Petnešos

surastų prekių kiekis: 4

Pasivaikščiojimas su kate? Puiki idėja!

Pasivaikščiojimas su kate - dar visai neseniai tai buvo visiškai negirdėtas dalykas. Tai asocijavosi su kažkuo gana keistu. Katė yra katė. Jos negalima vedžioti su pavadėliu. Šiandien, laimei, vis daugiau žmonių supranta, kad tai netiesa, ir katės ant pavadėlio vaizdas nebestebina. Katės pavadėlis pasivaikščiojimą padarys saugesnį ir malonesnį tiek jums, tiek jūsų augintiniui.

Šioje kategorijoje esantys gaminiai puikiai tiks ne tik pasivaikščiojimams, bet ir kelionėms automobiliu. Deja, ne visos katės gerai toleruoja važiavimą automobiliu nešioklėje, o juk kartais tenka apsilankyti pas veterinarą. Tokiais atvejais pravers petnešos katėms. Svarbu tai, kad toks aksesuaras tiks naudojantis nešioklėmis, Kai kurių viduje yra specialus kablys prie kurio galima pritvirtinti katę. Tai padidina saugumą, pavyzdžiui, pernešant augintinį iš automobilio į namus. Petnešos katėms yra universalios - pritvirtinus pavadėlį galite jas naudoti katės vedžiojimui.

Petnešos katei - kad jūsų katė būtų saugi

Laikai keičiasi, keičiasi ir žmonių mentalitetas. Tai, kas kadaise buvo visiškai neįsivaizduojama, šiandien nebestebina. Tas pats pasakytina ir apie kačių vedžiojimą. Vis daugiau žmonių su savo katėmis išeina reguliariai pasivaikščioti, tačiau tiek mieste, tiek kaime tam reikia pritaikyti petnešas. Dėl to atsirado produkto niša. Tai pripažino ir gyvūnams augintiniams skirtų produktų gamintojai, įskaitant "Trixie" prekės ženklą. Šiais laikais galima lengvai rasti petnešų skirtų katei. O jūsų paieškoms geriausiai tinka "ZooKaralyste.lt" internetinė parduotuvė.

Parduotuvėje galima įsigyti "Trixie" ir kitų gamintojų petnešų katėms. Jos pritaikytos daugelio kačių poreikiams, priklausomai nuo jų dydžio. Čia rasite ne tik petnešų ir pavadėlių, skirtų pasivaikščioti su kate. Ar jums reikia petnešų, kurių dėka galėsite augintinį vežti automobiliu? Rinkitės tokias, kurias sudaro bent dvi atskiros kilpos, pilvo aukštyje, kad atsitikus nelaimei jūsų katė nesusižeistų. Su saugos diržais kelionė su kate bus saugesnė ir malonesnė. Tiek jums, tiek jūsų katei.

Rasite ir kačiukams, ir didelėms katėms skirtų petnešų. Taip galėsite išeiti pasivaikščioti su savo augintiniu, nesvarbu, ar tai būtų jauna, ar suaugusi katė. Nereikia savęs riboti, tiesiog pasirinkite savo katei tinkamas petnešas ir mėgaukitės pasivaikščiojimais bei kelionėmis kartu. Nepamirškite, kad kačiukams skirtos petnešos dažnai būna reguliuojamos. Taip užtikrinama, kad jos gali „augti”kartu su jūsų augintiniu. Prieš pirkdami tiesiog įsitikinkite, kad šiuo metu jos tinka jūsų augintiniui, kad nereikėtų nerimauti dėl to, kad katė išsiners ir pabėgs.

Reguliuojamas petnešas galite tiksliai pritaikyti savo augintiniui. Galite nustatyti kaklo apimtį - ji labai svarbi, nes tinkamai sureguliuota neleidžia augintiniui išslysti iš petnešų ir kartu užtikrina tai, kad augintinis nejauęžčia skausmingo tempimo. Reguliuojami modeliai taip pat leidžia puikiai pritaikyti krūtinės apimtį.

Jei jau žinote, kokias kačių petnešas rinktis, apsvarstykite galimybę derinti komplektą su turimu pavadėliu. Taip būsite tikri, kad pavadėlis turi pakankamai mažą kabliuką, kad tilptų į petnešų tvirtinimo vietą. Toks rinkinys taip pat patogus ir leidžia greitai išvesti katę pasivaikščioti, kai tik dirželis bus pritaikytas pagal jūsų katės dydį. Tokiu būdu galite rinktis skirtingų spalvų priedus, kad jie derėtų prie komplekto, tačiau kad ir gerai derėtų prie jūsų katės kailio.

Jei kreipiate dėmesį į išvaizdą ir estetiką, tai nustebsite pamatę, kokią spalvų ir dizaino įvairove galima surasti ieškant petnešų savo katei.Trixie ir kitos įmonės net pranoksta save kurdamos naujus aksesuarus su spalvingomis juostomis ar įdomiais raštais. Mėlynos, raudonos, rožinės, geometriniais raštais ar tiesiog vienspalviai - pasirinkimas toks didelis, kad nesunkiai rasite ne tik patvarių, bet ir estetiškų petnešų.

Kai kurios petnešos turi praktinių priedų. Tai, pavyzdžiui, varpeliai, užtikrinantys, kad jūsų katė nemedžiotų paukščių. Jei einate pasivaikščioti sutemus arba anksti ryte, verta pagalvoti apie petnešas su šviesą atspindinčiais elementais. Jos apsaugos katę nuo mašinos partrenkimo.

Kokios petnešos skirtos mažai katei? Tinkamai jas priderinkite!

Ar jau turite katę, ar planuojate ją įsigyti? Ar žinote, kad jūsų augintinio tinkamam vystymuisi labia svarbi mankšta ir pasibuvimas lauke? Štai kodėl jums reikia petnešų. Jomis jus gali aprūpinti "ZooKaralyste.lt" parduotuvė. Kad jūsų katė būtų saugi pasivaikščiojimo metu, daug nereikia. Pasinaudokite tuo ir nupirkite savo augintiniui tinkamas petnešas.

Kaina neturėtų būti pagrindinis ir vienintelis kriterijus. Juk kalbama apie jūsų katės saugumą. Pirkdami daug daugiau dėmesio skirkite kitiems aspektams, pavyzdžiui, petnešų dydžiui ir tam, ar jos reguliuojamos. Per mažos sukels jūsų augintiniui daug nepatogumų, o per didelės visiškai neatliks savo funkcijos. Todėl kačiukams skirtos petnešos netinka didelėms katėms ir atvirkščiai. Niekada nebandykite jų susiūti ar suplėšyti naudodami naminius metodus. Susilpninsite jų konstrukciją ir tada jūsų augintinis gali išsilaisvinti.

Įsitikinkite, kad renkatės patikimų gamintojų, pavyzdžiui, "Trixie", aksesuarus. Šioms kačių petnešoms suteikiama garantija ir jas dažnai rekomenduoja tūkstančiai naudotojų iš viso pasaulio. Ši nuomonė patvirtina jų ilgaamžiškumą, taip pat naudojamų tvirtinimo detalių saugumą ar didelį reguliavimo diapazoną. Patikrintą prekės ženklą taip pat lydi saugumas ir praktiški sprendimai, dėl kurių pasivaikščiojimai visada bus patogūs.

Kokios petnešos katėms bus geriausios? Tikrai tos, kurios atitinka jūsų augintinio dydį arba yra reguliuojamos. Taip pat įsitikinkite, kad šių petnešų ir pavadėlių medžiaga yra patvari. Medžiaga turėtų būti atspari pažeidimams, pavyzdžiui, trinčiai, kuri gali greitai virsti rimtesniais pažeidimais, t. y. lūžimu. Kartu medžiaga turi būti patogi katei, nespausti jos, nesukelti jai skausmo ir nevaržyti judesių.

Taip pat labai svarbus užsegimas. Kad atliktų savo funkciją, jis turi būti toks pat tvirtas. Neturi atsidaryti savaime, bet ir neturi užstrigti. Pirmuoju atveju jūsų katė gali pabėgti, antruoju atveju juos atidaryti jums bus labai nepatogu. Jūsų katė nusivils ir nebesies diržų su niekuo maloniu, todėl gali pradėti blogai reaguoti į pačius pasivaikščiojimus.

Nepamirškite, kad daugeliu atvejų katė nebūtinai gerai reaguoja į diržus - katė. Dažnai tokio tipo aksesuaras jai yra kažkas naujo, todėl tiesiog nenatūralus, ypač dėl to, kad jį uždedate ant viso kūno. Kita vertus, jums turėtų rūpėti, kad jūsų augintinis kuo tinkamiau reaguotų į tokių aksesuarų dėvėjimą. Taip galėsite susikoncentruoti į aplinkos stebėjimą, užuot kovoję su savo kate, kad ji nenusiimtų petnešų. Dėl šios priežasties pirmiausia uždėkite jas namuose namuose ir tuo metu duokite skanėstą.

Tačiau prieš pirmą kartą uždėdami petnešas savo katei, duokite jas apuostyti. Leiskite joms kelias dienas gulėti matomoje vietoje, kol gyvūnas nuspręs jomis susidomėti. Galite jas padėti ten, kur jūsų augintinis dažnai juda, pavyzdžiui, prie vandens dubenėlio ar draskyklės.

Sekančiam etape katė turėtų priprasti prie petnešų dėvėjimo - pirmieji bandymai turi būti trumpi ir visada baigiami apdovanojimu - skanėstais. Pasivaikščiojimas su pavadėliu po namus tai testas jums - pamatysite, ar teisingai uždedate aksesuarą savo augintiniui. Kai kurios katės yra labai baikščios, o neteisingai uždėtos petnešos, pavyzdžiui, per laisvai, yra paprastas kelias į nemalonias situacijas, todėl repeticijos yra tokios svarbios. Laikui bėgant jūsų augintinis pradės priprasti prie naujojo aksesuaro, o po trumpų pasivaikščiojimų po namus ateis laikas tyrinėti įdomias vietas lauke.

Atminkite, kad rami ir saugi katė daug mažiau nervingai reaguos į, pavyzdžiui, staigų triukšmą. O jei ir susinervins, ji stengsis sulaukti jūsų pagalbos. Tinkamų petnešų pasirinkimas taip pat garantuoja, kad pavojingos situacijos atveju gyvūnas nepabėgs, o pasliks prie jūsų.

    pixel