Plastikinis dubenėlis šuniui

surastų prekių kiekis: 13

Plastikinis dubenėlis šuniui - kad šuniui būtų patogu valgyti

Aukšta jūsų šuniui duodamo maisto kokybė - dar ne viskas. Tinkama mityba taip pat susijusi su sąlygomis, kuriomis jis valgo duodamą maistą. Taip, jūsų šuo gali ėsti ir nuo žemės, tačiau jis bus daug laimingesnis, jei jo mėgstamą maistą paduosite į gražų ir švarų dubenėlį. Štai kodėl pravers plastikinis dubenėlis jūsų šuniui.

Valgymas, kaip ir bet kuriai gyvai būtybei, yra pagrindinis poreikis. Plastikinis šuns dubenėlis gali padidinti šios veiklos komfortą. Švarus, tinkamo dydžio dubenėlis, atitinkantis jo poreikius, tikrai privers augintinį noriai į jį žvilgčioti.

Plastikinis dubenėlis yra patogus ir labai nebrangus būdas suteikti šuniui nevaržomą prieigą prie skanaus maisto ir šviežio vandens. Be to, jums, kaip šuns globėjui, nereikės nerimauti, kad dubenėlis bus sugadintas. Plastikas yra viena iš patvaresnių medžiagų, be to, jis gana pigus. Tokie dubenėliai taip pat yra labai estetiški.

Būtinai rinkitės plastikinius dubenėlius šunims, kurie turi specialias neslystančias kojeles. Taip užtikrinsite, kad jūsų augintinis galės ramiai valgyti maistą ar gerti vandenį vienoje vietoje. Tai taip pat neleis jam bandyti paimti dubenėlį ir nešiotis jį po namus.

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite dubenėlių, skirtų įvairaus amžiaus šunims - jie tiks tiek šuniukams, tiek suaugusiems gyvūnams ar senjorams. Siūlome įvairios talpos gaminių. Taip galėsite pritaikyti kategorijos gaminius prie mažų, vidutinių ir didelių augintinių poreikių.

Šiame skyriuje pateikiami dubenėliai pirmiausia skirti naudoti namuose, tačiau netrūksta ir kelionėms skirtų pasiūlymų. Jei neįsivaizduojate atostogų kelionės be savo augintinio, peržiūrėkite mūsų asortimentą. Taip pat rasite sulankstomų šunų dubenėlių, kurie puikiai tinka ilgesniems pasivaikščiojimams. Išskleistus juos pripildysite vandeniu iš buteliuko.

Plastikinis dubenėlis šunims - kad valgyti būtų dar smagiau

Galite užtikrinti, kad jūsų maistas patenkins ne tik pagrindinius šuns poreikius. Galite paversti valgymą savo šuniui tikru malonumu. Be to, žinoma, reikės skanaus ir sveiko maisto. Tačiau tai dar ne viskas. Be abejo, žinote, kad jūsų šuniui nereikia porcelianinių indų. Tam tiks dubenėlis - plastikinis, spalvingas ir gana nebrangus. Tai visiškai patenkins jo poreikius.

Be jokių problemų galite įsigyti įvairių spalvų ir dydžių dubenėlių. Vadovaukitės savo estetiniu skoniu ir šuns poreikiais. Didesniam šuniui reikia didesnio dubenėlio, tai visiškai akivaizdu. Spalva jam nesvarbi, nors keturkojai šunys geriausiai mato mėlyną ir geltoną spalvą. Tačiau jei jums svarbi šuns dubenėlio estetika, rinkitės šiuo požiūriu jums tinkantį aksesuarą. Didelė spalvų įvairovė reiškia, kad lengvai išsirinksite modelį, kuris derėtų, pavyzdžiui, prie jūsų virtuvės interjero. Mūsų asortimente rasite šunų dubenėlių, išsiskiriančių spalvomis, pavyzdžiui, šviesiai pilka arba antracito. Spalvotų modelių taip pat netrūksta - galite rinktis mėlyną, rožinę arba žalią spalvą.

Tokie dubenėliai taip pat būna įvairių formų. Kad jūsų šuniui būtų kuo patogiau ėsti, o jums kuo patogiau jį valyti. Nesunkiai rasite tai, kas tinka jūsų ir jūsų šuns poreikiams.

Atminkite, kad plastikinį šunų dubenėlį galima naudoti, jei jo vidinis paviršius yra lygus. Bet kokie įbrėžimai skatina greitą bakterijų dauginimąsi, o tai gali būti labai pavojinga jūsų šuniui, ypač jei jis iš dubenėlio valgo ir žalią mėsą. Tokiu atveju dubenėlį pakeiskite nauju - tai nėra didelės išlaidos, o jūsų šuo bus saugus ir sveikas.

Plastikiniai dubenėliai šunims - kaip išsirinkti tinkamą?

Plastikinių dubenėlių šunims būna įvairiausių ir bijote, kad neišsirinksite tinkamo? Nesijaudinkite, tai visai nesudėtinga. Kuo turėtumėte vadovautis rinkdamiesi?

Tikrai nesivadovaukite kaina. Tokie dubenėliai ir taip yra labai nebrangūs ir telpa praktiškai į bet kokį biudžetą. Vietoj to vadovaukitės šių dubenėlių dydžiu - talpa yra labai svarbi. Tai užtikrins, kad nepermaitinsite savo šuns ir nepriversite jo badauti, nes jis negaus pakankamai maisto.

Galite rinktis du atskirus dubenėlius maistui ir vandeniui arba rinktis dvigubą dubenėlį. Viskas priklauso nuo to, kaip jums patogiau. Tačiau nepamirškite, kad du atskiri dubenėliai yra būtini, kad šuns ėdimo vieta būtų higieniška.

Plastikinį dubenėlį su vandeniu reikia pastatyti nuolat pasiekiamoje vietoje ir visada pripildyti švaraus vandens. Kiekvieną kartą prieš pripildydami dubenėlį vandeniu, jį pravartu išplauti, nes į jį patenka ne tik dulkių, bet ir maisto likučių, jei šuo mėgsta gerti po valgio. Viršutinio apvado plotis turėtų atitikti šuns snukučio dydį, tačiau pats dubenėlis neturi būti labai didelis. Tai padės reguliariai keisti vandenį.

Šunims su kabančiomis ausimis rekomenduojami mažesnio skersmens, bet aukštesnių sienelių plastikiniai dubenėliai. Taip užtikrinsite, kad šunys nesušlapintų ausų galiukų, o tai gali sukelti pasikartojančias infekcijas ir šios jautrios šuns kūno vietos priežiūros problemas. Kita vertus, veislėms, kurių snukis suplotas, vadinamosioms brachicefalinėms veislėms, labiau rekomenduojami žemi ir platūs dubenėliai. Taip yra todėl, kad trumpą snukį turinčiam šuniui sunku pasiekti maistą ar vandenį gilaus dubens dugne.

Būna, kad kai kurie šunys ėda labai greitai ir todėl išmeta maistą ant grindų. Tai ypač būdinga šuniukams, taip pat šunims, kurie anksčiau buvo marinami badu arba kurie pirmenybę teikia šunims kurie mėgsta virtą arba šlapią maistą. Tokiu atveju plastikinis dubenėlis jūsų augintiniui turėtų būti su plačiu apvadu, primenančiu stovą. Tai padės išvengti purvo ant grindų kiekvieno valgymo metu, be to, šuns valgymas bus higieniškesnis.

Susipažinkite su plačiu šunų dubenėlių asortimentu

"ZooKaralyste.lt" žino, kokie įvairūs gali būti šunų ir jų šeimininkų poreikiai. Dėl šios priežasties parengėme didelį dubenėlių asortimentą. Netrūksta modelių su guminėmis dalimis apačioje - jos naudingos, nes apriboja dubenėlio judėjimą gyvūnui valgant. Ši problema gali būti ypač aktuali didelių veislių šunims, kurie valgio metu be didelių pastangų stumdys dubenėlį.

Karštos dienos gali būti sunkios jūsų šuniui. Galite padėti jam jas išgyventi naudodami šaldymo dubenėlį. Reikia išeiti į lauką be šuns, lauke karšta, o jūsų nebus kelias valandas? Prieš tai įdėkite specialų dubenėlį į šaldiklį ir jis ilgai išlaikys šaldymo savybes. Vanduo bus vėsus, o tai padės jūsų augintiniui išgyventi karštą dieną.

Žinome, kiek daug globėjų mėgsta keliauti su savo šunimis. Jei ir jūs esate vienas iš jų, pasirūpinkite, kad jūsų augintiniui būtų kuo patogiau. Šioje kategorijoje rasite silikoninių dubenėlių, kurie yra lankstūs ir sulankstomi, todėl neužima daug vietos. Išskleidę juos tiesiog pripildykite vandeniu. Jie turi skylutes, per kurias juos galite pritvirtinti prie kuprinės. Dubenėliai, pagaminti iš natūralaus silikono, yra be toksinų ir saugūs naudoti. Tarp kelionėms skirtų modelių rasite tokių, kuriuos galima plauti indaplovėje. Taip pat siūlome dvigubus kelioninius dubenėlius šunims - juose patieksite ir vandens, ir maisto. Taip pat galite rinktis hermetiškai uždaromus indus maistui ir vandeniui.

Rūpinamės ne tik jūsų šunų poreikiais, bet ir jūsų patogumu. Mūsų asortimente esančius gyvūnų augintinių dubenėlius lengva palaikyti švarius. Jų lygus paviršius leidžia lengvai atsikratyti nešvarumų.

Peržiūrėkite platų mūsų asortimentą ir išsirinkite dubenėlius, kurie tarnaus jūsų šuniui ir namuose, ir keliaujant.

    pixel