Pelei ir smiltpelei

surastų prekių kiekis: 8

Pagrindinis maistas pelėms ir smiltpelėms

Daugeliui pradedančiųjų graužikų šeimininkų kyla klausimas, kuo šerti peles ir ką ėda smiltpelės ? Šie gyvūnai ėda beveik tą patį maistą. Jų racioną dažniausiai sudaro įvairūs grūdai, kurie suteikia reikiamą maistinių medžiagų kiekį. Rinkdamiesi maistą pelėms ir smiltpelėms , nepamirškite jų mitybos poreikių. Jūrų kiaulyčių maistas nesuteiks pelėms ir pelėkautams optimalaus maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų kiekio.

Mažųjų graužikų maistas neturi būti monotoniškas. Ką ėda pelės ir smiltpelės ? Daugiausia grūdus: kviečius, avižas, soras ir rugius. Nedidelis kiekis džiovintų vaisių ir daržovių praturtina skonį ir suteikia ingredientų, kurių nėra grūduose, o pridėjus riešutų gaunama riebalų, kurie turi įtakos kailio būklei.

Zooparduotuvėje "ZooKaralyste.lt" siūlomas platus pelių ir smiltpelių ėdalų asortimentas, įvairios talpos ir skonio. Čia tikrai rasite sveiką maistą, kuris patiks jūsų augintiniui.

Ką ėda pelės ir pelėkautai?

Nuo to, ką ėda pelė ar smiltpelė, priklauso jų sveikata ir gera forma. Jos yra išrankūs gyvūnai ir paprastai ėda tai, kas joms labiausiai patinka. Tokiu atveju gerai peles šerti granulių, t. y. maltų maisto dalių, suformuotų į lazdeles, pavidalu. Granulių forma neleidžia jiems išsirinkti skaniausių dalių ir išmesti kitų itin svarbių sudedamųjų dalių. Granulės yra gerai virškinamos ir jose gausu aminorūgščių. Kieti gabaliukai apsaugo dantis nuo dantų akmenų susidarymo. Kita vertus, riebalai užtikrina sveiką odą ir kailį.

Mišrus pelių ir smiltpelių ėdalas - tai tinkamai subalansuoti grūdų, sėklų, granulių, džiovintų vaisių ir daržovių ingredientai. Jame gausu vitaminų: A, B1, B2, B3, C ir PP. Jis praturtintas fosforu, kaliu, natriu, magniu ir geležimi. Mišinys mažina blogojo cholesterolio kiekį ir gerina virškinimo procesus.

Taip pat galima įsigyti aukščiausios kokybės maisto pelėms ir smiltpelėms. Jame yra padidintas baltymų kiekis, jis gerina žarnyno veiklą ir suteikia didelę vitaminų dozę. Maistas sudaro sąlygas dantų šlifavimui ir šalina dantų akmenis. Jis ypač rekomenduojamas sveikstantiems augintiniams, kurie neturi apetito.

Maistas pelėms ir smiltpelėms - į ką atkreipti dėmesį?

Geriausią maistą pelėms ir smiltpelėms sudaro aukštos kokybės grūdai, džiovintos daržovės, vaisiai ir riešutai. Ypatingą dėmesį atkreipkite į žalios ląstelienos kiekį, kuris atsakingas už tinkamą virškinimo sistemos veiklą.

Patikrinkite maisto išvaizdą ir jo kvapą. Neduokite savo augintiniui produkto, kuris atrodo senas arba blogai kvepia. Jei jūsų gyvūnas valgys tokį maistą, gali tekti sulaukti nemalonių pasekmių.

Tinkamas maistas pelėms ir smiltpelėms - tai visų svarbiausių maistinių elementų, kurie palaiko jūsų augintinių sveikatą ir gyvybingumą, šaltinis. Rinkitės žinomų ir patikimų gamintojų maistą ir jūsų gyvūnas ilgai džiaugsis gera sveikata.

    pixel