Apykaklės nuo blusų ir erkių katėms

surastų prekių kiekis: 1

Jūsų katės apsauga

Erkės kelia visiškai realią grėsmę ne tik žmonėms, bet ir katėms bei šunims. Laikotarpis, kai lengviausia jas parsinešti iš pasivaikščiojimo, visai netrumpas, nes vabzdžiai "aktyvūs" nuo pavasario iki vėlyvo rudens. Grėsmė yra tokia didelė, kad ignoruoti juos labai neprotinga. Jūsų katei gresia pikta erkės ataka vos tik ji išeina iš namų. Tačiau rizika kyla ne tik susidūrus su jomis.

Blusos ir parazitai taip pat kelia didelę grėsmę gyvūnams ir gali būti bet kur. Net jūsų sode. Negalite ramia sąžine sakyti, kad jūsų artimiausia aplinka - sodas, mėgstamas parkas ar net nedidelis skveras - nėra blusų ir erkių buveinė. Jos tuoj pat, vos tik pajutusios progą, bandys užpulti jūsų augintinį. Katės apykaklė nuo blusų gali užkirsti tam kelią.

Nenuvertinkite parazitų keliamo pavojaus. Jūsų katė, kaip ir daugelis šunų ar kitų nebūtinai prijaukintų gyvūnų, turės ne tik draskymosi ir higienos problemų. Jos sveikatai ir gyvybei realiai gresia daugybė pavojų. Tinkamos apsaugos neturinti katė niekada negali jaustis visiškai saugi. Tokią apsaugą jai gali suteikti specialus kačių antkaklis nuo erkių ir blusų. Tokio tipo gaminyje esantys junginiai veikia kaip repelentas nuo parazitų. Jis taip pat gali sunaikinti viską, kas parazituoja jūsų katę. Tačiau apykaklė nepakenks jūsų augintiniui. Gera apykaklė nuo blusų jūsų katei yra visiškai saugi jūsų augintiniui.

Kodėl reikėtų vengti erkių? Įkandus katei, iš vabzdžio gali būti pernešti patogenai, kurie sukelia pavojingas ligas augintiniui. Be kita ko, yra didelė tikimybė užsikrėsti Laimo liga arba anaplazmozės liga. Jei jūsų katė dažnai vaikšto viena, grįžę būtinai patikrinkite jos kailį. Kartais iš pirmo žvilgsnio sunku pastebėti erkę tankiame kailyje. Nelaikykite savaime suprantamu dalyku, kad katė pati pašalins erkę laižydama kailį. Kai erkė įsiskverbia į odą, augintinis gali nesusidoroti su jos ištraukimu. Pastebėję ant savo katės erkę, skubiai jai padėkite. Šiuo atveju laikas tikrai svarbus.

Nenorite, kad jūsų katė susirgtų. Nenorite su ja laukti eilėje pas veterinarą, nes žinote, kaip maloniau praleisti laiką. Norite džiaugtis sveika, laiminga kate ir be baimės išleisti savo augintinį pasivaikščioti? Kačių apykaklė nuo erkių leis jums tai padaryti. Ji apsaugos jūsų augintinį nuo šių klastingų, ligas platinančių padarų atakų. Daugelis produktų veikia ir nuo kitų parazitų. Uždėkite savo katei specialią apykaklę ir galėsite žaisti su savo augintoniu ir jį glostyti nesijaudindami dėl jo ar savo sveikatos.

Kačių antkaklis nuo erkių ir blusų - suteikite savo katei geriausią apsaugą

Kiekviena katė nusipelno būti apsaugota nuo parazitų. Parazitai yra tikrai daugybės problemų pernešėjai. Ne tik keturkojui, kurį jie paveikia, bet ir visai su juo kontaktuojančiai aplinkai. Apsaugokite savo namus nuo parazitų poveikio ir neleiskite, kad jie keltų pavojų jūsų augintinio sveikatai. Čia puikiai padės jūsų katės apykaklė nuo erkių.

"ZooKaralyste.lt" asortimente rasite antkaklių suaugusioms katėms ir mažiems kačiukams. Nepamirškite, kad labai svarbu pirkti apykaklę, kuri atitiktų jūsų augintinio amžių. Suaugusiai katei skirta apykaklė nuo blusų netinka kačiukui ir gali jam pakenkti. Pasirinkimas tikrai platus. Foresto, Beaphar ar Frexin antkakliai nuo blusų, kuriuos dažnai perka globėjai, yra tik sąrašo pradžia.

Tiek kačių erkių antkakliai, tiek antkakliai nuo kitų parazitų turi panašų poveikį. Jie prisotinti specialių preparatų, kurie atbaido vabzdžius ir neleidžia jiems būti šalia jūsų augintinio. Produkto veikimo trukmė skiriasi priklausomai nuo gamintojo. Tačiau dažnai dėvėtas apykaklės antkaklis sudaro veiksmingą apsauginį barjerą iki trijų mėnesių. Verta pridurti, kad daugelis produktų, mažinančių ne tik erkių, bet ir blusų įkandimo riziką, yra skirti ne tik katėms, bet ir šunims. Taigi tuo pačiu produktu galite apsaugoti visus savo namų augintinius.

Geriausia apykaklė nuo blusų ir erkių yra ta, kuri negailestinga blusoms ir erkėms, bet nekenkia jūsų katei. Štai kodėl taip gerai veikia natūralūs eteriniai aliejai. Žudantys ir atbaidantys parazitus, jūsų katė jiems bus abejingiausia. Įdomus produktas yra ir ultragarsinės priemonės. Jos trikdo parazitus, tačiau nekelia jokio pavojaus nei gyvūnams, nei žmonėms. Jų nuolatinis veikimas ne tik atbaido erkes, bet ir sumažina blusų vystymosi riziką. Lengvą prietaisą galite pritvirtinti prie apykaklės. Suaktyvintas jis veikia kelis mėnesius.

Taip pat galite apsaugoti savo katę nuo blusų antplūdžio naudodami specialius blusų ir erkių lašus, skirtus katėms ir lašinamus tiesiai ant odos. Jų taip pat galima užsisakyti "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje. Tačiau šio produkto poveikis yra trumpesnis nei apykaklės nuo blusų.

Geriausia apykaklė nuo erkių jūsų katei - kokia? Priimkite teisingą sprendimą

Blusų apykaklė jūsų katei yra būtina higienos ir profilaktinės sveikatos priežiūros priemonė. Turite rūpintis savo augintinio sveikata. Juk ji yra bene svarbiausia vertybė. Investuokite į geras priemones nuo erkių ir blusų, o mainais už tai gausite parazitų neturintį, t. y. patį sveikiausią augintinį. Tinkamai pritvirtinus antkaklį, šis gaminys netrukdys jam normaliai funkcionuoti. Kokį gaminį turėčiau pasirinkti? Kokio tipo apykaklę nuo erkių turėtų dėvėti katė, kad ji geriausiai atliktų savo funkciją?

Pirmiausia produktas turi būti pritaikyta jūsų katei. Kačiukams skirtas antkaklis nebūtinai tiks suaugusioms katėms. Panaši situacija yra ir atvirkštinė - ji dar pavojingesnė, nes kačiukams gali pakenkti jų amžiui ir mažyliui nepritaikyta apykaklė. Jūsų katės amžius ir dydis yra bene svarbiausias kriterijus, kuriuo turėtumėte vadovautis. Kaip teisingai pritaikyti antkaklį nuo parazitų? Tai visai nesudėtinga. Išėmę gaminį iš pakuotės, pritaikykite jį prie savo augintinio kaklo apimties. Nepamirškite palikti maždaug 1-2 cm pertekliaus (kad po dirželiu galėtumėte pakišti pirštą).

Nesivadovaukite kaina kaip pagrindiniu apykaklės pasirinkimo kriterijumi. Brangiausia apykaklė nebūtinai yra geriausia. Daug geresnė idėja - patikrinti atsiliepimus internete. Kiekvienas nori veiksmingai kovoti su parazitais. Žmonės noriai dalijasi efektyvios kovos su jais būdais ir pateikia vieni kitiems atsiliepimus apie įvairius gaminius. Ką dažniausiai renkasi "ZooKaralyste.lt" klientai? Foresto prekės ženklo preparatai neabejotinai populiariausi.

Widoki:
      pixel