Lėto valgymo dubenėlis

surastų prekių kiekis: 19

Dubenėlis, kuris padės šuniui valgyti lėčiau

Šuo, kuris valgo su apetitu, yra tikrai malonusvaizdas. Toks vaizdas rodo, kad jūsų augintiniuipatinka maistas, kurį jam duodate. Tačiau būnaatvejų, kai jūsų šuns apetitas gali pasirodyti jam pavojingas. Per greitas ir labai godus valgymas galibūti labai pavojingas. Jūsų šuo gali užspringti, bet ne tik. Skubus valgymas taip pat gali išprovokuotivemimą. Kita vertus, užspringimas gali baigtis net mirtimi.

Kai kurie šunys ėda godžiai, nes tokia jų prigimtis. Kai kurie jų yra greiti, energingi ir visada turi apetitą. Tačiau kiti šunys ėda greitai ir godžiai, nes taipišmoko. Daug išgyvenę šunys, atėję iš gatvės arprieglaudos, iš vietų, kur teko kovoti dėl maisto, galiėsti išties labai greitai. Taip yra todėl, kad jie išmoko, jog arba valgys greitai, arba liks alkani. Kartaistokiam skriaudžiamam gyvūnui sunku atsikratytisenų įpročių. Tokiu atveju gali padėti dubenėlis, kurissulėtina valgymą. Siūlome jų įvairių dydžių beimodelių. Rasite tai, kas idealiai tinka ir mažos, irdidelės veislės augintiniui. Galų gale toks dubenėlisgali būti naudingas bet kuriam šuniui - mažam, dideliam, jaunam ir vyresniam.

Išmokykite šunį valgyti lėtai. Suteikite jam tam tinkamų priemonių. Užtikrinkite, kad jūsų augintiniuineįvyktų nemalonus valgymo incidentas. Taip įgysitebrangių ramybės akimirkų, nes jūsų šuo rūpinsisdubenėliu ir maistu.

Dubenėliai lėtinantys godų šuns valgymą- atsikratykite problemos

Šie dubenėliai tikrai gali būti labai naudingi. Yraketurkojų, kurie tiesiog negali susilaikyti nevalgę. Tokiu atveju turite pagelbėti savo šuniui.Nesijaudinkite, darote tai jo labui. Gogšus valgymas turi nemažai trūkumų ir yra labai pavojingas.

Kaip veikia valgymą sulėtinantis šunų dubenėlis? Tai labai paprasta. Tokio dubenėlio konstrukcija priverčiašunį valgyti lėčiau, nes jis tiesiog neturi kitosgalimybės. Maistą blokuoja ir stabdo specialūsskirtukai. Jie gali priimti įvairias formas, netgi būtipanašūs į labirintą. Jis neleidžia šuniui valgyti greitaiir praryti didelių porcijų. Šuo paprasčiausiainesugeba to padaryti.

Skirtukai įvairių tipų dubenėliuose skiriamieji gali būtiskirtingi. Šie skirtumai verčia šunį ėsti kitokiu tempu. Kai kurie dubenėliai yra šiek tiek sudėtingesnėskonstrukcijos, todėl gyvūnas ėda dar lėčiau. Tai tinkalabai godiems šunims. Kiti sulėtina gyvūną mažiau, bet vis tiek pakankamai, kad būtų sumažintaužspringimo rizika.

Nereikia nerimauti ir dėl higienos klausimo. Vis dėltotai labai patogus indas, iš kurio nesunku pašalintimaisto likučius.

Dubenėliai lėtinantys godų šuns valgymą - atsiliepimai, kaina, į ką dar atkreipti dėmesį?

Šis dubenėlis yra labai naudingas daiktas. Jei galvojate, kad jūsų šuns apetitas vieną dienąpasirodys mirtinai pavojingas, neabejotinaipasirinkite šį dubenėlį. Kuo turėtumėte vadovautisrinkdamiesi dubenį? Pirmiausia tai jūsų šuns gerovė. Juk norite sulėtinti jo valgymo tempą, o ne visiškai jįatbaidyti. Todėl dubenėlio dizainą derinkite prie savoaugintinio apetito ir godumo lygio.

Ar kaina jums yra svarbus pasirinkimo kriterijus? Tuomet nesijaudinkite, už dubenėlį daugnesumokėsite. Juk kalbama apie jūsų šuns saugumą, kuris yra neįkainojamas. Tuo kaip tik pasirūpinsdubenėlis. Taip pat turėtumėte patikrinti atsiliepimus. Skaitykite toliau, jei nesate įsitikinę, kad dubenėlisbus tinkamas aksesuaras jūsų šuniui.

Dubenėlis padės išspręsti per greito maistopasisavinimo problemą, todėl jūsų augintiniui nekilsskrandžio problemų. Akimirksniu praryti maistą nėragerai. Tai skatina meteorizmą, kurį sukelia didelispraryto oro kiekis. Jei šuo maistą praryja akimirksniu, gali padidėti vėmimo rizika. Naudodami dubenėlį, kuris verčia gyvūną valgyti lėčiau, palengvinamgyvūnui, nes pagerėja jo virškinimo sistemos darbas.

Šunims, kuriems reikalinga svorio mažinimo dieta, puikiai tiks dubenėlis, ribojantis valgymo tempą. Lėtesnis valgymas leis gyvūnui greičiau pasijustisotiam.

Išnagrinėkite platų dubenėlių asortimentą

Bendrovėje "ZooKaralyste.lt" žinome, kokie įvairūs yra šunųporeikiai ir dėl ko jie gali atsirasti. Dėl šios priežastiesparuošėme tiek daug dubenėlių, kurie sulėtina šunsvalgymą. Dubenėliai yra įvairaus dydžio, todėl iš jųgali valgyti ir mažos veislės šuniukas, ir suaugęslabradoras. Tarp dubenėlių rasite modelių su guminiuelementu ant dugno. Dėl šios apdailos dubenėlisnesislidinėja ant grindų. Tai ypač geras sprendimas, jei turite didelį šunį, kuris valgydamas lengvaiperstumia dubenėlį.

Dubenėlyje, kuris lėtina godų šuns valgymą galitepatiekti ir šlapio, ir sauso maisto. Jį galite naudotikiekvieno valgymo metu arba tik kartą per dieną. Viskas priklauso nuo jūsų šuns poreikių. Mūsųasortimente esantys dubenėliai pagaminti iš saugausplastiko. Jie pasižymi ir atsparumu įbrėžimams, todėlilgai tarnaus jūsų augintiniui.

"ZooKaralyste.lt" rūpinasi ne tik jūsų šuns, bet ir jūsųkomfortu. Nepaisant dubenėlių dydžių, juos lengvaiišvalysite - taip yra dėl plastiko, kuris pasižymi lygiupaviršiumi. Daugelį šunų maisto dubenėlių galimaplauti ir indaplovėje. Taigi, pasirūpinti jų švara yratikrai nesudėtinga. Siūlome plastikinius modelius, kurie yra lengvi. Kai išvykstate su šuniu į kelionę, pasiimkite su savimi ir dubenėlį.

Paruošėme įvairių spalvų dubenėlių. Jūsų šuniuinebus didelio skirtumo, tačiau galbūt norėsite, kaddaiktas gražiai derėtų prie interjero. Jei taip, peržiūrėkite siūlomas spalvas. Rasite pasteliniųatspalvių, pilkų, taip pat intensyvių spalvų, pavyzdžiui, raudonų, dubenėlių.

Peržiūrėkite mūsų platų dubenėlių asortimentą irišsirinkite modelį, kuris padės jūsų šuniui ėsti ramiau.

    pixel