Dumblių valgytojams

surastų prekių kiekis: 21

Dumblių valgytojų maistas - mitybos svarba

Dumblių valgytojus dažnai renkasi pradedantys akvariumų mėgėjai. Šiuos populiarius akvariumo gyventojus gana lengva prižiūrėti. Jei norite, kad gyventų jūsų akvariume, išsiaiškinkite, kuo šie gyvūnai minta.

Tarp žmonių, kurie visiškai nesidomi akvariumu, vyrauja nuomonė, kad dumblių valgytojų šerti nereikia, nes, kaip rodo pavadinimas, jie patys save pamaitins dumbliais. Tai netiesa. Tinkamas maistas yra labai svarbus šių gyvių sveikatai ir vystymuisi.

Viskas priklauso nuo dumblių valgytojų rūšies. Jų yra žolėdžių, visaėdžių ir mėsėdžių. Labai svarbu, kad mityba atitiktų jų poreikius ir maitinimosi įpročius. Jei dumblių valgytojai nėra tinkamai maitinami, jie praktiškai neturi jokių galimybių gerai augti ir jų sveikata greitai pablogėja. Tokiais atvejais gali padėti geros kokybės maistas.

Kad dumblių valgytojas galėtų tinkamai vystytis ir ramiai gyventi jūsų akvariume, duokite jam maistingą maisto porciją Šie gyvūnai vis dar laikomi gana originaliais akvariumų gyventojais, todėl jie visada traukia dėmesį ir kelia didelį žmonių susidomėjimą. Maisto tabletės taip pat leis paversti maitinimą įdomiu įvykiu visiems stebėtojam.

Mūsų asortimente rasite produktų, specialiai sukurtų dumblių valgytojams. Taip pat netrūksta maisto ir kitoms akvariumo žuvims, kuris puikiai tinka ir šarvuočiams. Šie gyvūnai mėgsta valgyti likučius, kurių nesuėdė kitos žuvys.

Pristatome asortimentą skirtą subalansuotam ir sveikam akvariumo gyventojų vystymuisi. Siūlome maisto produktus, kurie padeda išvengti trūkumų dėl netinkamos mitybos ir užtikrina didesnį atsparumą infekcijoms ir stresui. Tai daugiausia į dugną nugrimztantys produktai. Maistas yra įvairių kvapų ir skonių, todėl net ir išrankiausi akvariumo gyventojai ras ką nors sau.

Dumblių valgytojų maistas - iš ko galite rinktis?

Tikrai svarbu, kuo maitinasi jūsų akvariumo gyvūnas. Maistas, kuriuo maitinate žuvį, yra svarbus jos sveikatai ir vystymuisi, todėl labai svarbu jį tinkamai parinkti. Yra įvairių rūšių dumblių valgytojų, ir kiekvieno iš jų mitybos reikalavimai yra skirtingi. Priderinus maistą prie jų, žuvys išliks aktyvios.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti lengvai grimztančių dribsnių, granulių ir lipnių tablečių. Pilnavertis maistas gali būti šių žuvų šėrimo pagrindas. Siūlome maistą dumblių valgytojams kietųjų diskų pavidalu. Jų traškumas pritaikytas taip, kad žuvys, joms būdingu būdu, galėtų pasisavinti maistą. Gaminant maistą naudojama džiovinimo žemoje temperatūroje technologija, kuri užtikrina mineralų ir mikroelementų gausą.

Į asortimentą įeina mėsos, daug baltymų bei maistinių medžiagų turintys ir visiškai augaliniai maisto produktai. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, galėsite patenkinti beveik visų rūšių dumblių valgytojų poreikius ir be jokių problemų laikyti juos savo akvariume.

Mūsų asortimente rasite įvairaus dydžio maisto. Galite pasirinkti mažą pakuotę, kad įsitikintumėte, ar išrankios žuvys norės valgyti jūsų pasirinktą maistą. Optimalus pakuotės dydis - 100 ml. Taip pat siūlome daug didesnių produktų, kurie ypač tinka, jei akvariume auginate daug žuvų ir norite, kad maisto atsargų joms užtektų ilgesniam laikui.

Atkreipkite dėmesį ne tik į pakuotės dydį, bet ir į patį maistą. Mūsų pasiūlyme rasite disko pavidalo produktų, kurių dydis idealiai pritaikytas prie akvariumo gyventojų poreikių.

Maistas dumblių valgytojams - priimkite teisingą sprendimą

Dumblių valgytojų maistas nėra tai, ką galite atsitiktinai rinktis. Gali paaiškėti, kad jūsų žuvys labiausiai mėgsta mėsą, o jūs juos maitinate kaip žolėdžius. Tai gali labai stipriai ir neigiamai paveikti jų sveikatą. Visų pirma, maistą reikia parinkti atsižvelgiant į žuvų rūšį ir konkrečius poreikius.

Rinkitės maistą, kuris būtų patrauklus jūsų akvariumo gyvūnams, taip pat ir maitinimo požiūriu. Jei pastebėsite, kad jie maloniau ėda lipnias maisto tabletes, duokite jas. Jei žuvys labiau domisi maistu, kuris juda ir grimzta, rinkitės specialiai joms skirtus savaime grimztančius traškučius.

Jei vis dar abejojate, klauskite patarimo labiau patyrusių akvariumininkų, kurie dažnai buriasi ir dalijasi savo patirtimi internete. Visada papildykite savo žinias, kad galėtumėte kuo geriau maitinti dumblių valgytojus.

Kiekvienas mūsų asortimente esantis dumblių valgytojų maistas buvo sudarytas taip, kad akvariumo gyventojams būtų tiekiamos jų sveikatai palaikyti reikalingos sudedamosios dalys. Siūlome produktų, kuriuose rasite vitamino C. Jis stiprina imunitetą. Vitaminas C taip pat pagreitina žaizdų gijimą ir organizmo regeneraciją. Atkreipkite dėmesį į vitamino A kiekį. Kodėl tai svarbu žuvims? Jis yra atsakingas už tinkamą regėjimą. Vitaminas E taip pat svarbus, nes apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų ir taip stiprina imunitetą.

"ZooKaralyste.lt" rasite maisto produktų, kurių baltymų šaltinis yra žalieji žirneliai, dėl to baltymai tampa lengvai virškinami. Mūsų asortimentą taip pat sudaro maistas su dumbliais, kurių sudėtyje yra spirulinos. Šis ingredientas labai teigiamai veikia žuvis. Be kita ko, jis detoksikuoja jų organizmą ir stiprina. Siūlome pašarus, kurių sudėtis praturtinta prebiotikais. Jie padeda prisisavinti maistines medžiagas ir pagerina organizmo funkcionavimą.

    pixel