ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms

  • "Royal Canin Instinctive" drėgnas ėdalas skirtas suaugusioms katėms nuo 1 metų amžiaus, turinčioms išrankų apetitą, kurio sudėtyje yra minkštų gabalėlių želė, pasižyminčių dideliu skanumu. pertvarkymas.
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
  • ROYAL CANIN Instinctive 12x85g želė drėgnas ėdalas suaugusioms išrankesnėms katėms
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 237560
16,59 €
/ vnt.
0,02 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Instinctive 12x85g drebučių pavidalo drėgnas ėdalas išrankioms katėms ROYAL CANIN Instinctive 12x85g drebučių pavidalo drėgnas ėdalas išrankioms katėms 16,60 €16,58 €Sutaupai (0.12%)
Royal - Canin

Instinctivein jelly

Suaugusios neramios katės
Mitybos sprendimas, specialiai sukurtas
suaugusioms katėms, kurių apetitas neramus,
kurios renkasi želė gabalėlius.

Skaityti daugiau

Unikali nauda

Puikus skonis

Maistas, kurį katės instinktyviai renkasi dėl tinkamo maistinių medžiagų santykio ir specialiai sukurtų plonų gabalėlių drebučiuose.

Idealus svoris

Puikiai subalansuotas ėdalas, idealiai patenkinantis energijos ir maistinių medžiagų poreikius, užtikrinantis, kad jūsų katė išlaikytų sveiką kūno svorį.

Šlapimo takų apsauga

Palaikoma tinkama šlapimo takų veikla.

Atjunkymo laikotarpis ir mitybos pakeitimas iš skysto į kietą maistą yra vienas svarbiausių katės gyvenimo etapų.

Labai svarbu parinkti maistą, kuris skatintų kačiukų apetitą ir aprūpintų juos visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Jei kačiukas turėjo blogos patirties su maistu dėl jo skonio, kvapo ar tekstūros, vėliau gyvenime gali kilti sunkumų renkantis maistą. Dėl apetito svyravimų taip pat gali nepavykti aprūpinti tinkamu augimu būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Maistas turi optimalų maistinių medžiagų profilį, todėl katės jį renkasi instinktyviai. Maistą, kuriame atsižvelgiama į tokius parametrus kaip skonis, kvapas, tekstūra ir konsistencija, gyvūnas pasirinks instinktyviai.

Antruoju augimo etapu (4-12 mėn. amžiaus) stiprėja kačiuko skeleto sistema. Energijos poreikiai, nepaisant laipsniško mažėjimo, vis dar išlieka gana dideli.

ROYAL CANIN® Kitten Instinctive kačiukų ėdalas želė suteikia visų būtinų maistinių medžiagų, skatina tinkamą skeleto vystymąsi ir patenkina didelius kačiukų energijos poreikius.

Imunitetas stiprėja, tačiau imuninė sistema vis dar labai jautri. ROYAL CANIN Kitten Instinctive maistas stiprina natūralią kačiuko apsaugą dėl patentuoto bendrai veikiančių antioksidantų komplekso, kurį sudaro vitaminai E, C, taurinas ir liuteinas.

Dėl mažų gabalėlių drebučių maistą lengva vartoti ir kačiukams, ir katėms.

Atsižvelgiant į kačių mitybos ypatumus, ROYAL CANIN® Kitten Instinctive ėdalą taip pat galima įsigyti gabalėliais padaže ir skaniame paštete.

ROYAL CANIN® misija - teikti gyvūnų poreikius atitinkančius mitybos sprendimus. Visi mūsų produktai yra daug kartų tikrinami, kad atitiktų aukščiausius prekės ženklo standartus ir jūsų katei būtų tiekiamas maistas, pritaikytas jos mitybos poreikiams. ROYAL CANIN® Kitten Instinctive yra visavertis ėdalas gyvūnams augintiniams.

Puikiai subalansuotas turinys

Sudėtis

mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, augalinės kilmės produktai, mineralai, cukrus

Priedai

(1 kg pašaro): Maisto papildai (kg): Vitaminas D3: e1 (geležis): D3: 77 UI, E1 (geležis): 2,3 mg, E2 (jodas): 0,15 mg, E4 (varis): 1,1 mg, E5 (manganas): 0,7 mg, E6 (cinkas): 7 mg.

Tinkama porcija jūsų augintiniui

portion

Po naudojimo įsitikinkite, kad pakuotė yra sandariai uždaryta - taip maistas bus apsaugotas nuo gedimo ir į jį nepateks teršalų. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada galėtų gauti šviežio vandens

Kaip pereiti prie " Royal Canin" ėdalo?

Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka apie 6-7 dienas.

Nuomonės, kurias reikia žinoti

Joanna Cypel

Mano Niutka yra aktyvi katė, mėgsta žaisti kieme, pasak gydytojos Magdos iš mūsų klinikos Lodzėje, ji yra geros būklės katė, jos kailis blizga, akys aštrios, ji neturi virškinimo trakto problemų

Apie Royal Canin

50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms

Kompanija "Royal Canin" buvo įkurta iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas

Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą

Mūsų pašaruose yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!

Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.

Techniniai parametrai
Svoris:
1020
Kompozicija:
ROYAL CANIN Instinctive želėje
Dozavimas:
ROYAL CANIN Instinctive želėje
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Tipas:
ROYAL CANIN Instinctive 12x85g paketėlis (želė)
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel