Arklio geliai

surastų prekių kiekis: 9

Gelis jūsų žirgui - pasirūpinkite savo žirgo sveikata

Įprasto darbo metu ir net tada, kai veikla nėra labai įtempta, žirgas susiduria su daugybe problemų ir pavojų – jis gali susižeisti ar susimušti. Tuomet gali padėti žirgo gelis - šildantis arba vėsinantis, parinktas konkrečiai pagal patiriamą problemą.

Žirgo gyvenimas yra judėjimas - jei jam trūksta veiklos, jis būna liūdnas, vangus ir gali susirgti depresija, o tai yra geriausias būdas žirgui suprastėti ne tik psichiškai, bet ir fiziškai. Kita vertus, net paprasčiausia diena ir minimalus fizinis krūvis gali lemti, kad žirgas susižeis, susimuš ar patirs kitą traumą. Tokiu atveju naudokite žirgų gelius, jie suteiks tikrą palengvėjimą nuo kančių ir padės kovoti su problema.

Ne visada galėsite apsaugoti savo žirgą nuo traumos, sumušimo ar kitos sveikatos problemos. Todėl visada turėkite po ranka gelį, kurį prireikus galėsite panaudoti ir suteikti savo gyvūnui skausmo palengvinimo. Taip galėsite veikti greitai ir veiksmingai, o jūsų žirgo diskomfortas truks kuo trumpiau.

Žirgų geliai - susipažinkite su mūsų asortimentu

Žinome, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti arklius. Net ir sveikiems žirgams reikia įtemptos priežiūros, o kai jų būklė prastėja, pastangas reikia padvigubinti. Tinkamas gelis padės jums susidoroti su žirgą kamuojančiu negalavimu ir įveikti gyvūno patiriamą skausmą.

Mūsų parduotuvėje, be kita ko, rasite šildomojo gelio žirgui - idealiai tinka, jei reikia pašalinti atsiradusį patinimą, taip pat šaldomojo gelio - atpalaiduojančio ir suteikiančio palengvėjimą esant sumušimams, traumoms ir raumenų, sausgyslių bei raiščių skausmui.

Taip pat galima įsigyti gelių kanopoms, kurie padeda išvengti kanopų įtrūkimų, ir specialių odos gelių, kurie suteikia žirgams palengvėjimą po vabzdžių įkandimų, įbrėžimų ir kitų sužeidimų.

Gelis žirgui - kaip išsirinkti?

Jei nežinote, koks gelis tinka jūsų žirgui, geriausia kreiptis patarimo į veterinarijos gydytoją. Jis padės nustatyti, kokio tipo problema kamuoja jūsų žirgą, ir parinkti jam tinkamą gelį, kuris greitai palengvins skausmingus ir nemalonius negalavimus.

Visada pirmiausia vadovaukitės savo žirgo gerove ir būklės, su kuria norite kovoti, pobūdžiu. Taip pat turėkite omenyje bendrą gyvūno būklę ir polinkį, kad nesukeltumėte jam papildomų problemų.

Rinkitės šildomąjį gelį, kai norite pašalinti patinimą, arba rinkitės šaldomajį, kad atpalaiduotumėte žirgą ir sumažintumėte skausmą. Taip pat yra šaldančių ir šildančių gelių, kurie sujungia abiejų gelių privalumus.

    pixel