Maistas

surastų prekių kiekis: 4

Tvenkinio žuvų maistas - sveikatai ir augimui

Žuvų auginimas tvenkiniuose yra gana populiarus. Tvenkinių žuvys gali būti labai pelningos, jei su jomis tinkamai elgiamasi ir jos tinkamai šeriamos. Specialus maistas padeda joms augti be problemų ir mažina įvairių ligų pasireiškimą, todėl yra gana svarbus žuvų sveikatos profilaktikai.

Tvenkinio žuvų mityba yra labai svarbi jų sveikatai, o jei auginate žuvis vėlesniam pardavimui - rinkitės maistą, atitinkantį jų mitybos poreikius. Įsitikinkite, kad pašaras yra tokios formos, kuri tinka jūsų auginamų žuvų rūšims, ir kad jis atitinka visus augimo ir priežiūros poreikius.

Tvenkinio žuvų maistas - patikrinkite savo pasirinkimą

Gerai pritaikytas maistas tvenkinio žuvims padeda užtikrinti tinkamą jų vystymąsi per trumpiausią įmanomą laiką, o tai garantuoja efektyvesnį veisimą ir didesnį pelną.

Mūsų parduotuvėje įsigysite visavertį pagrindinį tvenkinio žuvų maistą, tinkantį daugeliui žuvų rūšių. Juo galėsite maitinti, pavyzdžiui, karpius, lynus, karšius ir kitas žuvis. Maistas yra tokios formos, kad žuvys gali lengvai suvalgyti visą porciją, nerizikuodamos, kad jis nuskęs ir suteps tvenkinio dugną, o tai gali paskatinti nepalankių mikroorganizmų dauginimąsi.

Taip pat yra pašarų, kurie nedrumsto vandens, todėl žuvys gali gyventi geresnėmis sąlygomis, kurias užtikrina švarus ir gerai aeruotas vanduo. Tai puikiai tinka mažesniems, palyginti neseniai įrengtiems tvenkiniams, kuriuose biosistema dar gali būti netvirta.

Į ką turėčiau atsižvelgti rinkdamasis maistą tvenkinio žuvims?

Tvenkinyje laikomomis žuvimis reikia tinkamai rūpintis, įskaitant maistą. Tvenkinio žuvų maistas turi patenkinti visus jų poreikius, kad gyvūnai tinkamai augtų ir vystytųsi. Be to, žuvys turėtų tapti atsparesnės ligoms, o tai pagerina visos būrio gerovę ir padeda išvengti didelių žuvų skaičiaus nuostolių.

Visada rinkitės pašarus pagal konkrečios žuvų rūšies maistinių medžiagų poreikį. Taip pat ieškokite produktų, kurie pernelyg neužterštų tvenkinio vandens. Ypač geras yra tvenkinio žuvų maistas, kuris iš karto nenusileidžia į dugną. Jis lengvas, todėl plūduriuoja vandenyje, o žuvys turi galimybę jį suvalgyti nepalikdamos jokių likučių, kurie vėliau galėtų pabloginti vandens būklę arba paskatinti bakterijų dauginimąsi.

Kai kuriais atvejais, be pagrindinio žuvų maisto, verta naudoti ir specializuotas trąšas bei kondicionierius. Tai padeda veistis augalijai, o tai pagerina vandens prisotinimą deguonimi ir sukuria daugiau slėptuvių, todėl žuvys auga daug sparčiau.

Jei abejojate, kreipkitės į labiau patyrusį veisėją. Iš jo sužinosite, kokio tipo pašarus rinktis konkrečioms auginamų žuvų rūšims. Pravartu naudotis internete rastomis maisto produktų apžvalgomis. Taip nustatysite, kuris maistas yra labiausiai patikrintas ir geriausiai atitinka jūsų žuvų poreikius.

Widoki:
      pixel