Kiti

surastų prekių kiekis: 36

Balkonų tinkleliai - svarbiausia yra katės saugumas

Gerai žinoma, kad katės, kurios nevaikšto į lauką, yra saugiausios - joms negresia pavojus pasiklysti ar nukentėti nuo išorinio pasaulio - šunys, kiti žmonės, automobiliai - visa tai gali būti pavojinga augintiniui. Tačiau norint užtikrinti, kad namai būtų visiškai apsaugoti, neužtenka vien tik stebėti katę - pravers tinklas balkonui, taip pat ir langams. Net ir tingiausia katė giliai širdyje yra plėšrūnė, o jos tingus ilsėjimasis balkone ar prie lango labai greitai gali virsti paukščių medžiokle arba pasišokinėjimu paskui kitus augintinę dominančius veiksnius. Tinklelis balkone gali sulaikyti katę namuose - būtent jis užtikrina visišką namų saugumą ir apsaugo keturkojį nuo jo paties sumanymų.

Laisvės šauksmą gali pajusti kiekviena katė - net pati ramiausia, kuriai niekada nesinorėjo išeiti į lauką. Niekada negali žinoti, kada joje pabus tyrinėtojo dvasia. Taip pat nesvarbu, kokiame aukšte gyvenate - jei jūsų balkonas ar langai labai žemai, katė gali tiesiog pabėgti. Kuo aukščiau, tuo didesnė tikimybė, kad augintinis susižeis, todėl tinklelis katėms svarbus kiekviename bute, nesvarbu, kokiame aukšte gyvenate.

Namuose gyvenanti katė yra saugus gyvūnas - jai negresia automobiliai, šunys ar kontaktas su ligų sukėlėjais ir parazitais. Apsauginiai tinkleliai katėms sugeba išlaikyti jas patalpoje ir užtikrinti, kad jos būtų saugios, o jų pabėgimo keliai į lauką būtų užblokuoti.

Balkonų apsauginiai tinkleliai katėms - ką rinktis?

Tinkama balkono apsauga jūsų katei yra labai svarbi, todėl geriausia į šią temą žiūrėti labai rimtai. Įprastas namuose sukurtas tinklas gali neišlaikyti išbandymo ir lemiamu momentu sugesti, todėl geriausia rinktis profesionalius sprendimus. Specialus tinklas katėms tarnaus ilgiau.

Mūsų pasiūlyme rasite aukštos kokybės gaminių, tokių, kurie visam laikui ir veiksmingai apsaugos galimus katės pabėgimo kelius ir kartu netrukdys jums normaliai funkcionuoti namuose. Jums nereikia atsisakyti atidarinėti langų ir balkono, tereikia kokybiško tinklo katėms į balkoną.

Pas mus galite įsigyti įvairių dydžių, paprastų ir sustiprintų tinklų - taip lengviausiai pritaikysite jį savo poreikiams ir praktiškai išspręsite pabėgusio ar iš aukščio gresiančio nukristi augintinio problemą. Apsauginis tinklas katėms leis jums įprastai naudotis balkonu ir net be rūpesčių išleisti į jį savo augintinį.

Balkono apsauginis tinklas katėms - kokį pasirinkti?

Svarbiausias yra katės saugumas. Tačiau ne visada lengva išlaikyti savo augintinį namuose. Katės yra smalsios būtybės, protingos ir labai judrios. Jos gali pasinaudoti net šiek tiek praviru langu, o balkonas joms nėra iššūkis. Štai kodėl balkonų apsauginiai tinkleliai yra tokie svarbūs. Jie užtikrina, kad protinga katė vis dėlto liks namuose. O kartu tinkleliai leidžia augintiniui naudotis balkonu ir jums nebereikia keturkojo nuolat laikyti uždaryto. Katinas galės kaitintis saulėje ir kvėpuoti grynu oru, o balkono tinkleliai užtikrins, kad jis liktų ten ir nesileistų į keliones po apylinkes. Kaip išsirinkti tinkamą tinklelį?

Svarbiausias dalykas yra tinklo dydis - kad jūsų katė neturėtų galimybės jo peršokti ir išeiti į lauką. Todėl daugiausiai priklauso nuo jūsų balkono dydžio, kad tinklas kuo kruopščiau atitiktų konkrečius jūsų poreikius. Taip balkono tinklas katėms galės kuo geriau atlikti savo darbą.

Taip pat labai svarbu tinklo patvarumas. Dėl šios priežasties labai svarbi jo pagaminimo kokybė, taip pat svarbu ir pačios katės svoris - sunkesniems augintiniams dėl jų pačių saugumo reikia stipresnių tinklų. Taip pat svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas kačių tinklas, ir ar jį lengva tinkamai sumontuoti.

    pixel