VETOQUINOL Caniviton protect - 90 tab.

  • Papildomas maistas šunims ir katėms. Palaiko sąnarių kremzlių funkciją.
  • VETOQUINOL Caniviton protect - 90 tab.
Gamintojas: Vetoquinol
Serija: 90tb
50,90 €
/ vnt.

VETOQUINOL Caniviton protect - tai papildomas maistas šunims ir katėms, kuris palaiko sąnario kremzlės funkciją. Šiame preparate yra chondroprotekcinių ingredientų, kurių užduotis yra išlaikyti sveiką lokomotorinį aparatą. Papildas palaiko sąnarių būklę palaikydamas kremzlės funkciją. Tai taip pat turi įtakos sinovinio skysčio gamybai, o tai padeda išvengti sužalojimų. Tabletes galima vartoti su maistu - susmulkinti - arba leisti tiesiai į burną. Ypač rekomenduojamas didelėms veislėms katėms ir šunims, kuriems yra žymiai padidėjusi rizika susirgti patologijomis sąnariuose. Intensyvaus vystymosi laikotarpiu šuniukui galite duoti dideles veisles. Jis taip pat veikia papildant subalansuotą naudingų, sportuojančių ir dirbančių šunų racioną, ypač veikiant sąnarių apkrovoms. Maisto papildas gali būti naudojamas kaip priedas prie geros kokybės sauso maisto, nes jame yra ingredientų, kurie nesukelia per didelio svorio augimo ar per greito kaulų augimo.

1 tabletėje yra: 500 mg gliukozamino (hidrochlorido), 400 mg chondroitino sulfato


Naudokite:

Šunims: 1 tabletė / 30 kg kūno svorio per dieną
Galima naudoti katėms - 1/4 tabl. nepriklausomai nuo kūno svorio.

Tabletes reikia vartoti padavus tiesiai į burną arba valgant kartu su maistu.

Produktas rekomenduojamas daugiausia didelių veislių šuniukams greito augimo laikotarpiu ir „dirbantiems“ / aktyviems šunims intensyviai stiprinti sąnario kremzles, veikiamas perkrovos.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel