Krabų maistas

surastų prekių kiekis: 2

Geras maistas krabui - vienas iš jo sveikatos ramsčių

Akvariumuose dažniausiai laikomos žuvys. Tačiau akvariumininkai vis mieliau pradeda auginti ir kitus povandeninio pasaulio gyventojus. Vis dažniau čia apsigyvena vėžiagyviai, tarp jų ir krabai.

Šis pokytis aiškiai matomas rinkoje, kurioje dabar jau galima plačiai įsigyti krabų maisto. Tai labai teigiamas pokytis - taip lengviau pasirūpinti tinkamomis krabų gyvenimo sąlygomis. Maistas aprūpina gyvūną visomis gyvybei reikalingomis sudedamosiomis dalimis. Tai turi įtakos jo sveikatai ir gerovei.

Tinkamų maisto mišinių galite pasigaminti taip pat patys. Tačiau pradėję šerti krabą paruoštais mišiniais sutaupysite laiko ir įgysite pasitikėjimo, kad jis valgo tai, ką turėtų valgyti. Rinkoje esantis krabų maistas patenkina visus jų poreikius.

Kuo šerti savo krabą?

Apie krabų priežiūrą sklando daug mitų. Vienas populiariausių - kad krabai kelia didelį pavojų žuvims, kurias jie tiesiog praryja. Dauguma krabų rūšių neėda gyvų būtybių, nebent iš tikrųjų badauja. Mitas apie krabų agresyvumą kartu su kulinariniu pomėgiu galėjo atsirasti dėl stipraus krabų teritoriškumo.

Tačiau tai nereiškia, kad krabai ėda jų teritoriją pažeidžiančius gyvūnus. Jie vis tiek yra maitėdos, o ne plėšrūnai. Jie nemedžioja, o naudojasi tuo, ką randa. Krabams reikia specialaus maisto, o labiausiai susidomės tokiu, kuris nugrims į dugną.

Pagrindiniu maistu galima laikyti kelių komponentų mišinį. Jis suteiks krabui visų jo gyvenimui būtinų sudedamųjų dalių. Be jų, mūsų parduotuvėje taip pat rasite kalcio, elektrolitų ir vitaminų papildų. Taip sudarytas valgiaraštis užtikrins, kad krabų maistas bus skanus, sveikas ir maistingas.

Krabų maistas - kaip nuspręsti?

Krabai tampa vis populiaresniais akvariumų gyventojais. Todėl maisto jiems įsigyti tikrai nesunku. Jo rasite ir mūsų parduotuvėje. Kaip išsirinkti tinkamą maistą ir užtikrinti, kad krabas būtų sveikas ir laimingas?

Svarbiausia - pirmiausia krabo poreikiai, todėl maistas turėtų būti kuriamas atsižvelgiant į juos. Krabas niekins žuvies maistą. Jis visai nenorės jo valgyti, o verčiamas alkio tai darys nenoriai. Toks maistas taip pat nesuteiks visų gyvybei būtinų sudedamųjų dalių.

Rinkitės kelių komponentų maistą, kuris sudarys jūsų krabo mitybos pagrindą. Jei reikia, papildykite kalciu, elektrolitais ir vitaminais. Taip pat galite rinktis vienkomponentį maistą, tačiau laikykite jį krabų užkandžiu. Vienarūšė mityba nesuteiks jūsų krabui visų būtinų sudedamųjų dalių.

Widoki:
      pixel