Maistas vandens vėžliams

surastų prekių kiekis: 9

Vandens vėžlių maistas

Vandens vėžlių auginimas yra gana populiarus ne tik tarp didžiausių akvariumų gerbėjų. Vėžliai laikomi draugiškais ir mažai priežiūros reikalaujančiais gyvūnais. Stebėdami jų veiklą, galite įsitraukti ilgoms valandoms. Vandens vėžlių priežiūra ir globa iš tiesų nėra pati sudėtingiausia užduotis, tačiau vis tiek reikia tam žinių. Iš esmės viskas, ko reikia gyvūnui, yra tinkama aplinka ir geras maistas. Svarbu ir tinkami akvariumo matmenys, ir vandens lygis, ir apšvietimas, pakeičiantis natūralius roplių spindulius. Maistas vandens vėžliams taip pat labai svarbus, nes vėžliui, kaip ir bet kuriam kitam gyvam padarui, reikia valgyti.

Kelių salotų lapų, su kuriais šis gyvūnas asocijuojasi, tikrai nepakanka. Jis geriausiai jausis būtent tada, kai jo maistas bus skanus ir vertingas. Taip aprūpinsite savo vėžlį visomis jam reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Gyvūnas išliks sveikas ir kupinas noro gyventi. Kokį maistą vėžliui turėtumėte pasirinkti? Ką reikėtų įtraukti į roplio racioną?

Be tinkamo maisto vėžlys niekaip negali vystytis ir sveikai gyventi. Gyvūnui reikalingas subalansuotas maistinių medžiagų ir riebalų kupinas maistas, kuris suteiktų jam taip reikalingos energijos. Geriausia, kad roplio maistą sudarytų jo natūralioje aplinkoje esantys ingredientai. Vėžlio mityboje neturėtų trūkti žuvų, sraigių, vabzdžių ar vandens gyvūnų lervų. Jokiu būdu neduokite gyvūnui jautienos, vištienos ar kiaulienos.

Kad vandens vėžlių mityba būtų gerai subalansuota, į maistą turi būti įtraukti ir augalai. Būkite atsargūs, kad gyvūno nepermaitintumėte. Nerekomenduojama vėžlių šerti daržovėmis ar vaisiais. Dažniausiai juose būna per daug cukraus ir oksalo rūgšties, kurie kenkia roplio sveikatai. Net salotos, su kuriomis gyvūnas dažnai matomas nuotraukose, daro ropliui daugiau žalos nei naudos - jos sukelia rachitą. Jūsų augintiniui taip pat nereikėtų valgyti morkų ar agurkų. Jei tikrai norite jam jų duoti, darykite tai tikrai retai. Gyvūnų prekių parduotuvėse galite rasti daug kitų skanėstų, kurie turi geresnį poveikį vėžlio sveikatai ir organizmui nei morkos ar agurkai.

Maistą savo vandens vėžliui galite parinkti patys ir sumaišyti ingredientus. Taip pat mūsų parduotuvėje yra paruoštos granules. Tai patogu ir saugu, nes maistas sukurtas atsižvelgiant į specifinius vandens vėžlių poreikius, todėl gyvūnas gauna viską, ko jam reikia. Jauniems ropliams pakanka maitintis kartą per dieną. Kuo vėžlys vyresnis, tuo dažniau jis turėtų valgyti.

Paruoštas maistas vandens vėžliams yra ne tik geros sudėties, bet ir tinkamo dydžio. Gyvūnas gali nesunkiai jį suvalgyti. Puikų maistą vėžliams rasite "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje.

Maistas vandens vėžliams - asortimentas, iš kurio galite rinktis

Tinkamas vandens vėžlių maistas atitinka visus jų poreikius. Jame taip pat atsižvelgiama į vėžlio amžių ir jis pritaikytas specialiems įvairaus amžiaus vėžlių poreikiams. Tai didelės energinės vertės maistas, kuriame yra daug kokybiškų riebalų, ir maistas, kurį vandens vėžliai gali lengvai įsisavinti.

Mūsų parduotuvėje rasite vandens vėžlių maisto, skirto suaugusiems, paaugusiems ir visai mažiems vėžliukams. Mišiniuose yra augalinio ir gyvūninio maisto vėžliui, todėl jie visiškai patenkina roplio poreikius. Aukštos kokybės pagrindinį maistą lazdelių ir lengvai valgomų granulių pavidalu gyvūnas noriai suvalgys. Daugelis mišinių skirti ne tik vandens gyvūnams, bet ir vėžliams.

Monotoniška mityba nėra labai sveika vėžliams. Gyvūnams reikia maistinių medžiagų, kurias jie visiškai įsisavins tik gausiai ir įvairiai maitindamiesi. Pasirūpinkite visapusišku maitinimu kartu su "ZooKaralyste.lt". Parduotuvėje siūlomi pagrindiniai maisto produktai, skanėstai, maistinės medžiagos ir papildai. Maitinkite jais savo vėžlį tinkamomis proporcijomis. Tuomet jūsų globotinis bus gerai pamaitintas, kupinas energijos, sveikas ir patenkintas gyvenimu. Galite rinktis kalcį, kuris stiprina kaulus ir sąnarius, ir vitaminų mišinius, apsaugančius nuo ligų ar deformacijų. Kodėl jie svarbūs? Jei pagrindiniame vėžlių maiste yra per mažai šių sudedamųjų dalių, jūsų ropliui gali išsivystyti rachitas. Minėta liga yra viena pavojingiausių šiems gyvūnams.

Ar norite savo vėžliui suteikti ypatingą skanėstą? Užkandžiai vėžliams padės tai padaryti. Jie sudaryti iš produktų, kuriais gyvūnas minta savo natūralioje aplinkoje. Skanėstų sudėtyje rasite natūralių dafnijų arba vėžiagyvių. Norėdami paįvairinti vėžlio racioną, rinkitės ir sveikas krevetes. Jose gausu baltymų, todėl jos papildomai užtikrins tinkamą roplio augimą. Jūsų vėžliui taip pat patiks valgyti nedideles džiovintas sveikas žuvis. Šiame visiškai natūraliame užkandyje gausu vertingų mineralinių medžiagų.

Maistas vandens vėžliams

Tinkamo maisto pasirinkimas yra labai svarbus jūsų augintinio vystymuisi ir sveikatai. Todėl patartina pergalvoti pasirinkimą ir nepalikti jo atsitiktinumui. Kas svarbiausia ir ko reikia jūsų vandens vėžliui?

Pirmiausia roplio maistas turėtų būti pritaikytas prie jo poreikių ir amžiaus. Jauniems vandens vėžliams reikia visiškai kitokių vitaminų ir maistinių medžiagų nei subrendusiems gyvūnams. Taip pat nepatartina maitinti vandens vėžlio sausumos vėžlio maistu. Jų gyvenimo būdas, taigi ir maistinių medžiagų poreikis, yra visiškai kitoks.

Geras pagalbininkas priimant sprendimą yra maisto apžvalgos, kurias galite rasti internete. Pasinaudokite kitų žmonių žiniomis, kad jums būtų lengviau priimti sprendimą. Galite būti tikri, kad jūsų vandens vėžlys gaus tai, ko jam reikia.

    pixel