Katės šiukšlių dėžė yra neuždengta

surastų prekių kiekis: 10

Atvira kačių kraiko dėžė - patogumas ir higiena

Kiekvienas katės šeimininkas žino, kad katė - tai ne tik priežastis būti laimingam. Tai ir pareiga. Pareiga tenkinti daugybę įvairių gyvūno poreikių, įskaitant fiziologinius. O kai kuriuos iš jų padės patenkinti kačių kraiko dėžė. Atvira ir pabarstyta geros kokybės kraiku, ji bus patogi vieta jūsų katei.

Jūsų katė turi pasirūpinti savo poreikiais. Jei tai ne lauko katė, ji tai darys namuose. Sukurkite saugią ir patogią vietą savo augintiniui. Nesvarbu, kokio amžiaus jis bus. Jis turi turėti vietą tik sau, kad galėtų ja pasinaudoti bet kuriuo paros metu. Kai tik jūsų katei to prireiks.

Ką jums duos gera kačių kraiko dėžė? Atvira ir lengvai valoma padidins jūsų katės ir jūsų komfortą. Greitai išmokysite savo augintini būti švariam ir tuštintis tam skirtoje vietoje. O kai jam daugiau nebepasitaikys jokių paslydimų, jūsų namai bus švarūs ir higieniški, o jūsų katė džiaugsis turėdama sau skirtą vietą.

Atraskite kačių kraiko dėžutę - pasirūpinkite savo katės poreikiais

Atvira kraiko dėžė leis jūsų katei patogiai ir be streso patenkinti savo fiziologinius poreikius. Juk labai svarbu, kad jūsų augintinis turėtų tokią vietą ir nevaržomą priėjimą prie jos. Priešingu atveju jūsų katė tuštinsis bet kur, o tai labai pablogins jūsų ir jo gyvenimo kokybę.

Atvirą kačių kraiko dėžę lengva valyti. Būsite visiškai tikri, kad valydami pasieksite viską, ką reikia. Ja taip pat patogu naudotis jūsų augintiniui. Jūsų katė greitai supras, kad į ją reikia tiesiog įšokti. Be to, galėsite stebėti kraiko būklę ir prireikus išvalyti.

"ZooKaralyste.lt" siūlomos kraiko dėžės pagamintos iš netoksiškų, patvarių ir visiškai saugių jūsų katei medžiagų. Jos taip pat tinka labai mažoms katėms, kurias dar tik ruošiatės mokyti švaros taisyklių savo namuose.

Atvira kačių kraiko dėžė - į ką atkreipti dėmesį?

Ar turite namuose katę? Tuomet jame turėtų atsirasti ir kačių kraiko dėžė. Atviras kraiko dėžes labai patogu naudoti. Net ir labai maža katė, kuri dar ne moka pasirūpinti savo poreikiais, greitai supras, kam dėže naudojimasi.

Visada atkreipkite dėmesį į tokio kraiko dėžės medžiagas. Ji turi būti atspari ir lengvai valoma. Juk kruopštus kraiko lovio valymas yra labai svarbus norint išlaikyti tinkamas higienos normas.

Jūsų katės komfortas yra labai svarbus. Todėl parūpinkite jai jo dydžiui tinkamą kraiko dėžę. Ji negali būti per maža. Katės yra labai išrankios būtybės ir nenorės naudotis kažkuo nepatogiu. Kraiko dėžė turi visiškai tikti katei, kad ji apskritai galvotų apie jo naudojimą ir tai darytų noriai.

    pixel