Dengta kačių kraiko dėžutė

surastų prekių kiekis: 26

Dengta kačių kraiko dėžė - higiena ir privatumas

Katė jau tūkstantmečius siejama su didinga būtybe. Juk ją supo net dieviška pagarba. Tačiau tai vis dėlto gyvūnas, kuriam, kaip ir bet kuriam kitam, reikia rūpintis savo fiziologiniais poreikiais. Lauko katės tai daro lauke, žinoma. Jūsų naminis augintinis turi pasirūpinti savo poreikiais kitaip. Štai kodėl tokia naudinga kačių kraiko dėžė. Dengta ir geru kraiku pabarstyta kraiko dėžė suteiks jūsų katei privatumo ir galimybę patogiai pasirūpinti savo poreikiais.

Kraiko dėžė vienas iš svarbiausių priedų, kuriuos reikia turėti omenyje. Jūsų kačiuko gebėjimas juo naudotis yra vienas pirmųjų dalykų, kuriuos jis įgyja. Galima rinktis įvairius kačių kraiko rūšis: dengtus, neuždengtus, tinkančius į kampus. Šie aksesuarai įgauna vis įdomesnes formas ir patraukliai atrodo butuose. Juos nesudėtinga suderinti su interjero dizainu. Praktiškumo ir estetikos požiūriu vienas geriausių pasirinkimų yra dengtas modelis. Kodėl?

Dengta kačių kraiko dėžė suteiks jūsų katei šiek tiek privatumo. Ne kiekvienai katei jo reikia, bet kai kurios yra paslaptingesnės ir baikštesnės. Joms reikia pasislėpti nuo žmonių ir kitų gyvūnų akių, kad nepatirtų streso. Uždara kačių kraiko dėžė yra puiki idėja nervingiems, stresą patiriantiems ir uždariems augintiniams. Tokiomis sąlygomis jie paprasčiausiai jaučiasi saugiau.

Uždara kačių kraiko dėžė leis jūsų murkiančiam numylėtiniui patogiai patenkinti savo fiziologinius poreikius. Jūs savo ruožtu galėsite džiaugtis kate, kuri mielai naudojasi kraiko dėže ir nepatiria jokių nemalonių nutikimų. Tinkamai uždengtas tualetas kartu su geru kraiku taip pat neleidžia blogiems kvapams pasklisti po namus. Dėl šios priežasties jums nereikės keisti smulkaus substrato kiekvieną kartą, kai katė naudojasi kraiko dėže. Nemalonus kvapas taip pat nesklis po namus.

Uždara kraiko dėžė - kad katės gyvenimas būtų patogesnis

Dengta kačių kraiko dėžė turėtų patikti kiekvienam augintiniui. Tai ypač įvertins tie gyvūnai, kurie vertina savo privatumą - katės taip pat supranta šią sąvoką, ir daug geriau, nei manote. Dauguma murklių nori atlikti savo fiziologinius poreikius nuošalioje aplinkoje. Todėl tam idealiai tinka dengta kraiko dežė. Žinoma, kai kurie augintiniai jos vengs kaip maro. Jei jūsų murklys bijo būti uždarytas, jis gali nepriimti tokio tipo tualeto.

Uždara kačių kraiko dežė taip pat padės užtikrinti aukštesnį higienos lygį namuose. Jums bus lengviau palaikyti tvarką dežėje ir aplink ją. Uždengiama kraiko dežė turi ne tik sandarų aptvarą, bet dažnai yra su durelėmis arba sklende, kuri uždengia įėjimą. Tokiu būdu nei šiukšlės, nei atliekos iš jos nepatenka. Katė ant savo letenų gali prisirinkti šiek tiek purvo, tačiau jo kiekis yra gerokai mažesnis nei neuždengtoje kraiko dėžėje.

Tokiuose tualetuose, skirtuose katėms, dažniausiai būna įrengti specialūs anglies filtrai, kurie neleidžia sklisti blogiems kvapams. Tai labai svarbu. Šis kvapas nėra pats maloniausias ir dažnai gali greitai pasklisti po visus namus - net jei reguliariai valote kraiko dėžę. Juk negalite jos kruopščiai išvalyti kiekvieną kartą, kai katė ja naudojasi. Tereikia tai daryti tik kartą per dieną, jei tai daro vienas augintinis. Jei tuo pačiu tualetu naudojasi daugiau kačių, tai darykite atitinkamai dažniau. Kad katės tualeto dėžės filtrai būtų veiksminga kliūtis kvapams, juos reikia reguliariai keisti. Šią užduotį atlikti labai paprasta.

Uždara kačių kraiko dėžė bus ne tik labai patogi jūsų augintiniui. Ji taip pat bus visiškai saugi. "ZooKaralyste.lt" asortimente esantys tokio tipo priedai yra pagaminti iš netoksiškų medžiagų. Be to, uždara kačių kraiko dežė yra labai patvari ir lengvai valoma. Ją galite lengvai ir labai kruopščiai išplauti ir jums nereikės nerimauti, kad purvas ir bakterijos slepiasi kokiame nors neprieinamame kampelyje. Uždarą kačių kraiko dėžę galėsite lengvai sudezinfekuoti ir išvalyti. Filtrai yra keičiami, todėl ji visada atrodys gerai.

Kaip išsirinkti uždarą kačių kraiko dėžę?

Ar jus domina uždara kraiko dėžė? Nenuostabu. Tai labai saugi ir patogi vieta jūsų katei. Taip pat ir jums, nes iš jos neišsibarsto kraikas, o nemalonūs kvapai lieka viduje. Reguliariai valoma uždara kraiko dėžė šiuo požiūriu tokia veiksminga, kad nei namiškiai, nei svečiai pagal kvapą negalės pasakyti, kada jūsų augintinis pasinaudojo tualetu.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį prieš įsigydami kraiko dėžę? Pirmiausia, iš kokios medžiagos ji pagaminta. Plastikas yra patvarus ir lengvai valomas. Juk svarbiausia - aukšti higienos standartai. Dengta kačių kraiko dėžė taip pat turėtų atitikti jūsų katės dydį. Jei ji bus per maža, jūsų augintiniui bus sunku ja naudotis.

Kaina jums neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Tačiau atkreipkite į ją dėmesį - nereikia permokėti. Laimei, "ZooKaralyste.lt" už pirkinius nepermokėsite. Tiesa, sąskaita kartais gali būti didesnė nei už paprastus, neuždengtus modelius, tačiau uždengimo kraiko dėžės teikiamas komfortas vertas investicijų. Jei kaina nėra svarbiausias dalykas, tai kas tada yra svarbiausia? Žinoma, jūsų katės komfortas. Jei abejojate, ar katė norės naudotis kraiko dėže, pasidomėkite kitų globėjų atsiliepimais. Iš jų sužinosite, kaip katės reaguoja į tokio tipo kraiko dėžę.

Dengta kraiko dėžė jūsų namuose

"ZooKaralyste.lt" internetinėje parduotuvėje rasite platų uždarų tualetų, skirtų jūsų pūkuotukams, asortimentą. Dauguma jų savo forma primena stačiakampio formos transporterį, tačiau yra ir pusapvalių modelių arba namelių, apgaulingai imituojančių vonios kambario spintelę. Taip pat netrūksta dežių, kurių forma puikiai dera prie kampų. Šis sprendimas ypač gerai tinka mažuose butuose, kur beveik kiekvienas erdvės centimetras yra labai svarbus.

Uždara kačių kraiko dėžė gali būti įvairių spalvų. Galima rasti vienspalvių modelių, taip pat tokių, kuriuose balta medžiaga derinama su rausva, mėlyna arba žalia. Platus spalvų asortimentas leidžia puikiai priderinti aksesuarą prie savo interjero. Jei mėgstate daugiafunkcinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į kraiko dėžę, sujungtą su lovyte ir draskykle.

    pixel