Atbaidančios medžiagos

surastų prekių kiekis: 4

Kaip atbaidinti katę?

Daug metų prižiūrimas sodas, gražios, dekoratyvinės gėlės ir... katė, rausianti žemę ir niokojanti kruopščiai prižiūrimus augalus. Arba nauji baldai, kurie dėl katės nagų žymių atrodo gana nepatraukliai. Katės yra nuostabūs gyvūnai, tačiau kartais jos gali sukelti problemų. Kaip atsakingas murkiančio keturkojo šeimininkas turėtumete dirbti su savo augintinio elgesiu. Neprivalote susitaikyti su destrukcija, o jūsų pastangos prižiūrint sodą neturi nueiti veltui. Išmokykite savo katę, ką ji gali ir ko negali daryti. Problema yra ne jūsų augintinis, o benamis murklys ar kaimyno augintinis? Radome išeitį.

Suprantama, kad nenorite, jog gyvūnai draskytų jūsų vertingus daiktus, žymėtų teritoriją šlapimu ar užkasinėtų savo ekskrementus jūsų sode ar vaikų smėlio dėžėje. Tačiau nepamirškite, kad daugumą tokio jūsų murklių elgesio lemia natūralus poreikis. Katės sode taip pat dažnai pasirodo dėl įvairių priežasčių. Taip jau yra dėl pasodintų augalų kurie vilioja murkles (pvz., katžolė), arba palikta šiukšlių dėžė. Tada net ir veiksmingiausia kačių atbaidymo priemonė nepadės.

Savo elgesį pakeisti lengva, bet kaip elgtis su nepaklusniu augintiniu? Kaip atbaidinti nepažįstamą katę iš savo sodo arba neleisti augintiniui niokoti baldų? Greitai sugalvoti spąstai nėra geras sprendimas - jie gali sužeisti gyvūną. Geriausias būdas atbaidyti katę, bus atgrasyti ją nuo žaidimų jūsų sode ar su konkrečiais baldais. Kaip tai padaryti? Jums gali padėti repelentai, kurie taip pat veikia kates. Jais galite atsikratyti augintinių iš vietų, kuriose jie nepageidaujami.

Repelentai paprastai yra cheminės medžiagos, skleidžiančios katėms nemalonų kvapą. Atbaidomi nemaloniu kvapu, murkliai nustoja artintis prie atitinkamos vietos. Veiksminga kačių atbaidymo priemonė yra ne tik preparatas, kurio sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų. Galima rasti ir specialių prietaisų, skleidžiančių kačių ausims nemalonius garsus. Chemines medžiagas taip pat galite pakeisti specifiniais augalais, kurių kvapo nemėgsta katės. Iš pradžių reikėtų pažymėti, kad visi repelentai, kurių galima nusipirkti gyvūnų prekių parduotuvėse, yra saugūs ir nedaro jokios žalos katėms.

Kačių repelentų rūšys

Cheminiai repelentai - dauguma šių rūšių repelentų yra pagrįsti kvapais. Jie skirstomi į patalpų ir lauko repelentus. Patalpų repelentai paprastai yra purškalo pavidalo, kuris tepamas ant baldų arba vietų, kuriose katė neturėtų būti. Preparatas skleidžia kvapą, kuris atbaido ją atbaido. Jų pagrindą dažnai sudaro natūralūs ingredientai, pavyzdžiui, citrusiniai vaisiai. Sode atbaidyti kates naudojamos kvapiosios granulės, kurios yra atsparios atmosferos poveikiui ir išsilaiko iki kelių savaičių. Kokie kvapai, apart citrusinių vaisių, atbaido šiuos keturkojus? Jiems pat nepatiks levandos, pelargonijos, eukaliptai ar mentolis.

Ultragarsiniai prietaisai - tai prietaisai, kurie apsaugo teritoriją nuo nepageidaujamų kačių. Jie skleidžia garsus, kurie nemalonūs jautrioms kačių ausims. Tačiau jūs jų negirdėsite. Toks garso barjeras veiksmingai atbaido kates nuo patekimo į jūsų sodą ar nuosavybę. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad tokius prietaisus reikėtų naudoti tik atvirose erdvėse, iš kurių katės gali laisvai pasišalinti. Ultragarsas yra veiksminga atgrasymo priemonė.

Kačių atbaidymo priemonės

Internetinėje parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite didelį kačių atbaidymo cheminių priemonių pasirinkimą, kad veiksmingai išspręstumėte žalos problemą sode ar namuose. Jei nenorite, kad gyvūnas paverstų sodą kraiko dėže, išbarstykite ant žolės specialius mažus rutuliukus. Jų kvapas atbaidys gyvūną. Kai kurie produktai būna žalių kristalų pavidalo, kurių žolėje nesimatys. Veiksminga miltelių pavidalo kačių atbaidymo priemonė neleis jūsų augintiniui šlapintis tam tikrose vietose. Toks preparatas ilgam atbaido augintinius ir kartu jiems nekenkia. Jis taip pat nekenkia augalams. Nemalonus kvapas paveiks katę, tačiau jūs jo nejausite. Be to, tai veiksminga priemonė, atbaidanti kirmeles. Purškiamus preparatus galite naudoti ir sode. O ką turėtumėte rinktis savo baldams ir interjerui apsaugoti?

Norėdami atgrasyti savo augintinį nuo baldų draskymo ar šlapinimosi ant kilimo, rinkitės "ZooKaralyste.lt" siūlomą kačių repelentą patogiame buteliuke su purkštuku. Jį lengvai ir greitai galite užpurkšti norimoje vietoje. Beveik kiekvienas kačių repelentas turi kvapą, kuris jums gali būti malonus arba ne. Peržiūrėkite siūlomų kvapų asortimentą ir išsirinkite produktą, kuris jums atitiks. Stenkitės reguliariai purkšti ant augintiniui patrauklių paviršių - vieno karto gali nepakakti, kad efektyviai atbaidytumėte savo augintinį.

Į ką turėtumėte atsižvelgti pirkdami?

Kačių atbaidymo skystis, purškalas, granulės ar ultragarsu veikiantys prietaisai - atbaidymo priemonių pasirinkimas yra didelis. Pirkdami atkreipkite dėmesį į produkto pritaikymą - vieni veiks tik lauke, kiti skirti naudoti patalpose.

Renkantis patalpose naudojamą kačių atbaidymo priemonę, verta atsižvelgti į kvapą. Jis visų pirma turėtų atbaidyti kates, tačiau neturėtų būti nemalonus jums. Dauguma kvapų yra patrauklūs žmogaus nosiai. Žinoma, jūs irgi turite savo skonį ir jums gali nepatikti panašūs kvapai kaip jūsų katei. Laimei, rinkoje yra tiek daug produktų, kad tikrai rasite tokį, kurio kvapas jums patiktų. Kačių atbaidymo priemonė neturėtų palikti dėmių ir turi būti patogiai supakuota.

Priemonės, kurias galima naudoti lauke, turėtų būti labai atsparios oro sąlygoms. Veiksminga kačių atbaidymo priemonė turėtų turėti granulių - tada kvapą skleis palaipsniui, per kelias savaites. Svarbus aspektas renkantis tokią priemonę yra ir jos poveikis aplinkai - ji turėtų būti saugi augalams ir dirvožemiui.

Renkantis garsą skleidžiančius prietaisus, reikėtų atkreipti dėmesį į jų pagaminimo kokybę. Įrenginys turėtų būti atsparus vandeniui, o jo galia turėtų būti pritaikyta prie sodo ar sklypo dydžio. Kai kuriuose tokiuose prietaisuose yra įmontuota fotoelementas, kad jie aptiktų judesį ir veiktų tik nepageidaujamiems kačių lankytojams.

    pixel