Durelės, rampos

surastų prekių kiekis: 4

Durelės ir rampos šunims

Jei namuose turite keturkojį draugą, tikriausiai jau seniai pasirūpinote daugeliu jam reikalingų priedų. Maistas, dubenėliai, gultas, priežiūros rinkinys - tai būtiniausi daiktai, padedantys tinkamai prižiūrėti savo augintinį. Tačiau yra įrangos, apie kurią pradžioje nepagalvojate, tačiau ji gali būti labai naudinga tiek jūsų, tiek jūsų keturkojo augintinio gyvenime. Tai yra durelės ir rampos šunims.

Rampa praverčia, kai automobilio bagažinė yra aukštai, todėl įlipimas į mašiną pasidaro sunkiai įveikiama kliūtimi. Tai ypač sudėtinga pagyvenusiems ir ligotiems, taip pat mažiems ir silpniems šunims. Jie yra priklausomi nuo žmogaus. Tai gali kelti rūpesčių didelių ir milžiniškų šunų šeimininkams. Rampa leis jūsų augintiniui be jokių problemų įlipti į vežimėlį ar pasiekt vietas, kurios yra aukštos. Dėl platformos nebus per daug apkraunami sąnariai ir skeletas. Ji taip pat puikiai tinka šunims, kurie dar auga.

Šunų durelės puikiai tiks savininkams, kurie turi soda. Jų augintinis bet kada gali išeiti į lauką. Tai įtaisas, suteikiantis laisvę ir jūsų augintiniui, ir jums - jums nereikės atidaryti durų kiekvieną kartą, kai šuo norės įeiti ir išeiti. Jie ypač praverčia, jei turite didesnį būrį augintinių, kurie nori mėgautis kiemu skirtingu paros metu. Varstymo sklendės itin populiarios JAV ir daugelyje Europos šalių.

"ZooKaralyste.lt" gyvūnų prekių parduotuvėje rasite gerai žinomų gamintojų šunų durų ir rampų, kurios palengvins jūsų ir jūsų augintinio gyvenimą. Visi gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra saugūs gyvūnams.

Kokia šunų rampa ir durys tinka jūsų augintiniui?

"ZooKaralyste.lt" parduotuvėje rasite rampų, skirtų ne tik didesniam, bet ir mažesniam šuniui. Gaminiai yra skirtingo ilgio, priklausomai nuo jūsų augintinio poreikių. Šunų platformą galima naudoti ir kaip rampą į automobilio bagažinę, ir kaip laiptų pakopą, ir kaip pagalbinę priemonę, kuri padės patekti šuniui įguolį. Ji pagaminta iš patvarios medžiagos, kuri gali atlaikyti gyvūno svorį. Ji turi laiptelius, užtikrinančius saugų pakilimą ir nusileidimą, neleidžiančią gyvūnuipaslysti.

Įėjimo durys gali būti dviejų atidarymo ir uždarymo variantų. Mechaninės durys atidaromos rankiniu būdu. Gyvūnui patogu praeiti abiem kryptimis. Durelės yra atsparios oro sąlygoms. Jas galima uždaryti slankiojančia sklende. Kitas sprendimas - magnetinės durelės, kurios atidaromos deka ant augintinio apykaklės esančio magneto. Taip užtikrinama, kad pro automatines dureles praeis tik nuo jų "raktą" turintis augintinis. Todėl nekviesti svečiai į vidų nepateks.

Geros kokybės durys skirtos šunims yra apsaugotos užraktu, kuriuo galima uždaryti praėjimą. Kai kuriuose modeliuose yra šepetėliai, kad gyvūnas praeitų tyliai. Kai kurios durelės leidžia judėti tik viena kryptimi. Tokiu būdu galite, pavyzdžiui, leisti šuniui įeiti į namus, bet neleisti jam nekontroliuojamai išeiti. Be to, durelės yra hermetiškos ir neleidžiašilumai pabėgti iš namo vidaus. Kartais įėjimas šuniui būna su varstomomis durimis, pagamintomis iš storos folijos. Šuniui skirtos varstomosios durys užtikrins šilumos komfortą viduje ir leis bet kuriam šuniui laisvai judėti bet kuria kryptimi.

Durys ir šunų rampa - į ką atkreipti dėmesį?

Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos pagamintos durys ir rampa. Geros kokybės įėjimą šunims bus daug lengviau įrengti ir jis jums tarnaus ilgai. Durelės turi šiek tiek atsidaryti ir būti pakankamai sandarios, kad išlaikytų šilumą namuose, išvengtumėte skersvėjų ir pašaliniųgyvūnų patekimo į vidų. Taigi patikrinkite, ar jūsų pasirinkta sistema turi papildomų funkcijų, kuros užtikrina sandarumą, pavyzdžiui, esant stipriam vėjui ar lietui.

Renkantis šuniui skirtą užuolaidėlę svarbiausia yra jos dydis, kad augintinis galėtų be problemų praeiti pro angą. Atidžiai išmatuokite savo augintinį, atkreipdami dėmesį į jo plotį ir ūgį. Tačiau nematuokite aukščio su galva, o tik nuo keteros - praeidamas pro dureles šuo gali laisvai palenkti galvą. Taip pat nesirinkite labai plačių durelių - pakanka tokių, kurios yra paties šuns pločio. Tai ypač svarbu, jei domina durelės dideliam šuniui. Mūsų parduotuvėje rasite tokių modelių, taip pat skirtų mažoms veislėms.

Pirkdami rampą atkreipkite dėmesį į tai, ar ji pakankamai tvirta ir stabili. Jei turite miniatiūrinės veislės šunį, rampos pasirinkimas nesukels problem. Tačiau jei jūsų namuose gyvena milžiniškos veislės individas, rampa turi būti pagaminta iš geros kokybės medžiagos, kad nuo augintinio svorionesulužtų. Kiekvienas gaminys turi savo maksimalią apkrovą - pirkdami į tai atsižvelkite. Atkreipkite dėmesį į tai, ar šunų pėsčiųjų tiltelis yra pritvirtintas ir turi neslystantį padą. Tai užtikrins, kad jūsų augintinis lipdamas aukštyn ar žemyn nepaslys.

Kam pravers durys ir rampos šunims?

Dėl akivaizdžių priežasčių įėjimas su durelėmis šunims nėra būtinas kiekvienoje situacijoje. Jei gyvenate daugiabutyje, šia galimybe naudotis nereikia. Tačiau tai patogus sprendimas namams su kiemu. Taip galėsite palikti šunį lauke, kai oras bus tinkamas ir jis norės žaisti lauke. Jei pradės lyti arba bus karšta, gerai įrengtos šuns durelės leis jūsų šuniui greitai grįžti į vidų. Jūsų augintinis galės patekti į visas namo erdves, o tai reiškia komfortą.

Daugelis keturkojų pradeda sunkiai judėti dėl amžiaus. Žinoma, paprasčiausia išeitis, jei norite šunį, pavyzdžiui, pasodinti į automobilį arba paguldyti ant lovos, tai paimti jį ant rankų. Tačiau tai ne visada įmanoma. Didelių, sunkių augintinių atveju pakelti nebus taip paprasta, ypač jei šuo prie to nėra pripratęs ir bandydamas ištrūkti panikuos. Kartais net ir maži šunys nenoriai leidžiasi keliami dėl lydinčio juos sąnarių ir raumenų skausmo. Tokiu atveju geriau tiks tinkamoje vietoje įrengti rampą.

Jei ieškote mobiliojo sprendimo, nes, pavyzdžiui, daug keliaujate, galite rinktis sulankstomą šunų platformą. Šis modelis tinkamas vežiotis jįautomobilyje. Tačiau jis tinka ne tik vyresniems šunims. Idealiai pasitarnauja ir tiems augintiniams, kurie intensyviai auga arba treniruojasi. Tai leidžia išvengti papildomo šuns sąnarių apkrovimo.Automobilinė rampa taip pat tinka naudoti sveikimo laikotarpiu po operacijų, ypač ortopedinių, beišunims turintiems sausgyslių ar sąnarių traumų.

Rampos naudojimas šunims turi taip pat prevencinį poveikį jūsų augintinio sveikatai. Jei jūsų augintinis naudojasi platforma, tai jo sąnariai ir raumenys bus apsaugomi nuo traumų. Dideliems šunims neprireiks šokinėti iš didelio aukščio (o tai ypač pavojinga esant kietai pagrindui). Kita vertus, mažiems augintiniams bus daug lengviau įlipti ir išlipti iš automobilio.

Kaip įrengti automatines duris šunims?

Įrengti dureles nėra sudėtinga, tačiau tam reikia tinkamų įrankių. Jei norite jas sumontuoti greitai ir be problemų, pirmiausia pasiruoškite tinkamą įrankių rinkinį. Juose turėtų būti elektrinis pjūklas, kryžminis atsuktuvas, grąžtas, rašiklis ir matavimo juosta. Tikslus montavimas - tai ne tik įgūdžių, bet ir durų pritaikymo konkrečiam šuniui, t. y. jo ūgiui, klausimas. Atminkite, kad durelių apačia turi siekti maždaug jūsų augintinio krūtinę.

Gyvūnas turi turėti galimybę laisvai išlipti ir įlipti, todėl nepamirškite, kokia tvarka jūsų augintinis juda. Pirmiausia šuo išstumia galvą, tada priekines letenas ir liemenį, o pačioje pabaigoje - galines letenas. Jei visa tai atidžiai išstudijavote, išmatuokite duris ir pažymėkite matmenis ant durų. Pjūkleliu išpjaukite skylę ir tada pritvirtinkite dureles pagal ant pakuotės pateiktas instrukcijas.

Kaip pripratinti šunį prie durelių?

Jei įrengsite net ir geriausias šunų dureles, jūsų augintinis gali nenorėti jomis naudotis. Jūsų užduotis - pripratinti jį prie naujojo išėjimo, kad jis suprastų, jog taiyra jam skirtas patogumas. Kaip tai padaryti. Parodykite šuniui duris ir padėkite jam pro jas praeiti. Jei jūsų augintinis pernelyg baikštus, palikite duris atviras ir neuždengtas sklende nakčiai. Šis metodas turėtų suveikti. Arba pasinaudokite kita gudrybe. Šuniui perėjus į kitą durų pusę, duokite jam kokį nors skanėstą. Šuo susies duris su apdovanojimu, t. y. kažkuo geru.

Šunų rampos ir durys - jų naudojimo privalumai

Šuns durelės tai nepakeičiamas, kieme bėgiojančio šuns, priedas. Gyvūnas gali nuolat įeiti ir išeiti, o jūs tuo metu užsiimate savo reikalais - gyvūnas tampa nepriklausomas. Daugeliui žmonių taip pat gali būti svarbus šilumos, išeinančios iš namų, kai durys nuolat atidarytos, klausimas. Durys kompensuoja šią problemą. Be to, šuo norintis išeiti ar grįžti iš pasivaikščiojimo, nedrasko durų.

Kita vertus, šunų rampa yra labai lengva ir paprasta naudoti. Ją galite pasiimti su savimi, ypač kai ji yra sulankstomos konstrukcijos. Rampa sumažina ne tik šuns stuburo, bet ir jūsų stuburo apkrovą. Jums nebereikės nešti savo augintinio, kai sodinsite jį į automobilį ar į lovą.

Šunų durelės ir rampos palengvina šunų šeimininkų ir jų augintinių gyvenimą. Daugelyje kasdienių situacijų, taip pat kelionėse jūsų augintinis jaučiasi saugiai ir patogiai. Didelis tokių priedų pasirinkimas mūsų parduotuvėje - tai greito ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančio pasirinkimo garantija. Išsirinkite tinkamos formos, dydžio ir spalvos dureles ir rampą. Keletą kartų panaudoję pamatysite, kokie praktiški yra šie daiktai ir kad juos verta naudoti.

Widoki:
      pixel