Pasivaikščioti

surastų prekių kiekis: 73

Pasivaikščiojimas su kate? Kodėl gi ne!

Netiesa, kad tik šunys nusipelno pasivaikščiojimų, katės taip pat juos labai mėgsta. Katė daug mažiau rizikuoja, jei iš namų išeina tik su pavadėliu ir tinkamai pritvirtinta.

Norint visiškai mėgautis pasivaikščiojimu su kate, pirmiausia verta pasirūpinti jos saugumu - kad gyvūnas nepabėgtų ir visada būtų su pavadėliu.

Tinkami aksesuarai pasivaikščiojimą su kate padarys malonų jums abiem: jums nereikės nerimauti dėl katės saugumo, o jūsų augintinis galės be jokių problemų tyrinėti pasaulį.

Pasivaikščiojimo aksesuarai - ko jums reikės?

Jei norite eiti pasivaikščioti su kate, pirmiausia verta tam pasiruošti ir neišleisti pačios į lauką - tai ne šuo, didelė tikimybė, kad ji neklausys, kai ją šauksite.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia, kad pasivaikščiojimas būtų malonus ir saugus. Čia galite įsigyti antkaklius su tvirtu užsegimu, kurio jūsų katė negalės atsitiktinai atsegti, adresų žymeklius ir lokatorius, kurie pravers, jei jūsų augintinis pasiklys, ir pavadėlius, su kuriais katė galės patogiai tyrinėti aplinką.

Taip pat siūlome maisto skanėstus, kad galėtumėte apdovanoti katę už mandagų elgesį pasivaikščiojimų metu, ir šviesą atspindinčius gaminius, kad nereikėtų atsisakyti pasivaikščiojimų sutemus.

Pasivaikščiojimas su kate

Pasivaikščiojimas su kate gali būti labai naudingas sveikatai ir smagus, tačiau pirmiausia verta jam pasiruošti. Kokius aksesuarus rinktis pasivaikščiojimui su augintiniu? Kas yra svarbu?

Pirmiausia - gaminių kokybė, nes nuo jos priklauso sauga. Pavadėliai ir antkakliai skirti tam, kad gyvūnas nepabėgtų, todėl jų tvirtinimas turi būti patikimas ir patikrintas, kad katė negalėtų išsilaisvinti arba atsitiktinai atsisegti antkaklį.

Taip pat bus naudingas ID pakabukas. Čia taip pat svarbu, kad jis būtų patvarus ir atsparus vandeniui, kad lietus ir drėgmė nenuplautų duomenų.

pixel