Šlapias maistas katėms

surastų prekių kiekis: 956

Šlapias kačių maistas - kas tai?

Kačių šėrimas dažnai sukelia galvos svaigimą. Katės yra išrankios valgytojos ir kartais sunku patenkinti jų skonio receptorius. Be skonio, kiekvienas atsakingas kačių globėjas mato būtinybę savo katę aprūpinti maistu, kuriame būtų daug kokybiškos mėsos ir naudingų maistinių medžiagų. Šlapias kačių ėdalas atrodo labai geras pasirinkimas - katės jį noriai valgo, jis gerai subalansuotas ir - svarbiausia - sveikas.

"ZooKaralyste.lt" turi platų drėgno maisto skyrių. Čia rasite daug įvairiausių produktų. Tai leidžia tiksliai patenkinti jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių ar veislę, ir garantuoti jai įvairių skonių maistą. Savo ruožtu įvairios pakuočių formos ir dydžiai yra patogūs jums, šeimininkui.

Šlapias kačių ėdalas su dideliu mėsos kiekiu yra geras pasirinkimas ir kaip mitybos pagrindas, ir kaip papildas. Jei jūsų katė nemėgsta sauso maisto, galite duoti jo sumaišyto su šlapiu maistu ir taip įtikinti katę valgyti sausas granules. Šlapiojo ėdalo sudėtyje yra vandens, todėl tai taip pat svarbi sudedamoji dalis, padedanti palaikyti tinkamą katės hidrataciją, ypač vasarą ir esant inkstų ar šlapimo pūslės sutrikimams.

Geros jūsų augintinio sveikatos ir savijautos pagrindas visų pirma yra tinkamai parinktas kačių maistas. Šlapias ėdalas turi daug privalumų tiek pačioms katėms, tiek jų šeimininkams. Jei nesate tikri dėl tinkamo pašaro kiekio - ant pakuotės pateikta informacija apie dozes tikrai išsklaidys visas abejones. Patogus skardinės ar paketėlio pavidalas tikrai patiks užsiėmusiems kačių šeimininkams, o šlapio ėdalo skonių įvairovė tikrai patiks net išrankiausiam kačių skoniui.

Kuris drėgnas maistas jūsų katei? Tipai ir savybės.

Jei jūsų murklio dubenėlyje esantis maistas bus tinkamai pritaikytas jo poreikiams, gyvūnas išlaikys sveiką svorį, jo dantys bus puikios būklės, o kailis blizgės. Pravartu patikrinti pasirinkto maisto sudėtį. Svarbiau už tai, ar jame yra kalakutienos, ar jautienos, yra tai, kad jame apskritai yra mėsos ir gyvulinės kilmės produktų. Kuo daugiau, tuo geriau. Juk laukinėje gamtoje gyvenančios katės medžioja graužikus ir paukščius. Taip pat atkreipkite dėmesį į baltymų kiekį savo augintinio racione. Visaverčiame maiste taip pat turėtų būti vitaminų ir maistinių medžiagų, įskaitant tauriną.

Šlapias kačių maistas būna įvairių formų. Jie skiriasi tiek pakuote, tiek konsistencija. Zoo parduotuvėse rasite maisto, supakuoto į skardines, paketėlius ar pakuotes. Pirmieji gali būti nuo dydžio (70-100 g) iki didesnių ir ekonomiškesnių pakuočių (200-400 g). Maišeliuose ir paketėliuose paprastai būna nedidelė 85-100 g talpa.

Tarp siūlomų produktų rasite drėgno ėdalo jauniausiems kačiukams. Tiek tinkamai sudarytos maisto porcijos, tiek pieno pakaitalai. Pastarieji pravers, jei ką tik priglaudėte našlaitį kačiuką, vados buvo labai didelės arba katė neturi pakankamai pieno visiems kačiukams išmaitinti. Gyvūnui pačiame jėgų žydėjime bus geras pasirinkimas drėgnas ėdalas, kuris pasirūpins jo kailiu ir sveika oda.

Tarp daugybės produktų taip pat rasite maisto, skirto neramiems augintiniams, lauko katėms, katėms po sterilizacijos arba plaukų kamuoliukams šalinti. Šlapias maistas pagyvenusioms ar sergančioms katėms? Tokių produktų taip pat rasite "ZooKaralyste.lt" internetinės parduotuvės asortimente. Galite rinktis maistą, skirtą brandiems gyvūnams, gyvūnams, kurių virškinimo traktas jautrus arba kurie linkę priaugti antsvorio.

Drėgno maisto konsistencija yra daug įvairesnė nei sauso maisto. Konservuose galima rasti vadinamojo pašteto, kuris yra smulkiai sumalti mėsos ar žuvies gabalėliai. Kita rūšis - tai maistas, savo konsistencija primenantis konservuotą maistą. Galiausiai, skardinėse ir paketėliuose taip pat rasite sveikų mėsos gabalėlių padaže ar želė

Geriausias drėgnas ėdalas katėms - vyresnėms ir kačiukams - yra pašteto pavidalo. Jis yra minkštas ir lengvai paimamas. Tačiau sunku nustatyti, ar gamintojo nurodyta sudėtis atitinka tikrąją, nes maistas labai smulkiai sumaltas ir gryna akimi neįmanoma atskirti mėsos gabalėlių.

Konservai yra vienas populiariausių drėgno maisto rūšių. Šiuo atveju mėsos ar žuvies gabalėliai yra matomi ir iš karto galima nustatyti, kokios kokybės maistu maitinate savo katę. Konservoj esančiame maiste dažnai būna ištisi mėsos ar žuvies gabaliukai - mėsos kiekis gali siekti iki 90 %.

Šlapias maistas katėms taip pat turi mažiau kalorijų nei sausas maistas. Jo galite duoti daugiau ir dažniau. Jūsų kačiukui taip pat patiks produkto forma, t. y. maži maisto gabalėliai arba paštetas, sumaltas į vientisą masę. Tinkamas skonis, o jų pasirinkimas tikrai didelis, patiks ir gyvūnėliams, kurie mielai valgo viską, ką įdedate į dubenėlį, ir tiems, kurie, atrodo, prastai valgo. Šlapias maistas taip pat yra geresnis pasirinkimas, jei jūsų augintiniui nepatogu kramtyti sauso maisto gabalėlius arba jam reikia laikytis dietos.

Rinkdamiesi sausą ar drėgną kačių maistą pirmiausia atsižvelkite į jo sudėtį. Geriausias drėgnas kačių ėdalas pagal sudėtį turėtų būti daugiausia iš mėsos - kuo daugiau mėsos sudėtyje, tuo geresnė ėdalo kokybė ir tuo geriau jis tarnaus jūsų katei. Kas dar gali būti kačių ėdalo skardinėje?

Daržovės - vertingas vitaminų ir mikroelementų, taip pat skaidulų arba ląstelienos šaltinis. Jos palengvina virškinimą ir padidina maisto maistinę vertę.

Kiaušiniai - kai kuriuose kačių ėdaluose kiaušiniai yra papildomas baltymų šaltinis. Be baltymų, juose taip pat yra vitamino A, D, geležies ir polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Taurinas - mėsoje esanti aminorūgštis, būtina gerai kačių sveikatai palaikyti. Ji prisideda prie tinkamos širdies ir virškinimo sistemos veiklos. Be to, ji atlieka svarbų vaidmenį stiprinant katės imuninę sistemą ir užtikrinant tinkamą gyvūno nervų sistemos veiklą.

Tranas - vertingas nesočiųjų riebalų rūgščių, taip pat vitaminų A ir D šaltinis.

Vitaminai, mineralai, mikroelementai teigiamai veikia katės odos, kailio būklę ir bendrą savijautą.

Vištiena, kalakutiena, jautiena, o gal lašiša? "ZooKaralyste.lt" siūlomas drėgnas maistas pasižymi ne tik skonio, bet ir formos įvairove. Jį lengvai pritaikysite prie savo augintinio skonio ir formos, kuria jis labiausiai mėgsta valgyti maistą. Didelis tiek mėsos, tiek žuvies produktų pasirinkimas leis jums maitinti savo kačiuką įvairiai. Be tokių populiarių skonių, ji taip pat gali mėgautis silke, šiaurės elniu, ėriena ar menke. Šlapias kačių maistas taip pat praturtintas tokiais vertingais ingredientais, kaip šaltalankiai ar nasturtos, ir daržovėmis, pavyzdžiui, žirniais, baklažanais, cukinijomis ir pupelėmis. Tarp produktų ypač rasite tokių, į kuriuos nepridėta grūdų, kurie kačių maiste nereikalingi.

Planuojant katės racioną, verta atkreipti dėmesį, kad gerame drėgname kačių ėdale neturėtų būti grūdų, cukraus, konservantų ir dirbtinių dažiklių bei kvapiųjų medžiagų. Gera, paprasta sudėtis ir daugybė naudingų maistinių medžiagų leis jūsų katei ilgai išlikti sveikai ir energingai.

Šios kategorijos produktai yra kasdienis ėdalas, t. y. toks, kurį galite duoti savo katei kasdien. Jie yra atrinkti, gerai subalansuoti ir atitinka visus sveiko augintinio poreikius. Dėdami juos į dubenėlį, užtikrinsite savo augintinio sveikatą, būklę ir gerą savijautą.

Skanus maistas jūsų augintiniui

Iš "ZooKaralyste.lt" užsakytas šlapias kačių maistas suteiks jūsų augintiniui gerai subalansuotą maistą. Kiekviena porcija, patekusi į jo dubenėlį, yra visavertis maistas, dažnai sudarytas pagal ilgalaikes receptūras. Jis jį pasotins, palaikys gerą jo būklę ir užtikrins jo fizinę formą bei gyvybingumą. Taip pat galite būti tikri, kad šeriate savo augintinį geros kokybės maistu.

Šlapias kačių maistas be konservantų, dirbtinių dažiklių ar skonio. Jis taip pat yra natūralios išvaizdos ir malonios liežuviui tekstūros. Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite savo keturkojai katei tinkamą maistą ne tik dėl skonio. Su jais pasirūpinsite savo katės sveikata, imunitetu ir išvaizda. Gražiai blizgantį ir švelnų liesti kailį didele dalimi lemia vertingas maistas.

Šlapias maistas katėms padės tinkamai prižiūrėti savo augintinį dėl jo gyvenimo būdo ar ligų. Stenkitės jį pritaikyti prie savo augintinio poreikių. Juk ne lauke gyvenančiai katei, gyvenančiai ne tokį aktyvų gyvenimo būdą, arba sterilizuotai ar kastruotai katei, kuriai dėl hormoninių pokyčių dažnai kyla apetito kontrolės problemų, reikia kitokio maisto. Būtent šioms katėms dažniausiai pasireiškia antsvoris ir nutukimas.

Visus "ZooKaralyste.lt" siūlomus produktus galite užsisakyti jums patogia forma. Galite rinktis paketėlius, skardines, hermetiškai uždarytas dėžutes ir dėklus arba kartonines dėžutes. Šlapias kačių ėdalas parduodamas vienetais, mėginių rinkiniais arba didelėmis partijomis, kad galėtumėte apsirūpinti atsargomis visam mėnesiui ar net ilgesniam laikui.

Sveika mityba svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Pasirinkite savo katei kokybišką, sveiką ir sotų maistą - užsisakykite jį iš "ZooKaralyste.lt". Kiekvienas iš siūlomų drėgnų ėdalų yra aukščiausios kokybės produktas. Šį kačių ėdalą rekomenduoja veterinarai, jį mielai renkasi ir veisėjai. Patys įsitikinkite, kokia plati ir įvairi parduotuvės pasiūla.

"ZooKaralyste.lt" asortimentas nesibaigia drėgnu maistu skardinėse ar paketėliuose. Parduotuvėje taip pat galite užsisakyti aukštos kokybės sauso kačių ėdalo ir skanėstų. Rasite kraiko, burnos higienos priemonių, viliojimo priemonių ir vitaminų. Internetinėje parduotuvėje taip pat siūlomas platus žaislų ir priedų asortimentas, pavyzdžiui, kraiko padėklai, transporteriai ar draskyklės.

pixel