Durpių substratai

surastų prekių kiekis: 1

Durpių substratai terariumui

Tinkamas substratas yra pagrindinis egzotinių gyvūnų auginimo elementas. Skirtingoms roplių ir varliagyvių rūšims, jų tinkamam vystymuisi reikia skirtingų aplinkos sąlygų. Mikroklimatas ir aplinka turi didžiulę įtaką gyvūnų gerovei ir sveikatai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą substratą.

Gyvūnai, natūraliai gyvenantys drėgname, atogrąžų klimate, geriausiai jaučiasi ant gerai drėgmę sugeriančių paklotų. Todėl jiems tinka durpinis terariumo substratas. Mūsų parduotuvėje rasite platų durpių mulčio asortimentą, kuris sukurs jūsų augintiniui optimalias auginimo sąlygas. Jų galima įsigyti mažesnėmis ir didesnėmis pakuotėmis, atsižvelgiant į individualius jūsų augintinio poreikius.

Šie aukštos kokybės produktai yra gerai žinomų ir vertinamų gamintojų. Mūsų parduotuvėje rasite ir paruoštų naudoti durpių, briketų kubelių. Užpilus juos reikiamu vandens kiekiu, jie tampa minkšti. Tik tada juos galima dėti į terariumą. Durpių formą rinkitės pagal savo ir augintinio pageidavimus.

Durpės terariumui - geriausias substratas drėgnai aplinkai

Durpių substratas ropliams, varliagyviams ir bestuburiams yra 100 % natūralus, smulkiai sumaltas. Dėl didelio akytumo šis substratas išlaiko pakankamai drėgmės ir puikiai atkuria tropinę roplių ir varliagyvių gyvenamąją aplinką. Substratas sugeria nemalonius kvapus ir nepūva. Jis leidžia palaikyti aukštą higienos lygį terariume.

Terariumo durpės tinka gyvūnams gyvenantiems vidutinio ir didelio drėgnumo, tropinėse, pelkėtose ir džiunglių sąlygose. Jos tinka vorams, ropliams, pavyzdžiui, pelkinei agamai, didžiaausiam gekonui ar karališkajai gyvatei, varliagyviams, pavyzdžiui, varlėms ar varliagyviams, bestuburiams ir skorpionams, auginti. Ropliams ir varliagyviams skirtos durpės netinka naudoti sausuose, dykumų ir stepių rūšies terariumuose. Smulkiai sumaltos dalelės sudaro dulkeles, kurios dirgina gyvūnų kvėpavimo takus ir virškinimo sistemą.

Prieš dėdami durpių substratą į terariumą, jį tinkamai paruoškite. Įdėkite durpių diską į didelį indą su vandeniu (bent 1,5 l). Supilkite ant jo 0,5 l vandens ir palaukite, kol diskas išbrinks. Nusausinkite skysčio perteklių ir įdėkite substratą į terariumą. Taip paruoštas substratas puikiai atkurs natūralią, drėgną roplių ir varliagyvių buveinę.

Durpių substratas terariumui - į ką reikia atsižvelgti perkant?

Durpių substratas terariumui pasiteisins drėgnų ir tropikų klimate gyvenančių gyvūnų auginimui. Netinka sausumos, stepių ir dykumos gyvūnų auginimui. Atsiminkite, kad substratą reikia rinktis atsižvelgiant į individualius gyvūno poreikius. Tik tokiam mikroklimate, kuris yra labiausiai artimas natūralioms gyvūno augimo sąlygoms, gyvūnai galės tinkamai vystytis.

Substratai terariumams yra pritaikyti atitinkamoms roplių ir varliagyvių rūšims. Sudaro specifinį mikroklimatą su atitinkamu drėgmės kiekiu. Durpių paklotė ilgai palaiko drėgmę, todėl puikiai tinka gyvūnams gyvenantiems tropikų ir pelkių sąlygomis. Substratas įtakoja gyvūnų vystymąsi, sveikatos būklę, jo savijautą, todėl taip svarbus yra jo tinkamas parinkimas.

Widoki:
      pixel