Kvapo neutralizatoriai

surastų prekių kiekis: 10

Kvapų absorbentas graužikams - kad kvapas nekeltų problemų

Graužikai yra gana populiarūs naminiai gyvūnai - jiems nereikia daug vietos, o jų priežiūra nereikalauja daug laiko. Kai kurie žmonės mano, kad gyvūnų, ypač graužikų, buvimas namuose turi būti susijęs su būdingu ir ne itin maloniu kvapu, tačiau tai netiesa. Viskas priklauso higienos palaikymo. Ją užlaikyti padeda graužikams skirti kvapų neutralizatoriai.

Gyvūnai turi pasirūpinti savo fiziologiniais poreikiais. Jei graužikai išleidžiami iš narvelio, jie gali tenkinti savo poreikius netinkamoje vietoje. Be to, net jei ir kasdien valysime narvelį, tai dar nereiškia, kad išvengsime nemalonaus kvapo. Jeigu norime, kad narvelio aplinka būtų švari, oras gaivus, galime pasinaudoti kvapų neutralizatoriumi.

Taip bus palaikoma narvelio ir jo artimiausios aplinkos bei visų namų higiena - net jei graužikas, bėgiodamas po aptvarą ir tyrinėdamas patalpą, savo fiziologinius poreikius atlieka ne visai tam skirtoje vietoje.

Graužikų kvapų neutralizatorius - asortimento apžvalga

Tinkamo gaminio pasirinkimas yra svarbus tiek namų, tiek narvo higienai. Mūsų asortimente rasite produktų, kuriuos galite naudoti abiem atvejais.

Kvapų neutralizatoriai, skirti naudoti narve, yra saugūs gyvūnams ir prailgina narvo šviežumą - jie sulaiko kvapą viduje, nors, žinoma, nepakeičia reguliaraus valymo.

Taip pat siūlomi produktai, kurie skirti minkštiems ir kietiems paviršiams, graužikų šlapimui valyti. Jie skirti šlapimui išvalyti ir atsikratyti blogo kvapo, nepažeidžiant baldų ir kitų paviršių.

Kvapų neutralizatorius - atsikratykite blogo kvapo visam laikui

Malonus kvapas namuose siejamas su higiena ir švara, todėl jis toks pageidautinas. Ir nereikia susitaikyti su kvapo nebuvimu, jei namuose turite naminių gyvūnėlių, nes jie neturi asocijuotis su blogais kvapais. Pakanka tinkamai prižiūrėti narvelį ir jų artimiausią aplinką, tačiau praverčia ir kvapų neutralizatorius pelėms bei kitiems graužikams.

Renkantis gaminį labai svarbi kokybė, nes nuo jos priklauso gaminio veiksmingumas ir tai, kaip gerai jis sugeria nemalonius kvapus.

Taip pat svarbu užtikrinti graužikų saugumą, jei gaminiu purškiamas narvelis, baldų bei kitų namų paviršius, ant kurio taip pat galima naudoti kvapų neutralizatorių. Graužikai, išleisti iš narvo pabėgioti, gali atlikti savo reikalus beveik bet kur, todėl būkite tam pasiruošę, o šalindami nešvarumus ir kvapus, nepažeiskite valomų paviršių.

    pixel