktas palengvina plaukų pernešimą per katės virškinamąjį traktą. Jis apsaugo nuo plaukų kamuoliukų susidarymo, dėl kurių atsiranda vėmimas ar vidurių užkietėjimas. Jis reguliuoja žarnyno veiklą.
  • Dr. Seidel salyklo pasta katėms, šalinanti virškinamojo trakto užsikimšimus 75ml
6,39 €
/ vnt.

"Dr. Seidel Malt Paste" katėms, šalinanti virškinamojo trakto užsikimšimus 75 ml - tai preparatas, palengvinantis plaukų pernešimą per katės virškinamąjį traktą. Jis neleidžia susidaryti plaukų kamuoliams (pilobezoarams), kurie sukelia vėmimą ar vidurių užkietėjimą. Jis reguliuoja žarnyno veiklą. Sudėtyje yra specialiai spaustų augalinių aliejų ir salyklo, be to, pridėta taurino, būtino tinkamam katės organizmo funkcionavimui.

Naudojimas: profilaktiškai: trumpaplaukėms katėms 3-4 cm pastos vieną kartą per dieną, ilgaplaukėms katėms 6 cm pastos vieną kartą per dieną. 1cm=0,3gEsant sunkesniems simptomams: dozę padidinkite iki 3 kartų per dieną. Produktą galima vartoti tiesiai iš tūbelės arba kartu su maistu.

Sudėtis: augaliniai aliejai (saulėgrąžų ir rapsų), salyklo ekstraktas, silicio dioksidas, hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, taurinas (1 cm pastos yra 1,6 mg taurino).

Techniniai parametrai
Skonis (filtras):
Lašiša
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Kačiukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel