Ėdalas vyresniai katei

surastų prekių kiekis: 316

Kačiukų ėdalas puikiai tinka jauniausiems kačiukams

Katės yra tokios grakščios ir didingos, kad kadaise nuo pat pirmųjų savo gyvenimo akimirkų buvo laikomos dieviškoje pagarboje. Jau senovės egiptiečiai žinojo, kad kačiukai nusipelno geriausio, kad sveikai augtų, ir net šiandien tinkamas kačiukų maistas yra labai svarbus. Kai kačiukas palaipsniui nustoja maitintis vien tik motinos pienu, kuris pirmaisiais gyvenimo etapais jam yra geriausias ir vertingiausias maistas, būtent kačiuko maistas pradeda jį aprūpinti visais jam reikalingais vitaminais, mineralais ir kitomis gyvenimui reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Kačiukų pilvukai labai jautrūs ir maži, todėl jauniklius reikia maitinti mažais kiekiais ir kokybišku maistu. Maistas mažoms katėms gali būti sausas arba drėgnas, svarbu, kad jame būtų daug mėsos ir jis būtų sveikas, nes taip kačiukas galės tinkamai augti ir vystytis. Būtent geros, gerai subalansuotos mitybos dėka kačiukas gauna visas gyvenimui reikalingas sudedamąsias dalis, o kartu išmoksta naujų skonių ir praplečia savo racioną. Jaunesniųjų kačių maistas svariai prisideda prie profilaktinės sveikatos priežiūros plačiąja prasme.

Jaunų kačių maistas leis joms mėgautis gyvenimu - suteiks galimybę būti sveikoms, aktyvioms ir augti be jokių problemų. Jis taip pat padės palaikyti gerą jų odos ir kailio būklę, kuris bus švelnus, minkštas ir blizgantis. Mažam kačiukui reikia daug energijos, kad galėtų augti ir tyrinėti pasaulį. Jie yra labai aktyvūs ir smalsūs padarėliai, todėl drėgnas arba sausas kačiukų maistas yra sukurtas taip, kad augintiniai gautų sveiką ir skanų maistą su visais reikalingais vitaminais ir kitomis maistinėmis medžiagomis.

Kačių maistas - jaunesnysis taip pat nori gerai maitintis

Anksčiau parduotuvėse nebuvo beveik jokio kačių maisto pasirinkimo ir niekas negalvojo apie maisto pritaikymą mažų kačiukų poreikiams. Tačiau bėgant metams rinka atsivėrė naujiems poreikiams ir šiandien galima lengvai įsigyti geros kokybės kačiukų maisto, kuris geriausiai patenkins kačiukų alkį. Juk geriausias ėdalas mažiesiems katinams yra tas, kuris sukurtas atsižvelgiant į juos ir jų labai specifinius poreikius, ir būtent to siekia kačių maisto gamintojai. Išplėtę maisto asortimentą ir įtraukę specialų maistą mažiesiems katinams, jūs taip pat galite jais pasirūpinti taip, kaip jie nusipelno.

Siūlome šlapią kačių maistą - skanų, lengvai kramtomą ir turintį daug mėsos, todėl katė noriai domisi ir maloniai ėda. Šlapias kačių ėdalas "Junior" tiekiamas skardinėse ir patogiai dozuojamuose paketėliuose. Įvairių skonių, atitinkančių jūsų kačiuko kulinarinį skonį, galima įsigyti tokių skonių kaip antis, vištiena, kalakutiena, lašiša, tunas, baltoji žuvis, menkė ar sardinė.

Taip pat verta pagalvoti apie sausą kačių ėdalą jaunesnėms katėms, kuris yra kaloringesnis, todėl jo dozė ekonomiškesnė - katė suvalgys mažiau ir bus sotesnė. Be to, tokio tipo sausas maistas mažoms katėms reiškia, kad kačiukas tiesiog turi kramtyti, todėl stiprėja jo dantys ir prižiūrimos dantenos. Maistas yra toks pat skanus ir įvairių skonių, o jo mažas dydis ir kietumas pritaikytas mažiems snukučiams.

Jaunų kačiukų maistas - kas svarbu?

Pasirinkti tinkamą ėdalą svarbu jūsų katės sveikatai, kad ir kokio amžiaus ji būtų, nes kiekviena katė nusipelno geriausio. Tačiau verta ypač rūpintis mažo kačiuko, kuriam reikia daug jėgų žaisti ir augti, mityba. Todėl geras kačiukų maistas yra toks, kuris suteikia gyvūnui jėgų ir aprūpina visais reikalingais vitaminais bei kitomis maistinėmis medžiagomis. Jaunų kačių maistas būna dviejų variantų: sausas ir drėgnas, į kiekvieną jų verta atkreipti dėmesį.

Sudarant tinkamą dietą katei, visų pirma reikia vadovautis katės poreikiais. Jaunos katės turi labai specifinių poreikių, o jų maistinių medžiagų poreikį geriausiai padės nustatyti veterinarijos gydytojas arba veterinarijos dietologas. Jaunųjų kačių maistas, nesvarbu, ar jis būtų sausas, ar drėgnas, yra skirtas alkiui numalšinti ir kartu rūpintis gyvūno sveikata.

Sprendimą, ar jūsų jaunesniajai katei geriausiai tinka drėgnas, ar sausas maistas, pirmiausia priimate jūs. Šlapias ėdalas kačiukams dažnai būna skanesnis ir lengviau kramtomas, be to, yra įvairių skonių, atitinkančių daugelio kačių skonį. Kita vertus, sausą kačiukų maistą patogu dozuoti, jis yra kaloringesnis ir taip pat yra įvairių skonių.

Svarbiausia yra maisto produkto sudėtis - nuo to priklauso, ar jis yra vertingas. Jei jums sunku apsispręsti dėl geriausio maisto kačiukui, verta pasidomėti atsiliepimais internete arba paprašyti specialisto patarimo.

pixel