Meškerės

surastų prekių kiekis: 10

Meškerės katėms - keletas žodžių apie medžioklę

Kaip tikriausiai žinote, jūsų katė yra gimusi medžiotoja - iš prigimties mūsų naminiai draugai yra geri medžiotojai. Medžioklė jai yra geriausia pramoga net tada, kai ji nėra alkana. Galbūt ne kartą matėte savo katę, tykančią vabzdžių ar paukščių. Kiekvienas katinas, net vyresnis ir nelabai judrus, turėtų kartą per dieną pažaisti, taip realizuodamas medžiotojo ciklą. Kai mūsų name ar bute gyvena daugiau nei viena katė, problema išsisprendžia savaime. Gyvūnai patys susiorganizuoja sau žaidimą. Jei jie to nedaro arba turite tik vieną katę, žaisti su ja yra jūsų pareiga.

Geras ir patikrintas žaidimo priedas bus meškerė jūsų katei. Su ja jūsų augintinis nedraskys jūsų rankų, kojų ar daiktų. Bendrame žaidime galite meškerę naudoti norėdami savo augintiniui surengti "apsimestinę" medžioklę. Katė galės atrasti savo natūralius instinktus ir pasijusti kaip nuožmus plėšrūnas, medžiojantis patrauklų grobį. Spalvingas žaislas, prikabintas ant virvės ar lazdos galo, bus trokštamas grobis, ir augintinis padarys viską, kad jį gautų. Taigi meškerės katėms tampa gera alternatyva, darančia įtaką katės vystymuisi ir pažintiniams gebėjimams.

Gerai parinktas gaminys suteiks malonumo ir jūsų augintiniui, ir jums. Meškerė su plunksnomis arba su pliušine pele suteiks jūsų katei gerų emocijų ir patenkins jos medžioklės instinktą. Dėl to ji rečiau blaškysis naktimis, o jūs galėsite ramiai ilsėtis.

Pirmasis pasirinkimas - meškerė jūsų katei

Ir meškerė, ir lazda turi savų privalumų. Tačiau rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į keletą detalių. Katės meškerė yra ilgesnio nuotolio ir gyvūnas turi daugiau bėgioti, kol pagauna grobį. Mūsų namų medžiotojams labai svarbu tinkamai mankštintis. Jis apsaugo jūsų augintinį nuo antsvorio ir nutukimo, greitina medžiagų apykaitą ir teigiamai veikia jo pažintinius gebėjimus. Ir nepamirškite, kad su tinkama žaidimų doze gerokai pagerės jūsų katės gyvenimo kokybė ir trukmė. Nesvarbu, ar jūsų pasirinkimu taps plunksninė lazdelė, ar lazda, svarbiausia - laikas, kurį skirsite žaidimams su savo augintiniu. Pusvalandis jūsų augintinio veiklos per dieną padeda ugdyti jo medžioklės poreikius.

Naudoti katės meškerę labai paprasta. Kai ją judinate, prie meškerės pritvirtintas žaislas taip pat juda ir tampa jūsų augintinio grobiu, kurį jis labai noriai gaudo. Galiausiai gyvūnas turi pagauti spalvotą plunksną, kaspinėlį ar pelę! Jūsų katė galės pasijusti tikra medžiotoja. Šokinėjimas ir bėgimas paskui judantį žaislą teigiamai veikia augintinio fizinį pasirengimą. Trumpai tariant, kačių meškerė yra žaislas, turintis tiek daug privalumų. Nepamirškite leisti savo katei sėkmingai medžioti. Tik tada jos medžioklės instinktas bus visiškai patenkintas.

Yra ir daugiau galimybių - sužinokite apie jas!

Kitas žaislas, panašus į meškerę, gali būti lazda su spalvotomis plunksnomis arba pliušinė pelė. Tai puikus pasirinkimas, jei jūsų augintinis yra nutukęs arba vyresnio amžiaus. Jei meškerė skirta katei, didelis judesių kiekis gali būti pavojingas katei. Naudodami lazdą su plunksnomis, primenančiomis paukščių plunksnas, padėsite savo augintiniui saugiai žaisti. Jei jūsų katė priprato prie tokio žaidimo, galite pabandyti, ar meškerė su plunksnomis yra tokia pat smagi. Kiekvieno žaidimo greitį ir intensyvumą reguliuokite pagal individualius augintinio poreikius, atsižvelgdami į jo sveikatą.

Jei neturite daug laiko žaisti su savo kate arba daug valandų būnate išvykę iš namų, galite įsigyti specialią platformą su interaktyviais žaislais, pritvirtintais prie strypų, arba meškerę ant siurbtuko, kad jūsų augintinis galėtų žaisti pats. Peržiūrėkite mūsų internetinėje parduotuvėje esančias meškeres ir išsirinkite ką nors sau ir savo keturkojui draugui.

Kaip išsirinkti tinkamą meškerę?

Žaislą turėtumėte rinktis atsižvelgdami į savo katės temperamentą. Jei jūsų augintinė yra medžiotoja arba smalsus augintinis, geriausias pasirinkimas - meškerė. Ji lavina medžioklės įgūdžius. Kuo katė didesnė, greitesnė ir judresnė, tuo labiau verta investuoti į meškeres su ilgesniu valu. Tuomet padidinsite žaislo judėjimo nuotolį, taigi ir atstumą, kuriuo augintinis nutolsta nuo grobio. Medžioklė taps sudėtingesnė, o katė dar labiau didžiuosis sėkmingai pagautu laimikiu.

Jei jūsų katė yra ramaus charakterio, vyresnio amžiaus ar nutukusi, gerai pagalvokite apie savo pasirinkimą. Geras variantas - pirmiausia įsigyti lazdą su plunksnomis. Taip jūsų augintinis pripras prie tokio žaidimo būdo, o jūs stebėsite, ar tai jam pakankama veiklos forma. Jei jūsų katei gerai sekasi šis žaidimo būdas, ieškokite ko nors sudėtingesnio. Plunksnų lazdelė taps nauju iššūkiu ir taikiniu jūsų augintiniui, kurį jis bandys pasiekti kaip medžiotojas.

    pixel