Sausas ėdalas šunims

surastų prekių kiekis: 1987

Sausas šunų maistas - mitybos pagrindas

Tinkama šunų mityba yra ištisa, labai plati žinių sritis, kuri pastaraisiais metais labai išsivystė. Tai atnešė daug naudos šunims, nes juos galima šerti geresniu - skanesniu ir sveikesniu maistu, pritaikytu jų individualiems poreikiams. Tai labai svarbu, nes tik gerai maitinamas šuo yra sveikas ir laimingas šuo.

Sausas šunų maistas padeda tinkamai maitinti šunį. Jis suteikia šuniui visus reikiamus vitaminus ir maistines medžiagas patogia ir labai lengvai prieinama forma. Tai gali būti jo mitybos pagrindas. Jis ne tik skanus, bet ir maistingas bei kaloringas - pagal kiekį jo reikia daug mažiau nei drėgno ėdalo, kad būtų patenkinti visi šuns poreikiai.

Dėl to sausas maistas taip pat yra labai ekonomiškas sprendimas - vienos pakuotės užtenka tikrai ilgam laikui, todėl jūsų šuo visada galės gauti gero maisto, o jūs per daug neapkrausite savo piniginės. Tinkamai laikomas sausas šunų maistas taip pat nepraranda savo skonio ir nesugenda, todėl ilgiau išlaiko savo šviežumą.

Šerkite šunį tokiu maistu, kad jis būtų sveikas, stiprus ir kupinas energijos. Sausas šunų maistas taip pat labai patogus jums - galėsite lengviau dozuoti ir porcijuoti savo šuniui, užtikrindami, kad jis gaus tiek maisto, kiek jam reikia. Tai svarbu, nes per mažai šuniui duodant ėdalo gresia netinkama mityba, o permaitinus šunį - antsvoris. Abi šios sąlygos yra labai nenatūralios jūsų šuniui ir gali būti daugelio rimtų problemų šaltinis.

Neleiskite šuniui nuolat turėti pilną dubenį maisto. Geriausia nustatyti reguliarų valgymo laiką ir visada jo laikytis. Jūsų šuo pripras prie maisto dubenėlyje tam tikru paros metu, o jo virškinimo sistema pripras prie tokio reguliarumo. Suaugusiam sveikam šuniui paprastai rekomenduojama ėsti du kartus per dieną - ryte ir vakare, 12 valandų intervalu.

Nuolatinė prieiga prie maisto gali sukelti šunų nutukimą ir perkrauti virškinimo sistemą, kuri neturės laiko pailsėti po valgio ir ramiai suvirškinti priimtą maistą. Tokia tvarka taip pat nesuteikia šeimininkui galimybės kontroliuoti, kiek šuo suėdė. Kodėl ši kontrolė tokia svarbi? Staigus apetito praradimas gali būti ženklas, kad jūsų šuns organizmui kažkas negerai, todėl nuolat stebėkite, kiek jūsų šuo ėda.

Sausas šunų maistas - kodėl jis toks populiarus?

Sausas šunų ėdalas yra koncentruota mitybos forma jūsų mylimam augintiniui. Tai bene populiariausias šiandien rinkoje esantis šuns šėrimo būdas. Pirmiausia tai suteikia jums, kaip šeimininkui, komfortą.

Galite užsisakyti maisto, kurio galėsite maitinti jūsų šunį iki kelių mėnesių. Jis taip pat taupo laiką - jums nereikia patiems ruošti šuns ėdalo ar nepamiršti reguliariai užsakinėti drėgno maisto. Mūsų parduotuvėje siūlomas sausas šunų maistas gali patenkinti visų šunų mitybos poreikius: didelių, vidutinių ir mažų, grynaveislių ir neveislinių, šuniukų, suaugusių šunų ir senjorų.

Visada geriausia maistą šuniui rinktis atsižvelgiant į jo amžių, nes kiekvienos amžiaus grupės šuo turi labai specifinių reikalavimų, kurie visiškai skiriasi nuo kito amžiaus šunų. Šuniukai vis dar auga, todėl jiems reikia daugiau baltymų ir kitų maistinių medžiagų, kad augtų ir maitintų smegenis.

Kita vertus, vyresnio amžiaus šunims jau tenka vis dažniau susidurti su sveikatos problemomis - senatvė turi savo teises. Šunys vis labiau pavargsta, gali turėti dantų problemų ir daug kitų šio amžiaus negalavimų. Todėl šunų maistas senjorams turi rūpintis jų organizmu ir neapsunkinti jo būklės.

Suaugę šunys taip pat yra skirtingi, todėl geriausia dar labiau keisti jiems skirtą maistą - atsižvelgiant į fizinį aktyvumą, gyvenimo būdą ar bendrą sveikatos būklę.

Sausas maistas gaminamas dehidratuojant maistines medžiagas. Vandens kiekis tokio maisto sudėtyje gali būti tik 10 %. Maistas yra gana kaloringas. Tai leidžia ekonomiškai šerti šunį. Tai taip pat duoda labai gerų rezultatų šeriant sportuojančius šunis, labai aktyvius šunis arba šunis, turinčius per mažą svorį.

Visais šiais atvejais tiesiog daug lengviau skirti geriausią, labiausiai pageidaujamą maisto racioną, kad būtų visiškai patenkinti jo poreikiai, susiję su šuns gyvenimo būdu. Tokiu būdu šuo visada gaus tiek maisto, kiek jam reikia, o visa tai labai svarbu jo sveikatai ir tinkamam vystymuisi - kiekvienu jo gyvenimo etapu.

Šunų maistas yra labai svarbus - būtent jis suteikia jūsų šuniui visų jam reikalingų maistinių medžiagų, o jūsų augintiniui - daug energijos kasdieniniams žaidimams ir ilgiems pasivaikščiojimams, kuriuos jūs abu taip mėgstate. Sausas šunų ėdalas yra labai didelė įvairių produktų grupė - norėdami išsirinkti tinkamą ėdalą savo augintiniui, turėtumėte atidžiai perskaityti etiketę. Gamintojai privalo tiksliai informuoti apie konkretaus sauso šunų ėdalo sudėtį, todėl etiketė yra patikimiausias šaltinis, kuriame pateikiama išsami informacija apie produktą.

Apart sudėties, verta atkreipti dėmesį ir į pavadinimus. Pavyzdžiui, tokie terminai kaip "visavertis ir subalansuotas" arba "visavertis" reiškia, kad tam tikras sausas šunų ėdalas gali sudaryti visavertį jūsų augintinio racioną ir jo nereikia papildyti kitais ingredientais. Be to, pagrindiniame etiketės skyriuje, nesigilindami į sudėtį, galite sužinoti, kiek mėsos yra jūsų pasirinktame šunų ėdale. Pavyzdžiui, terminas, kurio sudėtyje yra žodis "su", pavyzdžiui, "kalakutienos ėdalas", reiškia, kad produkto sudėtyje turi būti ne mažiau kaip 4 % mėsos (bet, žinoma, jos gali būti ir gerokai daugiau). Formuluotė "gausu", pavyzdžiui, "gausu jautienos", reiškia, kad maiste yra ne mažiau kaip 14 % jautienos. Sauso šunų ėdalo su "skoniu", pavyzdžiui, "vištienos skonio", sudėtyje gali būti mažiau nei 4 % mėsos.

Geriausias sausas šunų ėdalas - koks?

Vienas pirmųjų pasirinkimų, su kuriais susidursite kaip savo keturkojo globėjas, yra šunų maistas. Sausas maistas yra vienas populiariausių ir patogiausių dozių. Į ką turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi?

Visų pirma atsižvelkite į savo šuns gerovę. Rinkoje iš tiesų yra daugybė skirtingų pašarų. O geriausias sausas šunų maistas yra toks, kuris atitinka visus jūsų šuns poreikius ir kuriame atsižvelgiama į šuns amžių, dydį ar net veislę - nes rinkoje yra ir specialių veislėms skirtų pašarų.

Konkrečioms šunų veislėms skirtas maistas savo sudėtimi pritaikytas jų poreikiams. Atsižvelkite į gyvūno judrumą, išvaizdą, dydį ir bet kokius genetinius polinkius, kuriuos gali turėti veislės šunys - ypač kai kalbama apie alergijas ir maisto netoleravimą, būdingą atitinkamos veislės atstovams.

Jei abejojate ir nežinote, kokį maistą pasirinkti, visada galite pasikonsultuoti su patikimu veterinarijos gydytoju. Taip pat galite kreiptis į veterinarijos gydytoją dietologą. Jo pagalba gali būti būtina, jei jūsų šuo turi specialių mitybos reikalavimų, turi alergijas ar ligas arba tiesiog jei norite būti visiškai tikri, kad jūsų augintinis gauna viską, ko jam reikia.

Tačiau tikrai nesivadovaukite kaina kaip vieninteliu kriterijumi. Svarbiausia yra sudėtis, o gerų ėdalų galite rasti kiekviename gera kaina. Kaina visada priklauso nuo jūsų augintinio gerovės - juk mityba yra raktas į tinkamą profilaktinę sveikatos priežiūrą. Patikrinkite maisto sudėtį - tai labai geras įprotis. Tada apsvarstykite, ar jis atitiks jūsų šuns poreikius, ir jei taip, į kainą žiūrėkite tik pabaigoje.

Iš ko turėtų būti sudarytas geriausias šunų maistas? Šunys yra mėsėdžiai, todėl visų pirma sausame šunų ėdale turi būti daug aukštos kokybės maistingos mėsos, kad jūsų augintinis turėtų energijos kasdien žaisti - todėl mėsa turėtų užimti aukštą, jei ne aukščiausią, vietą šunų ėdalo sudedamųjų dalių sąraše. Verta atkreipti dėmesį į tai, kokia mėsos sudėtis (ar tai gryna mėsa, ar mėsos, kaulų ir subproduktų mišinys).

Antroji sudedamoji sauso šunų maisto dalis yra užpildai. Į šią kategoriją patenka beveik viskas, kas nėra mėsa. Be mėsos, šunų ėdalo sudėtyje paprastai yra grūdinių kultūrų, pavyzdžiui, kviečių, ryžių, kukurūzų ar avižų. Rinkoje taip pat yra sauso šunų ėdalo be grūdų. Kai kurie šunys lengviau toleruoja šunų ėdalą be grūdų, kuriame kaip užpildai dažnai naudojamos bulvės. Geresnį toleravimą šeimininkai pastebi pagal augintinio tuštinimosi dažnumą - dažnai tie, kurie gauna maistą be grūdų, tuštinasi rečiau, nes per valgį įsisavina beveik viską, ką suvalgo. Pasitaiko, kad grūdinių kultūrų šunys nesuvirškina, todėl šunims, gaunantiems dietą su šiais ingredientais, dažniau tuštinasi. Tačiau tai nereiškia, kad šunų maistas su grūdais yra blogas - tai dažnai priklauso nuo individualaus jūsų šuns polinkio ar alergijos.

Trečioji šunų ėdalo sudedamųjų dalių grupė yra įvairūs priedai ir stiprikliai. Sausame šunų ėdale naudojami ingredientai: taurinas, palaikantis jūsų augintinio širdies veiklą, antioksidantas karnitinas, taip pat gliukozaminas ir chondroitinas, palaikantys sąnarių veiklą. Sausuose šunų ėdaluose taip pat dažnai būna sveikų nesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų ir mikroelementų.

Be to, visada pravartu patikrinti aptariamų ėdalo prekių ženklų atsiliepimus; jie lengvai prieinami internete ir leidžia susidaryti nuomonę šia tema bei pasirinkti geriausią variantą, atsižvelgiant į visus šuns poreikius.

pixel