Arklio pašaras

surastų prekių kiekis: 17

Arklių pašaras - nes alkanas arklys yra nelaimingas arklys

Rūpinimasis arkliais yra didelė atsakomybė. Šie didingi, gražūs, net karališki gyvūnai paprastai yra labai subtilūs ir reikalauja daug priežiūros. Sakoma, kad ištvermingas ir labai sveikas žmogus turi "arklio sveikatą". Tačiau šis teiginys tinka tik tiems arkliams, kurie yra tinkamai prižiūrimi ir tinkamai maitinami. Štai kodėl arklių pašarai yra tokie svarbūs jų sveikatai, gerovei ir bendrai būklei. Sunkus, bet įmanomas uždavinys - aprūpinti gyvūną pašaru, kuris atitiktų jo poreikius.

Sveikas, laimingas ir sotus žirgas - labai malonus vaizdas. Tai taip pat gyvūnas, kuris mielai jums tarnaus - padės dirbti ar ilsėtis. Juk jie yra sukurti judėti, o atitinkamas maistas padės jiems pasiekti aukščiausią darbingumą. Per didelis krūvis ir prastos kokybės maistas gali pakenkti jūsų augintiniui. Kad galėtų dirbti, jam reikia energijos, kurią suteikia būtent maistas.

Labai svarbu tinkamai šerti arklius - duokite jiems viską, ko reikia, o sutaupysite daug laiko bei pinigų. Jums nereikės dažnai skambinti veterinarijos gydytojui, kad apžiūrėtų jūsų augintinį. Išgelbėsite savo gyvūną nuo daugybės skausmo ir kančių, o kartu užtikrinsite, kad jis visada su džiaugsmu sutiks tai, kas jo laukia kitą dieną.

Arkliams skirtas maistas - kuo galite pasikliauti?

Žinome, koks svarbus yra arklių maistas, todėl savo parduotuvėje stengiamės patenkinti visų arklių ir jų savininkų poreikius. Nėra vieno universalaus pašaro, tinkančio visiems arklių tipams, nes kiekvienas gyvūnas yra skirtingas ir turi visiškai skirtingus reikalavimus, kuriuos stengiamės patenkinti.

Pas mus rasite viską, ką valgo arkliai. Be kita ko, sveiki pagrindiniai ir papildomi pašarai bei pašarai sveikiems ir įvairių sveikatos problemų turintiems arkliams. Į asortimentą įtraukti pašarai, skirti lengvai dirbantiems ir rekreaciniams žirgams, taip pat vidutiniškai sunkiai ar net labai sunkiai dirbantiems žirgams, taip pat vakarietiškiems žirgams. Čia taip pat galite nusipirkti maisto poniams, kuriems taip pat reikia tinkamo pašaro.

Sergantiems arkliams reikia specialaus pašaro, kuriame atsižvelgiama į jų sveikatos trūkumus ir poreikius. Galite įsigyti pašarų, skirtų žirgams, turintiems virškinimo problemų, jautriems stresui, turintiems odos problemų, taip pat pašarų, skirtų nėščioms, žindomoms arklėms ir kumeliukams. Taip pat yra pašaro, skirto sportiniams žirgams - didelės energijos mišinys, suteikiantis jiems jėgų.

Arklių maistas - kaip jį pasirinkti?

Visada rinkitės aukštos kokybės maistą, kuris visiškai patenkina žirgo maistinių medžiagų ir vitaminų poreikį. Ypač pradedančiajam arklių augintojui tai gana sudėtinga užduotis, tačiau ją įmanoma įgyvendinti. Sėkmingai patenkinsite žirgų apetitą ir suteiksite jiems tai, ko jiems reikia. Tam reikia tik žinių ir noro.

Visada pirmiausia rūpinkitės gyvūnų gerove. Arklio maistas turi patenkinti visus jo poreikius. Pritaikykite jį prie savo gyvūno būklės ir darbo kiekio. Taip pasirinksite maistą, kuris suteiks jūsų augintiniui tiek energijos ir maistingųjų medžiagų, kiek reikia jo gyvenimui ir tinkamam funkcionavimui.

Nesivadovaukite kaina - pigūs pašarai taip pat gali būti tinkami jūsų gyvūnui. Svarbiausia - sudėtis ir konkretūs jūsų arklio poreikiai, o ne kaina. Jei nežinote, ką pasirinkti, nedvejodami kreipkitės patarimo. Jums tikrai padės kiti arklių augintojai, kurių nuomonę galite rasti internete, arba veterinarijos gydytojai, kurie specializuojasi šių gyvūnų srityje. Naudokitės kitų žmonių žiniomis ir patirtimi savo žirgų labui. Taip galėsite papildyti savo žinias ir sužinoti, kaip kitų žmonių žirgai reaguoja į tam tikrą pašarą. Tai padės Jums lengviau priimti teisingą sprendimą.

    pixel