Ausų lašai katei

surastų prekių kiekis: 24

Kačių lašai - atsikratykite kačių ausų ir akių problemų

Kačių ausys yra labai jautrios ir subtilios. Be to, jos labai svarbios katei. Katės labai pasikliauja klausos pojūčiu. Juk jos neturi tokios geros uoslės kaip kiti gyvūnai, pavyzdžiui, šunys. Katė pasikliauja klausa ir rega. Kiekvienas, net ir menkiausias šnaresys, atkreipia jos dėmesį, o nuo jos akių nepraslysta joks judesys. Klausa ir rega yra vieni svarbiausių kačių pojūčių. Štai kodėl jų priežiūra yra tokia svarbi. Tačiau katės ne visada iki galo sugeba išsivalyti ausis ir akis. Padėkite savo augintiniui! Kaip galite padėti atlikti šią užduotį? Specialūs lašai jūsų augintiniams.

Katės ausys susiduria su daugybe pavojų. Gyvūnai gana savarankiškai rūpinasi higiena. Tačiau jie nesugeba tinkamai išsivalyti ausų ar akių. Ypač iš vidaus. Purvas, dulkės - visa tai gali patekti į katės ausis. Štai kodėl taip svarbu reguliariai valyti ausis, kad jos nesukeltų daugybės sveikatos problemų. Be jūsų pagalbos augintiniai gali net prarasti klausą.

Kas turėtų paskatinti jūsų budrumą? Lipnios, purvinos ar pernelyg ašarojančios akys nėra įprastas dalykas. Labai tikėtina, kad katė susižalojo arba serga konjunktyvitu. Priežasčių, žinoma, gali būti ir daugiau, todėl geriausia šioje situacijoje kreiptis į veterinarijos gydytoją. Jūsų pagalbos prireiks, jei katės ausyse kaupiasi vazelino perteklius arba jose atsiranda vabzdžių. Ką galite padaryti, kad nereikėtų apsilankyti pas gydytoją?

Reguliariai valykite savo augintinio ausis. Būtinai patikrinkite, ar jūsų katė neturi svetimkūnių ir ar nesivysto infekcija. Tai padės jūsų augintiniui išvengti daug skausmo ir nemalonumų. Be to, galėsite maloniau praleisti laiką su savo kate nei stovėdami eilėse prie veterinarijos gydytojo kabineto. Tokia situacija nebus patogi nei jums, nei jūsų augintiniui. Jūsų katės klausa yra labai svarbi. Pasirūpinkite ja ir turėsite sveiką ir patenkintą keturkojį draugą. Labai svarbu reguliariai tikrintis. Profilaktinei priežiūrai verta naudoti kačių ausų lašus.

Kačių ausų lašai - prižiūrėkite savo augintinio ausis

Katės ausų priežiūra duoda daug naudos. Jums nereikia stebėti, kaip jūsų katė kenčia, nereikia nerimauti dėl jos ausų būklės ir galite jas visiškai kontroliuoti. Taip pat nereikia gaišti laiko ir pinigų sudėtingam ir varginančiam gydymo procesui. Juk prevencija yra daug lengvesnė už gydymą.

Laimei, rinka gali patenkinti jūsų poreikius, susijusius su katės ausų higiena. O jei vien higienos neužtenka, nes jūsų katė turi sveikatos problemų, nesijaudinkite. Taip pat galite rasti lašų katės ausims, kurie padės kovoti su jos negalavimais, pavyzdžiui, ausų infekcijomis ar žvyneline.

Tačiau reikės tinkamo kačių ausų valiklio. Jei atsikratysite nešvarumų iš savo katės ausų, sumažinsite įvairių ligų riziką. Tokių produktų gamintojai užtikrina, kad jų gaminiai yra veiksmingi ir saugūs jūsų augintiniui.

Specializuoti preparatai yra veiksmingesni nei plovimas vien vandeniu. Kaip prevencinę priemonę galite naudoti be recepto parduodamus ausų lašus savo katei. Naudojant vatos lazdeles ar netinkamus produktus gali kilti problemų, o ne palengvėti. Kodėl profilaktika tokia svarbi? Ji leis jums visiškai kontroliuoti savo augintinio sveikatą. Tiesiog kartą per savaitę patikrinę savo katę, ar nekyla problemų, išvengsite pažengusios būklės.

Kačių ausų valiklis - pasirinkite tinkamą savo augintiniui

Itin atidžiai rinkitės katės ausų valymo skystį. Jei abejojate, kreipkitės patarimo. Galite patikrinti atsiliepimus internete - tai tikra žinių įvairiomis temomis kasykla. Arba klauskite savo veterinarijos gydytojo patarimo. Jis padės jums priimti geriausią sprendimą.

Kokius ausų valymo lašus savo katei galite rinktis "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje? Visų pirma, patogūs naudoti preparatai su tiksliu aplikatoriumi, neleidžiantys atsirasti uždegimui. Jų naudojimas yra saugus gyvūnui ir praktiškas šeimininkui. Katė nepatirs jokio diskomforto dėl lašinamos medžiagos. Panašiose patogiose pakuotėse galima įsigyti preparatų, skirtų augintinio akims plauti.

Ausų priežiūros priemonių taip pat galima įsigyti emulsijos pavidalu, kuri veiksmingai ištirpina ir pašalina nešvarumus nepažeisdama natūralaus apsauginio barjero. Jos pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Taip pat naudokite preparatą, jei jūsų katė turi žaizdą ausyje ir norite pagreitinti jos gijimą.

"ZooKaralyste.lt" siūlomi kačių ausų lašai nebūtinai turi būti naudojami tik profilaktikai. Tarp siūlomų produktų taip pat rasite preparatų, skirtų naudoti, kai reikia gydyti uždegimą.

Gyvūnai, ypač iš pradžių, gali bijoti valymo. Todėl žiūrėkite į tai kaip į ritualą. Jei šukuosite reguliariai, katės ilgainiui prie to pripras. Nepamirškite užtikrintai valyti augintinio ausų ir akių. Jei bijote lašinti preparatą, naudokite specialų valiklį su sidabro jonais. Jis pašalina bakterijas, nešvarumus ar nemalonius kvapus. Jį galite naudoti net kasdien. Valiklis yra daugkartinio naudojimo, tačiau jį reikia reguliariai valyti ir keisti.

Ausų lašai jūsų katei - užsisakykite juos iš patikimos vietos

Nepamirškite pasirinkti tinkamos formulės savo katei ir jos poreikiams. Kiti preparatai tinka jūsų katei kasdienės profilaktikos metu, kiti - kai jūsų katė turi ausų problemų. Jei nežinote, kas konkrečiai vargina jūsų katę, nespėliokite. Būtinai pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju ir parodykite jam savo globotinę. Jis priims geriausią sprendimą.

Aukštos kokybės preparatų rasite "ZooKaralyste.lt" internetinėje parduotuvėje. Visus produktus galima įsigyti be recepto ir jie veiksmingai padės jums pasirūpinti savo augintinio akimis ir ausimis. Lašai yra nuolatinis mūsų parduotuvės asortimentas - jų galite užsisakyti bet kada.

    pixel