Šviestuvas

surastų prekių kiekis: 1

TERARIUMO NAKTINĖS LEMPUTĖS

Terariumo naktinės lemputės skirtos imituoti mėnulio šviesą ir užtikrinti gyvūnams optimalią aplinkos temperatūrą naktį. Šildymo lemputės naudojamos kaip savarankiškas apšvietimas ir kaip pagrindinio šildymo stiprintuvas. Jos yra raudonos ir tamsiai mėlynos spalvos.

Mūsų parduotuvėje siūlomos naktinio apšvietimo lemputės skiriasi savo galia ir skleidžiamos šilumos kiekiu. Kai kurios iš jų skirtos tik terariumo gyvūnams šildyti. Jos atitinka naktiniams ropliams, varliagyviams ir bestuburiams gyvūnams. Skleisdamos tam tikrą spinduliuotės dozę, lemputės yra šviesos ir šildymo šaltinis.

Raudona ar mėlyna naktinė lemputė? Kuri veikia geriau?

Mūsų parduotuvėje rasite ir raudonų, ir mėlynų naktinių lempučių, atitinkančių jūsų rūšies gyvūnų poreikius. Raudona naktinė lemputė suteikia gyvūnams šilumą ir užtikrina, kad jie išliktų aktyvūs. Ji teigiamai veikia maisto virškinimą. Dėl rubino spalvos lemputė skleidžia raudoną šviesą, kuri netrukdo natūraliam gyvenimo būdui. Tai puikus šilumos šaltinis tiek naktį, tiek dieną. Lemputė leidžia stebėti gyvūną naktį. Ją galite naudoti kaip papildomą šilumos šaltinį.

Tamsiai mėlyna naktinė terariumo lemputė skleidžia mėlyno atspalvio šviesą - panašią į natūralią mėnulio šviesą. Ji netrukdo gyvūnų paros ritmui, todėl juos galima laisvai stebėti nakties metu. Mėlynos spalvos lemputės skleidžiama šiluma yra nedidelė, tačiau ji užtikrina tinkamą tropinę temperatūrą terariume. Ji stimuliuoja roplių ir varliagyvių dauginimosi ciklą.

Terariumo naktinio apšvietimo lemputė - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Nakties šviesos lemputė terariume turi užtikrinti tinkamą spinduliuotės kiekį ir optimalią temperatūrą, kuri ypač svarbi šaltakraujams gyvūnams. Nepamirškite, kad ne mažiau svarbus ir dienos apšvietimas - taigi pasirūpinkite tiek naktine, tiek dienine šviesa, tiek šilumos šaltiniu. Rinkdamiesi apšvietimą ir šildymą savo terariumui, reguliuokite galingumą pagal akvariumo ir jo gyventojų poreikius. Pasirūpinkite, kad šilumos ir šviesos šaltinio kiekis būtų tinkamas. Nepamirškite apsaugoti gyvūnų nuo atsitiktinio prisilietimo prie lemputės - pritvirtinkite ją korpusu.

Laikant roplius ir varliagyvius labai svarbu palaikyti optimalias terariumo sąlygas. Įsigydami kokybiškas naktinio apšvietimo lemputes ir kitą įrangą, užtikrinkite gyvūnams tinkamas gyvenimo sąlygas. Netinkamai parinktas arba blogai įrengtas apšvietimas gali turėti neigiamos įtakos gyvūnų sveikatai ir gyvybei.

Widoki:
      pixel