Šepečiai, šukos

surastų prekių kiekis: 16

Kačių šepetys - būtinybė ar nereikalingas įtaisas?

Du kartus per metus - pavasarį ir rudenį - katės pradeda netekti kailio. Būtent per kailinių metimo laikotarpį reikia ypač rūpintis, kad katės kailis būtų kruopščiai iššukuotas. Valydamos kailį katės dažnai nuryja daug plaukų. Paprastai jos pačios sugeba pašalinti plaukų gumulėlius iš savo kūno, tačiau per didelis nurytų plaukų kiekis gali apsunkinti virškinimą ir sukelti katės skrandžio problemų, todėl neatsisakykite reguliariai šukuoti savo augintinio kailio. Kačių šukavimo šepetys turėtų būti kiekvieno kačių globėjo namuose.

Reguliarus katės šukavimas duoda apčiuopiamos naudos. Jis pašalina nešvarumus, susipainiojimą, negyvo epidermio ir kailio likučius. Valant šepečiu katės kailis išlieka glotnus ir blizgus, sumažėja plauko kritimas. Ypač pastarasis argumentas turėtų įtikinti šeimininkus dažnai šukuoti savo augintinį. Kiekvienas, turintis namuose augintinį, žino, kad švaros mėgėjams plaukų kritimo metas yra sunkus metas. Dažnai naudodami šepetį sumažinsite iškrentančio kailio kiekį ir suteiksite savo katei malonumo akimirką.

Mūsų asortimente esantys šepečiai tinka tiek trumpaplaukėms, tiek ilgaplaukėms katėms. Juos galite naudoti per kritimą, kad pašalintumėte perteklinį kailio sluoksnį, tačiau verta juos naudoti kasdien, kad atsikratytumėte negyvų plaukų. Reguliariai šepečiu šukuodami katę sumažinsite plaukų, kuriuos mėtydama palieka ant baldų ir drabužių, kiekį. Jūsų katės skrandyje susikaups kur kas mažiau plaukų kamuoliukų.

Kuris šepetys jūsų katei? Šepečių rūšys

Rinkoje yra daugybė įvairių rūšių šepetėlių ir šukų katėms. Kad šukavimo rezultatai būtų geriausi, svarbu pasirinkti tinkamo tipo šepetį, pritaikytą prie jūsų augintinio kailio tipo ir ilgio.

Šepetys pudeliui - tai šepetys su minkštais metaliniais dantukais, įtaisytais ant pagalvėlės. Tai geras šepetys trumpaplaukių kačių kailiui šukuoti - jis švelnus ir nebaisu pažeisti katės odą. Jis puikiai tinka trumpaplaukių kačių apatiniam kailiui iššukuoti, o ilgaplaukių kačių kailį išlygina arba tonizuoja.

Plastikinė guminė pirštinė turi smulkius dantukus, kurie idealiai tinka trumpaplaukių kačių plaukams šukuoti. Priedo taip pat veikia kaip masažuoklis, kuris ne tik suteiks jūsų katei malonumą, bet ir pašalins negyvus plaukus bei nešvarumus.

Šukos katėms - metalinės šukos ilgais dantimis yra geras pasirinkimas ilgaplaukių kačių prižiūrėtojams. Jos padės atsikratyti susipainiojimų ir iššukuoti ilgus, tankius plaukus. Pravartu įsigyti dvi šukas su skirtingais atstumais tarp dantų - mažesniais atstumais tarp dantų galima iššukuoti susipainiojusius plaukus, o tankesniais - kruopščiai iššukuoti kailį. Mūsų asortimente taip pat rasite dvipusių šukų priedų. Šukuoti katę galite pradėti nuo tos pusės, kurioje dantukai išsidėstę mažesniais tarpais, - galėsite laisvai traukti šukomis per kailį nesibaimindami, kad sužeisite savo augintinį. Tą pusę su tankesniu adatėlių išdėstymu panaudokite pabaigoje – taip pasirūpinsite katės kailio tinkamu iššukavimu.

Kačių kailio kirpiklis - tai trimeris, padedantis pašalinti apatinį kailio sluoksnį. Furminatorius gali būti įvairių variantų, skirtų tiek ilgaplaukėms, tiek trumpaplaukėms katėms. Tai veiksminga priemonė, padedanti atsikratyti apatinio kailio, tačiau netinkamai naudojama, gali sudirginti katės odą.

"ZooKaralyste.lt" asortimente taip pat rasite priedą, kuris leis efektyviai atsikratyti plaukų nuo jūsų drabužių. Šis nedidelis šepetys tilps net į rankinę, todėl jį visada galėsite turėti su savimi. Juo taip pat galima valyti kilimus ir kačių lovas, kuriose visada pilna plaukų.

Geriausias šepetys jūsų katei - kaip išsirinkti?

Kailis, ilgas, trumpas, tankus, retesnis ar net visai be kailio - katės skiriasi savo kailio tipu, pavyzdžiui, kailio storiu, todėl šukavimo reikmenys neturėtų būti pasirenkami atsitiktinai. Kuris kačių šepetys tiks geriausiai? Pirmiausiai atsižvelkite į augintinio kailio rūšį ir ilgį, o po to atkreipkite dėmesį į šepečio ar šukų kokybę. Kokybiška gamyba, geros medžiagos ir ergonomika yra svarbūs veiksniai, į kuriuos turėtų atsižvelgti kiekvienas kačių prižiūrėtojas pirkdamas šepetį. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į pačių dantų apdailą. Kad nedirgintumėte jautrios katės odos, rinkitės šukas su užapvalintais dantukais. Kalbant apie šepetėlius, geriausiai tiks tie, kurie baigiasi rutuliukais.

Net ir labai geras šepetys neduos norimų rezultatų, jei bus naudojamas netaisyklingai. Būtent reguliarumas yra svarbiausias veiksnys, padedantis išlaikyti gerą higienos lygį ir gražią katės kailio išvaizdą. Kaip dažnai reikėtų šukuoti katę? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Tai individualus klausimas. Jis labai priklauso nuo katės poreikių ir pageidavimų. Taip pat svarbu nepamiršti tinkamo šepečio valymo būdo. Taip pat svarbu išjausti - per stipriai spaudžiant šepetį galima sudirginti katės odą.

Susipažinkite su plačiu kačių priežiūros reikmenų asortimentu

Žinome, kad kiekvienai katei turime tinkamai prižiūrėti jos kailį. Parengėme platų priežiūros reikmenų asortimentą. Jūsų augintiniai gali turėti skirtingus pageidavimus - vieni nori būti glostomi minkšta pirštine, o kitiems galite pasiūlyti šukavimą šepečiu, kuris suteiks jiems daug malonumo. Apie tai liudija katėms būdingas murkimas.

Kačių šepetys turėtų turėti ergonomišką rankeną - būtent tokią rasite mūsų siūlomuose modeliuose. Rankenos dalis padengta gumine medžiaga, kuri neleidžia išslysti. Priedas neiškris iš rankos, todėl sutrumpės šukavimo laikas, ypač svarbu, jei jūsų augintinis nemėgsta šukavimo.

Šį asortimentą sudarėme atsižvelgdami ne tik į gyvūnus, bet ir į jus. Yra ne vienas šepetys, skirtas jūsų katės šukavimui, kuris pasižymi tuo, kad lengva jį valyti ir užlaikyti. Siūlome priedus, pagamintus iš plastiko - juos galite valyti po tekančiu vandeniu. Gaminiai, skirti plaukams nuo kilimų, drabužių ir lovų šalinti, turi dirbtinės gumos šerelius. Jie surenka ne tik plaukus, bet ir dulkes, juos galima valyti vandeniu ir skalbimo skysčiu.

Peržiūrėkite šukų priedus, kuriuos jums paruošėme. Pasirinkite šepetį, dėka kurio jūsų katės kailis blizgės.

    pixel