Pelytės

surastų prekių kiekis: 9

Kačių žaislas - pelių medžioklė

Su kačių prigimtimi neįmanoma laimėti. Kiekviena katė, net ir didžiausia miegalė, savyje turi nenuilstamą medžiotoją. Peles gaudanti katė - tai vaizdinys, gana stipriai įsišaknijęs mūsų sąmonėje. Štai kodėl pelės tapo pretekstu kurti žaislus, skatinančius katę persekioti graužikus.

Žaislas katėms "pelė" visų pirma yra atrakcija ir laiko praleidimo būdas jūsų katei. Kad sudegintų didžiules energijos atsargas, kurios slypi jos viduje, jūsų katė turi "pašėlti" žaisdama ir apsimesdama medžiotoja. Nukreipdami augintinio dėmesį į dirbtinę pelę, atitrauksite jį nuo savo pirštų ir kartu nuo baldų. Medžiotojo instinktą patenkinusi katė bus daug ramesnė.

Be to, po vakarinio žaidimo ir skanios vakarienės katė eis miegoti ir nepabus naktį.

Pelė - žaislas energijos turintčioms katėms

Yra daugybė žaislinių pelių rūšių. Stebėkite savo augintinį ir apsvarstykite, kuris modelis jam labiausiai patiktų. Maži kačiukai dažnai renkasi žvilgančius žaislus. Pelės - katės žaislas šnarančio tunelio pavidalu puikiai lavins jūsų mažylio klausą ir instinktus. Suaugusios katės dažnai mėgsta šiek tiek tylesnius žaislus. Kaip dėl verpalų pelių modelių? Jie yra tylūs, todėl jums netrukdys. Kartu jie taps galvosūkiu, kurį reikės išspręsti katinui namiškiui.

Taip pat labai populiarios prisukamos pelės arba pelės su vibravimo funkcija. Jos yra iššūkis katei ir dažnai užima ją ilgam. Kad jūsų numylėtinis nenuobodžiautų, skirkite šiek tiek laiko bendriems žaidimams. Pelė taip pat gali būti apdovanojimas už paklusnumą. Ar jūsų katė pagaliau nustojo šokinėti ant jūsų mėgstamiausių juodų kelnių? Žaidimas "katė ir pelė" gali tapti puikiu laiko praleidimu su savo globotiniu ir kartu geros tėvystės pamoka.

Į ką turėčiau atsižvelgti pirkdamas pelę?

Kačių žaislai - kačių medžiotojas negali abejingai praeiti pro juos. Deja, prie parduotuvės vitrinos savo augintinio nuomonės nepaklausite. Tenka vadovautis tik savo pastebėjimais. Tikriausiai jau pastebėjote, į kokius dirgiklius jūsų augintinis reaguoja dažniausiai. Ar jam labiau patinka ramybė ir tyla, ar jis geriau reaguoja į garsesnius garsus? Būtent šie nedideli signalai suteiks jums užuominą.

Jei ketinate įsigyti triukšmingą pelę, apsvarstykite, ar galėsite ilgai su ja susitaikyti. Jūsų katė bus laiminga, tačiau niekas nenori būti priverstas kasdien klausytis iš žaislo sklindančio girgždesio. Pelės žaislas yra neįprasta atrakcija katei.

    pixel