kompaktinės fluorescencinės lempos

surastų prekių kiekis: 61

Terariumo apšvietimas - svarbus šviesos vaidmuo

Šviesa yra gyvybė - be jos negali apsieiti nė vienas gyvas organizmas. Driežams ji ypač svarbi, nes didelė dalis roplių gyvena šilto, net karšto klimato šalyse, vietose, kuriose yra daug šviesos. Be to, ropliai negali patys reguliuoti savo kūno temperatūros ir turi pasikliauti išoriniais šilumos šaltiniais, kurie jiems suteikia pakankamai šviesos. Fluorescencinės terariumo lempos gali suteikti ropliams ir kitiems gyvūnams taip reikalingos šviesos ir šilumos.

Ropliams reikia šviesos, kad galėtų reguliuoti savo kūno procesus. Būtent ji stimuliuoja jų apetitą, didina aktyvumą arba daro įtaką medžiagų apykaitos procesams. UVB apšvietimas sukurtas taip, kad atkartoja natūralioje gyvūno buveinėje vyraujančias šviesos sąlygas, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą apšvietimą.

Terariumo apšvietimas suteikia šviesos ir šilumos, todėl jis taip teigiamai veikia gyvūną. Jis suteikia šilumos ir leidžia gyvūnui aktyviai gyventi. Tai vienas iš veiksnių leidžiančių jūsų augintiniui džiaugtis gera sveikata ir puikia išvaizda.

Terariumo liuminescencinės lempos - ką rinktis?

Kruopščiai apgalvotas liuminescencinės lempos pasirinkimas yra labai svarbus, nes tai susiję ir su saugumo klausimais. Didelis pasirinkimas yra gana didelis privalumas visiems, kurie neapsisprendžia, nors iš pradžių jis gali atrodyti gana painus.

Kompaktinė UVB liuminescencinė lempa terariumui ne tik suteikia šviesos, bet ir dalyvauja gyvūno organizme vykstančiuose procesuose. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti liuminescencinių lempų, tinkamų dykumų terariumams ir pritaikytų daugeliui gyvūnų rūšių.

UVB liuminescencinė lempa agamoms, stepiniams vėžliams ir kitiems ropliams užtikrins jų sveikatą ir gerą savijautą. Visi mūsų gaminiai yra visiškai saugūs ir ilgai tarnaus, jei bus tinkamai prižiūrimi ir naudojami.

Terariumo lempos - kaip jas išsirinkti?

Tinkamai parinktos terariumo liuminescencinės lempos bus elementas, kuris padės pasirūpinti tinkamais terariumo parametrais ir sąlygomis. Renkantis jas svarbiausia žinoti konkrečios rūšies, kuri gyvena ar gyvens terariume, poreikius.

Juk dykumų terariumams skirtas apšvietimas netiks terariumui, kurio sąlygos skirtos atkartoti tropinį atogrąžų mišką. Apšvietimas daugiausia lemia terariume vyraujančias sąlygas.

Taip pat labai svarbu kokybė ir kartu ilgaamžiškumas. Geriausios lemputės yra tos, kurios ilgai tarnauja ir veikia be sutrikimų, be to, yra gana ekonomiškos - jų naudojimas pernelyg neištuština piniginės.

pixel