Koi žuvims

surastų prekių kiekis: 14

Maistas koi karpiams – kodėl reikšmingas?

Koi žuvys stebina savo grožiu, yra labai spalvingos, su įdomiomis dėmėmis. Jos puikiai tinka tvenkiniams, kuriuose dažniausiai ir gyvena. Nors šios žuvys kilusios iš aponijos, tai tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, jos mielai auginamos sodų tvenkiniuose kaip jų puošmena. Šie gyvūnai gyvena ilgai ir žavi ne tik gražiomis spalvomis, bet ir dydžiu - jų ilgis gali siekia iki 90 cm. Japonijoje spalvingieji karpiai yra daugelio legendų herojai ir turi turtingą simboliką. Kuo maitinasi šios fenomenalios žuvys?

Koi karpių maistas yra labai svarbus jų sveikatai. Žuvys, kurios negauna visų reikiamų maistinių medžiagų, pradeda sirgti, be to, praranda savo gražią, neįprastą spalvą. Taip pat yra jautresnės įvairioms ligoms. Tai subtilūs padarai, todėl labai svarbu, kad šios žuvys gautų maisto, kuris stiprintų jų imunitetą. Maistas svarbus ir kalbant apie gyvūno kūno formą. Prastai parinktas pašaras gali lemti, kad žuvys bus per liesos ir neturės apvalaus pilvo.

Maiste turėtų būti daug baltymų. Šios žuvys laikomos didelį apetitą turinčiais gyvūnais - todėl turite būti atsargūs, kad jų nepermaitintumėte. Paprastai jos yra visaėdės; gamtoje minta dumbliais, sraigėmis, lervomis ar augalų liekanomis. Tvenkinyje gyvenančias žuvis geriausiai maitinti paruoštais produktais. Veisėjai dažnai naudoja granulių arba plūduriuojančių lazdelių pavidalo maistą. Koi žuvims geriausiai tinka visavertis ir lengvai virškinamas maistas, kuriame taip pat yra reikiamas riebalų ir ląstelienos kiekis. Būkite atsargūs kas liečia porcijų dydį- per didelės porcijos gali užteršti vandenį.

Rūpinkitės savo žuvų sveikata. Geros kokybės koi karpių maistas gali aprūpinti jas visomis gyvenimui reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Dėl to šios žuvys bus jūsų tvenkinio ir sodo akį traukianti gyva puošmena. Atminkite, kad koi žuvys maitinasi dviem būdais. Vienos ėda maistą, kurį randa prie pat dugno, kitos ieško maisto prie pat vandens paviršiaus. Nerekomenduojama maitinti, kai vandens temperatūra yra žemesnė nei 10 °C.

Koi žuvų maistas - kaip jį išsirinkti?

Dėl savo grožio šios žuvys paplito visame pasaulyje ir yra daugybė skirtingų veislių. Koi žuvų maistas būna įvairus tam, kad galėtumėte jį kuo geriau pritaikyti. Šių žuvų poreikiai kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių. Vienas iš jų yra vandens temperatūra. Pasistenkite pasirūpinti žuvų maisto įvairove. Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite dešimtis produktų, skirtų koi karpiams. Kaip išsirinkti tinkamą?

Dėl maisto produktų įvairovės jaunam augintojui gali būti sunku išsirinkti tinkamą. Rinkdamiesi pašarą, pirmiausia vadovaukitės aplinkos sąlygomis. Jei jūsų karpiai gyvena tvenkinyje, jiems didelę įtaką daro lauko temperatūra. Taip pat atsižvelkite į žuvų amžių ir į tai, kad tinkamas pašaras turi įtakos jų spalvos ryškumui. Tik atitinkamai šeriami individai pasižymės išskirtinėmis spalvomis.

Maistas tvenkinyje gali užteršti vandenį, o tai neabejotinai turės įtakos koi karpių sveikatai. Todėl atsargiai dozuokite maisto kiekį ir laikykitės gamintojo rekomendacijų. Kokybiškas pašaras nesuyra, todėl vanduo tampa švaresnis, o karpiai maistą suvalgo visą. Daugelyje produktų yra sudedamųjų dalių, kurios švarina vandenį.

Koi žuvų maistas - kokį pasirinkti?

Internetinėje parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" įsigysite įvairių pašarų, kurie tinka koi žuvims net ir žemai oro temperatūrai esant. Tinkamas maistas reikalingas jų augimui, spalvai palaikyti arba imunitetui stiprinti ir sveikatos profilaktikai. Savo žuvis galite maitinti granulių pavidalo maistu arba pilti joms maistingų mini dribsnių. Svarstote, kurį produktą iš asortimento pasirinkti?

Geras pasirinkimas koi karpiams bus maistas, kurio sudėtyje yra grynos spirulinos. Šis ingredientas atsakingas už žuvų spalvos sodrumą. Maiste esanti spirulina taip pat neutralizuoja dryžių susidarymą baltuose jų kūno plotuose. Ar pastebėjote rausvą ties žuvies žvynų baltos ir raudonos spalvos sandūra atspalvį? Būtent šį atspalvį galite pašalinti naudodami tinkamą maistą.

Jūsų koi karpiai tik pradeda augti? Šerkite juos augimą skatinančiu maistu. Maistas sustiprins medžiagų apykaitos procesus ir žuvys greitai augs ir pasieks tobulą formą. Tai ne maisto papildas, o visavertis maistas koi karpiams, kuris taip pat atitinka natūralius gyvūnų mitybos poreikius. Jis pagerina jų apetitą ir sumažina ligų riziką.

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite maisto suaugusioms žuvims ir jaunikliams. Planktonas, suderintas su koi vystymosi etapu, puikiai jas pamaitins. Maiste yra daug vitaminų, kurie skatina jaunų žuvų augimą, stiprina jų imunitetą ir didina gyvybingumą

    pixel