Mokslas apie švarą

surastų prekių kiekis: 1

Kaip išmokyti katę švaros?

Katės, kurios gyvena namuose turi kažkur atlikti savo fiziologinius poreikius. Geriausia vieta tam yra kraiko dėžė, tačiau nė vienas augintinis negimsta su žinia, kad būtent jį reikia naudoti. Kaip išmokyti katę švaros? Pirmiausia šiam mokymui reikia laiko ir kantrybės, nes šaukimas ant gyvūno tik sukels jam stresą ir neduos reikiamų rezultatų. Taip pat praverčia tinkama kraiko dėžė ir kraikas, nes ne kiekvienos rūšies kraikas patinka kiekvienai katei.

Taip pat pravers kraiko kilimėlis, t. y. vieta, kur augintinis gali nušluostyti letenas ir neišbarstyti kraiko bei kitų nešvarumų po visus namus. Taip išmokyti augintinį naudotis kraiko dėže bus maloniau visiems - jums, nes katė nešvarins namų, ir augintiniui, nes ant jo letenų nieko neliks.

Katės yra labai švarūs ir higieniški gyvūnai, todėl išmokyti keturkojį naudotis kraiko dėže gana lengva - tereikia šiek tiek laiko bei tinkamų priedų. Taip katė bus patenkinta, o namai bus apsisaugoti nuo nešvarumų ir blogų kvapų.

Kačių kraiko kilimėlis - kodėl jis svarbus?

Katės yra labai protingos būtybės, todėl jas galima lengvai išmokyti švaros, juolab kad jos iš prigimties yra labai švarios. Tačiau vien noro nepakanka, reikia ir tinkamų priemonių.

Mūsų siūlomi kačių higienos kilimėliai apsaugo namus nuo nemalonių atsitikimų ir grindų ar lovos užteršimo. Jie yra sugertys skyščius ir puikiai tinka lovoms apsaugoti nuo, pavyzdžiui, šlapimo nesulaikymo pasekmių, kurios gali nutikti sergantiems ar pagyvenusiems gyvūnams.

Katės yra protingi gyvūnai, kuriuos lengvai galima išmokyti naudotis kraiko dėže. Tam pravers tinkamas kraikas, taip pat kilimėlis, kuris leis jūsų katei palaikyti aukščiausio lygio higieną ir valyti letenas, prie kurių gali prilipti kraikas. Kilimėlis yra neslidus ir jį lengva valyti.

Kačių higieniniai įklotai - kaip juos išsirinkti?

Švari aplinka apsaugo ne tik nuo nemalonaus kvapo, bet ir nuo bakterijų ar parazitų dauginimosi, todėl tai labai svarbu, ypač kai namuose yra augintinis. Išmokyti katę naudotis kraiko dėže yra vienas pirmųjų dalykų, kurių keturkojis išmoksta namuose. Mokymas vyskta daug lengviau atlikti, kai esate tam pasiruošę.

Tam pravers kačių kraiko kilimėlis, taip pat higieniniai įklotai, nes kiekvienas iš šių gaminių atlieka šiek tiek kitokią užduotį. Kilimėlis skirtas neleisti katės letenėlėms paskleisti purvo po visus namus, o įklotai apsaugo namus nuo nelaimingų atsitikimų, kurie nutinka katei, kai ji dar nemoka naudotis kraiko dėže.

Rinkdamiesi juos pirmiausia atsižvelkite į dydį, kad jūsų katei būtų patogu jais naudotis ir ji galėtų ant jų be problemų stovėti. Naudojant higieninius įklotus taip pat svarbu atsižvelgti į jų sugeriamumą ir gebėjimą sulaikyti drėgmę bei blogą kvapą.

Widoki:
      pixel