Vitaminai, papildai

surastų prekių kiekis: 198

Kačių papildai - pasirūpinkite savo katės sveikata

Katinai yra gražūs, kupini energijos gyvūnai. Kad tokie išliktų, jiems reikia geros sveikatos. Čia pravers kačių maisto papildai.

Kačių papildai atsakingi už tai, kad jūsų augintinis gautų reikalingų vitaminų ir kitų vertingų maistinių medžiagų. Jie nepakeičia gerai subalansuotos mitybos, tačiau gali būti labai naudingi katės sveikatai.

Papildai padės jūsų katei išlikti sveikai, turėti gražų ir blizgantį kailį ir gyventi be skausmo ar sveikatos problemų. Kvalifikuotas veterinarijos gydytojas padės Jums parinkti tinkamus papildus ir nurodys kaip juos dozuoti.

Maisto papildai skirti jūsų katei

Jūsų katę gali kamuoti daugybė sveikatos problemų ir negalavimų, todėl prevencija yra labai svarbi. Verta dėl to duoti savo augintiniui specialiai pritaikytų papildų.

Mūsų parduotuvėje, kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą produktą, katėms skirtus vitaminus skirstome pagal gyvūno negalavimus (širdies, odos ir kailio, skrandžio, nervų sistemos, kepenų, kraujotakos, dantų ar kitos ligos).

Visi mūsų siūlomi produktai, kad būtų saugūs jūsų augintiniui, yra išbandyti ir aukštos kokybės. Visada juos naudokite pagal gamintojo rekomendacijas ir pasikonsultavę su veterinarijos gydytoju.

Kokius vitaminus turėtumėte rinktis savo katei ?

Tinkamas papildų pasirinkimas yra svarbus jūsų augintinio sveikatai. Kokie vitaminai katėms tinka ir kuo reikėtų vadovautis juos renkantis?

Visų pirma, svarbiausia yra katės poreikiai - papildai skirti aprūpinti ją reikiamais vitaminais, mineralais ir kitomis maistinėmis medžiagomis. Katei tai suteiks sveikatą ir gerą savijautą. Visada patartina pasitarti su veterinarijos gydytoju, nes savarankiškas papildų vartojimas ilgainiui gali būti žalingas.

pixel