Dekoracijos

surastų prekių kiekis: 5

Nusprendę įsigyti egzotinį gyvūną, turite sudaryti jam tinkamas gyvenimo sąlygas. Terariumas, apšvietimas ir pagrindiniai terariumo reikmenys yra jūsų augintinio egzistavimo pagrindas. Taip pat pasirūpinkite patrauklia gyvūno namų išvaizda ir paverskite tai originalia savo erdvės puošmena. Rinkoje gausu funkcionalių ir gražių terariumo dekoracijų, kurios leis sukurti džiunglių atmosferą.

Zooparduotuvėje Zookaralyste.lt rasite įvairių dekoratyvinių terariumo priedų, pavyzdžiui, augalų ir įtaisų, kurie padės sukurti egzotišką, unikalią atmosferą. Aksesuarai atlieka estetinę funkciją, bet taip pat tai yra svarbus elementas gyvūnams. Parduotuvėje galima įsigyti pertvarų, tunelių ir kitų priedų, kuriuose ropliai ir varliagyviai gali pasislėpti.

Parduotuvės asortimente rasite įvairių priedų, kurie leis jums sukurti originalų terariumo dizainą. Sukurkite savo augintiniui gyvenimo sąlygas, kurios bus kuo artimesnės jo natūraliai aplinkai. Pasirūpinkite reikmenimis, kur jūsų gyvūnas galėtų pasislėpti ir pailsėti.

Kurios terariumo dekoracijos tinka egzotiniams gyvūnams?

Praktiškos terariumo dekoracijos leidžia jūsų augintiniams nuolat judėti. Todėl parinkite įdomių akmenų, šaknų ir lianų, ant kurių jie galėtų laisvai laipioti. Taip pat rekomenduojama įrengti mini baseinus, kuriuose gyvūnas galėtų patogiai pailsėti po žaidimų. Kai kurioms roplių ir varliagyvių rūšims reikia labai drėgnos aplinkos. Įrenkite jiems nedidelį krioklį, kuris padidins drėgmę, suteiks nuolatinį priėjimą prie vandens ir gražiai atrodys terariume.

Svarbiausias dalykas bet kuriame terariume yra augmenija. Galite rinktis dirbtinius arba natūralius augalus. Dirbtinė lapija, kabantys ir vijokliniai augalai nereikalauja ypatingos priežiūros. Jie atlieka dekoratyvinę funkciją. Tačiau nepamirškite, kad natūralūs augalai, parinkti atsižvelgiant į gyvūno rūšį, taip pat reikalingi tinkamam augintinio vystymuisi. Natūrali augalija padeda atkurti tikrovišką egzotišką aplinką. Terariumo pagrindas - kokosų pluoštai ir samanos.

Salos - tai terariumo dekoracijos, būtinos vėžliams. Jos įrengiamos vandens paviršiuje ir yra gyvūno poilsio vieta. Parduotuvėje taip pat rasite įvairių slėptuvių - tunelių ar urvų, kuriuose augintinis gali pasislėpti nuo aplinkos. Labai populiarūs yra lagaminai su skylėmis arba aksesuarai iš kokoso, rekomenduojami vorams ir ropliams.

Terariumo dekoracijos - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Naudodami terariumo papuošalus galite sukurti originalų džiunglių efektą ir sudaryti kuo geresnes gyvenimo sąlygas savo egzotiniam gyvūnui. Tačiau nepamirškite, kad svarbiausia - jūsų augintinio saugumas. Įsitikinkite, kad visos dekoracijos pagamintos iš tinkamos medžiagos. Patikrinkite, ar gaminyje nėra pavojingų, toksiškų medžiagų, kurios galėtų pakenkti jūsų augintiniui. Taip pat nepersistenkite su papuošalų skaičiumi. Dekoracijos terariume atrodo puikiai, bet gali riboti judėjimo laisvę.

Jei nusprendėte įsigyti dirbtinių augalų, rinkitės tokius, kurie yra panašūs į natūralią egzotinio gyvūno buveinės augmeniją. "Zookaralyste.lt" parduotuvėje rasite įvairių dirbtinių dekoracijų patraukliomis kainomis. Nepamirškite, kad dirbtiniai augalai yra tik dekoracija - apsirūpinkite ir natūraliais augalais. Atsižvelgiant į gyvūno poreikius, rinkitės dykumų, atogrąžų ar stepių rūšis. Natūralūs augalai terariume sukuria tinkamą mikroklimatą, kuris padeda ropliams ir varliagyviams vystytis.

    pixel